Jump to content
WinClub

dj1

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

About dj1

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Białystok

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Może brak sterownika do płyty. SMbus czy innego. U mnie na m.2 sa bardzo różne odczyty, w zależności jak mocno dysk jest zapchany. Każda partycja ma inne wyniki.
 2. próbowałem kiedyś tej kompilacji, jak tam z językiem polskim? da sie aktywować oryginalny klucz win10 home? widze tez sa nieszczęsne pakiety graficzne theme. Do wyglądu pulpitu w firmie takiego nikt się nie zgodzi.
 3. Aj, taki windows na starych komputerach nie działa za dobrze. Szczególnie firmowe leciwe laptopy. WIN10EX2K17PT2X64 dalej niektóre bazują na tej kompilacji, która była najbardziej udana, tylko ze już jest leciwa.
 4. Bedzie dobrze, można zrobić wersje bez żadnych dodatków? Aby wyglądał jak zwykły Windows, tylko był duzo mniej obciążający.
 5. będzie wersja home? bo taki mam klucz
 6. Na wekend chwila jest potestujemy co tutaj udało sie wykastrować
 7. A ja np chcialbym bez tweaków instalować, można jakoś łatwo zablokować te skrypy? nie potrzebuje menu prawo-kliku odznaczać... Easy Context Menu Nie da sie tego łatwo zlikwidować
 8. Menu kontekstowe w nowej wersji zostało normalnie wyczyszczone? Wygląda jak standardowe?
 9. To czekamy na nowa wersje, dobrze mieć dysk m2, to steam orgin szybko gry na nowo skanują w bibliotece Można sprawdzać wtedy stabilność nowych wersji w grach.
 10. Lepsza że jeszcze gładziej renderuje? czy zupełnie inny styl. Bo była tutaj dyskusja na ten temat, nie jest to ori czcionka?
 11. Witam, Czy taka aktualizacje można puścić z instalki? Czy trzeba na nowo system stawiać?
 12. Super dzięki chłopaki, prawo-klik rozwiązany EcMenu nie znalem tego programu
×
×
 • Create New...

Important Information