Jump to content

dj1

 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

About dj1

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Białystok

Recent Profile Visitors

642 profile views
 1. witam kolego, mógłbyś poprowadzić przez ten etap, nie wiem które to usługi.
 2. Przy dodawaniu drukarki taki mam komunikat. Co to może być? SAMSUNG M2020
 3. Tez mi zależy na niezmienionym wyglądzie ps. przy download bym wrzucał datę kiedy było wgrywane.
 4. Widze ze nie tylko ja mam problem z mega. moze ktos rozwiązał czemu przerywa połączenie co 30 sek. Po 5 wznowieniach nie można odzyskac pliku i dalej pobierać. Jestem nie zarejestrowanym użytkownikiem Mega.
 5. No to bardzo dobry wynik. Która kompilacja tak szybko wchodzi? Jakis standard? czy mega mod który już nie przypomina win10.
 6. Większy pendrive ten 4gb to musi strasznie szybka prędkość. Ile wam zajmuje instalacja takiego windowsa? U mnie usb 3.0 w kieszeni dysk SSD, to procenty Windowsa idą co 3%w trakcie instalacji. Mam dysk NVM MP510 w komputerze Bardzo szybko się instaluje kilkadziesiąt sekund.
 7. Nie ma daty kiedy ostatnio były wprowadzane zmiany. Pierwszy post do aktualizacji
 8. Może brak sterownika do płyty. SMbus czy innego. U mnie na m.2 sa bardzo różne odczyty, w zależności jak mocno dysk jest zapchany. Każda partycja ma inne wyniki.
 9. próbowałem kiedyś tej kompilacji, jak tam z językiem polskim? da sie aktywować oryginalny klucz win10 home? widze tez sa nieszczęsne pakiety graficzne theme. Do wyglądu pulpitu w firmie takiego nikt się nie zgodzi.
 10. Aj, taki windows na starych komputerach nie działa za dobrze. Szczególnie firmowe leciwe laptopy. WIN10EX2K17PT2X64 dalej niektóre bazują na tej kompilacji, która była najbardziej udana, tylko ze już jest leciwa.
 11. Bedzie dobrze, można zrobić wersje bez żadnych dodatków? Aby wyglądał jak zwykły Windows, tylko był duzo mniej obciążający.
 12. będzie wersja home? bo taki mam klucz
×
×
 • Create New...

Important Information