Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

W swojej wstawce piszesz - -Różnego rodzaju Tweaki Dodane na wydajność - a skąd mam wiedzieć jakie i czy faktycznie poprawiają wydajność?

Aby to przetestować musiałbym stracić wiele godzin - ALBO WIERZYĆ CI NA SŁOWO - NIEZBYT DOBRA OPCJA.

Ty sam przetestowałeś te tweki przez wiele godzin? albo zastosowałeś je tylko na podstawie opinii z internetu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kredacz napisał:

Typek do**b... sie do mnie jak g***o do buta

 

5 godzin temu, kredacz napisał:

swojego obecnego łomie..

 

6 godzin temu, kredacz napisał:

o Czym świeżaku mówisz?

 

2 godziny temu, kredacz napisał:

E mordo potrafisz pisac bez capsa?

Jak widać ewidentnie cie coś ciśnie, tak myśle 7 dni bana to dobry czas na zluzowanie gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kredacz chciałbym Ci przypomnieć, że ja grzecznie się spytałem:

7 godzin temu, the_naturat_com napisał:

@konuss działa Bluetooth, kliknięcie w zegar i głośność na pasku zadań? Mam Twoją poprzednią produkcję i wymienione rzeczy nie działają..

To Ty ewidentnie pojechałeś agresywnie w moją stronę sypiąc epitetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na najnowszym modzie u mnie działa bluetooth, głośność na pasku zadań i cmd  oraz powershell z prawokliku, aczkolwiek trochę dziwnie - najpierw mignie okienko a po sekundzie się otwiera.

Na razie tyle.

Zegar na pasku zadań działa, wyszukiwanie w startisback także.

Czysta instalacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2019 o 18:07, SilverShai napisał:

Czym zgrywałeś obraz na laptopie? Proponuję pobrać ponownie i ewentualnie zmienić program, bo raczej tu bym celował w problem.

raczej standardowo, rufus, nie sądze że to wina rufusa bo to nie podczas bootowania usb z instalatorem zasypywało wpisami, a podczas bootowania samego gotowego systemu z ssd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, darkDAR014 napisał:

raczej standardowo, rufus, nie sądze że to wina rufusa bo to nie podczas bootowania usb z instalatorem zasypywało wpisami, a podczas bootowania samego gotowego systemu z ssd

Może być tak, że to wina źle pobranego obrazu. Polecam zgrać obraz na innego pendrive - może ma usterkę pojedynczych bloków.  Na swoim przykładzie  - mam 2 lipne karty pamięci i gdybym ma nich wypalił taki obraz to wiem, że nie zadziała prawidłowo tak jak zgrany na pendrive.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 5/8/2018 at 12:03 AM, konuss said:

Windows 10 Home & Pro RS6 v.1909 build 18363.388

 

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

 

 

Opis:

Kompilacja jest oparta na oryginalnych obrazach Microsoft v1903 zbudowanych z  18363.356. Wersja wyjściowa to najnowsza 18363.388. Ogólnie system jest bardzo stabilny nie ma porównania z moimi poprzednimi modami. JEDNO ALE... NIE ZALECAM STOSOWAĆ DODATKOWYCH TWEAK-ÓW ITP WŁĄSNYCH DODATKÓW - WYJASNIENIE: System jest bardzo wrażliwe małą głupotka i traci integralność - pojawiają się błedy sfc oraz jak moja walka osobiśći odrazu brak możliwości aktualizacji przez Windows Update. To zajeło mi prawie 2 dni robocze aby znaleść gdzie co siedzi.

 

Download:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dany tu v.1909 build 18363.388 działa bardzo szybko (zmierzyłem przed i po instalacji szybkość) i jest ok 5% szybszy niż mój poprzedni Windows 1903 (nie modyfikowany). Ale niestety wrócę do niemodyfikowanej wersji 1909 z jednego powodu: niedawno znalazłem w Windowsie opcję dodawania planu zadań do kalendarza , bez instalacji jakiegokolwiek oprogramowania. Wystarczy w Windowsie kliknąć na pasku zadań na datę/godzinę i na dole jest wtedy przycisk POKAŻ PLAN (załącznik). Po powiązaniu z kontem MS i Googla mam we wszystkich kompach i telefonach, gdzie jestem zalogowany,  wyświetlany wpisany w dowolnym kompie plan dnia/przypomnienia. Jaka opcja w windowsie odpowiada za ten plan ? Da się ją w tym modzie ( bo w nim nie ma tego przycisku Pokaż plan) dodać ręcznie ? Ta opcja mi się tak spodobała że nawet na firmowym kompie zainstaluję nowego Windowsa, w którym nie mam tej opcji bo mam tam pierwszy build W10 jaki wyszedł z zablokowanymi aktualizacjami) mimo że wzbraniałem się przed tym kilka lat.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, WinClub_JS napisał:

Dany tu v.1909 build 18363.388 działa bardzo szybko (zmierzyłem przed i po instalacji szybkość) i jest ok 5% szybszy niż mój poprzedni Windows 1903 (nie modyfikowany). Ale niestety wrócę do niemodyfikowanej wersji 1909 z jednego powodu: niedawno znalazłem w Windowsie opcję dodawania planu zadań do kalendarza , bez instalacji jakiegokolwiek oprogramowania. Wystarczy w Windowsie kliknąć na pasku zadań na datę/godzinę i na dole jest wtedy przycisk POKAŻ PLAN (załącznik). Po powiązaniu z kontem MS i Googla mam we wszystkich kompach i telefonach, gdzie jestem zalogowany,  wyświetlany wpisany w dowolnym kompie plan dnia/przypomnienia. Jaka opcja w windowsie odpowiada za ten plan ? Da się ją w tym modzie ( bo w nim nie ma tego przycisku Pokaż plan) dodać ręcznie ? Ta opcja mi się tak spodobała że nawet na firmowym kompie zainstaluję nowego Windowsa, w którym nie mam tej opcji bo mam tam pierwszy build W10 jaki wyszedł z zablokowanymi aktualizacjami) mimo że wzbraniałem się przed tym kilka lat.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Fajna opcja z tym kalendarzem. Też się podpinam pod pytanie czy da się na twoim modzie kierowniku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  to uruchomić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, master2007 napisał:

Fajna opcja z tym kalendarzem. Też się podpinam pod pytanie czy da się na twoim modzie kierowniku [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  to uruchomić :)

Hej da się zainstaluj ze sklepu "Poczta i kalendarz" u mnie działą na wersji z 30.09. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, netrot napisał:

Czy testował ktoś opcję uaktualnienie z Windows 7 do Windows 10 za pomocą tego obrazu?

Nie da rady. To jest obraz zmieniony w dużej mierze. Nie da się zaktualizować 10-tki do postaci tego systemu a co mówić o takim kroku. Po za tym jaki sens jest takiej instalacji?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] dzisiaj Twój mod zaczął mi się sam z siebie aktualizować, gdyby nie fakt, że na kompie za ponad 4 koła zaczęła mi lagować przeglądarka, gra i ogólnie nawet menu start, to pewnie bym się nie kapnął. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, eidur napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] dzisiaj Twój mod zaczął mi się sam z siebie aktualizować, gdyby nie fakt, że na kompie za ponad 4 koła zaczęła mi lagować przeglądarka, gra i ogólnie nawet menu start, to pewnie bym się nie kapnął. 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie wiem jak to jest - na stacjonarce mam znacznie starszy wadliwy build zainstalowany, ale wszystko działa jak złoto - przynajmniej z tych rzeczy, które potrzebuję. Aktualizację nie przyniosły pogorszenia a wręcz delikatną poprawkę po ostatniej większej aktualizacji z procesorami Intela (może to efekt też placebo - bynajmniej pogrorszenie nie wystąpiło). Podaj dokładniejszą konfigurację to coś wymyślimy, bo tez mogę napisać, że mam kompa za 8k, ale to w dniu premiery był tyle wart...
Z propozycji, które dzisiaj zauważyłem - moim zdaniem warto było by zostawić na pulpicie instalator do Opery x64 oraz Chrome. Tego drugiego jestem przeciwnikiem i zawsze u mnie jest uninstall oraz instalacja opery. Skoro system czysty to warto było by jako jedna z dwóch opcji w ten sposób to pozostawić, żeby pozostałości nie bałaganiły ;) Potestuję świeżą instalację i jeśli coś mi się nawinie dam znać. Z ostatnich buildów zauważyłem, że dobrze jest mieć możliwie świeższą wersję startisback. Alcohol 120 jak coś działa znakomicie, ale trzeba mieć wersję 2.1 - taka informacja jakby ktoś szukał/czepiał się niepotrzebnie.

 

poprawka: KB4517389  hehehehhe
"ePub support ending in Microsoft Edge

Microsoft Edge will end support for e-books that use the .epub file extension over the next several months. For more information, see [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]."

Przed znalezieniem tej informacji akurat epub odpaliłem, pobrałem jakiś programik ze sklepu a wystarczyło zrobić aktualizację XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie