Jump to content
WinClub

my_g0t

Mega użytkownik
 • Content Count

  159
 • Joined

Everything posted by my_g0t

 1. Zaznacz tę opcję jak poniżej i MBR oczywiście.
 2. Ja miałem też ten problem. Co do opcji alternatywnej to działa, ale musiałem to dwa razy zrobić, bo po restarcie znikała aktywacja. Program autoruns i wyłączasz.
 3. Nie da się zmienić jego nazwy. Można sobie założyć nowe użytkownika.
 4. Nowa wersja się pojawiła jakby ktoś nie wiedział. https://sites.google.com/view/meetrevision/revios/download?authuser=0
 5. Zainstalowane (wersja lite). Dzisiaj testuję :). Pozdrawiam!
 6. Jak widać na poniższym obrazku połowa mniej procesów niż na standardzie (zainstalowane wszystko czego używam na potrzeby domowe). Zainstalowałem wersję Lite. Wypróbowałem już w CS:Go i śmiga pięknie. Dzięki Sromotnik za system. Pozdrawiam i dziękuję za wytrwałość i świetną robotę! Twój stary i wierny fan jeszcze z forum WindowsMX.
 7. Piękna praca! Naprawdę czapka z głowy. Podziwiam za wnikliwość i cierpliwość oczywiście. Dzisiaj instaluję!
 8. Jak ktoś chce to płaci, a jak nie, to nie używa - Jessssus, co za dziwny tok myślenia. Konuss życzę jak najszybszego wyjścia z dołka i pozdrawiam.
 9. Bo się pobiera bez asystenta pobierania - wystarczy rozwinąć menu .
 10. Swoją opinię oparłeś na jakimś badaniu, testach? Chętnie bym się zapoznał z nimi.
 11. Jako, że rzadko się wypowiadam, to jednak muszę napisać, że ta ostatnia wersja Twojego systemu (od pierwszych wydań miałem przerwę) jest po prostu perełką! Wspaniała robota!
 12. Po co zadajesz takie pytania nie przeglądając nawet tematu? Troszkę samodzielności... Na 7 stronie znajdziesz screenshot'y wszystkich wersji, a na nich zużycie RAM dla tej modyfikacji Windows 7.
 13. https://techlipton.pl/polecane-zestawy-komputerowe/ Możesz skorzystać z tych zestawień w kwestii technicznej, a co do sklepów, to polecam inne źródła niż xkom - chociaż czasem są najtańsi. Ja nie polecam kupować kompa gotowego tylko samemu go złożyć lub zlecić komuś kto to potrafi z części, które się chce i które będą ze sobą optymalnie współpracować.
 14. Wszystko zainstalowane i śmiga jak ta lala. Fix'y + O&O Shutup i nawet po wgraniu sterowników urządzeń bardzo małe zużycie RAM i mało procesów. OS dobry dla ludzi ceniących standardowy Windows bez sklepu (usunąłem jakieś resztki - jakieś Wskazówki pozostały). Ja jestem graczem i dla mnie nie są ważne wodotryski MS tylko FPS'y w CS:GO lub DOD:S. W weekend zrobię screenshot'y i wstawię. Pozdrawiam i dzięki za dobrą wstawkę. P.S. Ze swojej strony następnym razem poprosiłbym o wersję Pro .
 15. Leki wziąłeś, czy zapomniałeś znowu?
 16. Odnośnie PRO: Windows 8.1 Pro X64 OEM ESD MULTi7-Polski Wrzesień 2019 {Gen2} https://yadi.sk/d/jnaWaArz0iWKCQ [INFORMACJE O WYDANIU] * Plik: WIN81.X64.MULTi7.Wrzesien2019.iso * Rozmiar: 4,16 GB * Format: bootowalny ISO * CRC32: ebd4e8a0 * MD5: ea6b7c1dde47116241e6286d164ef001 * SHA-1: aad26cb1aad4fe6158e34302f1be8683f0cbd2ac [SPIS TREŚCI] Zintegrowany / Preinstalowany: * NET Framework 3.5 * NET Framework 4.8 * Ważne i tylko aktualizacje dotyczące bezpieczeństwa - 10.09.2019 Konfiguracja ukończona / po instalacji: * Aktualizacje Windows Defender [ JĘZYKI ] * ARABSKI * BRAZYLIAJSKI * ANGIELSKI [USA] * POLSKI * PORTUGALSKI * ROSYJSKI * UKRANIAN [EDYCJE ZAWARTE] * Windows 8.1 Pro - STD * Windows 8.1 Pro - KMS * Windows 8.1 Pro - OEM * STD = instalacja standardowa - dla osób posiadających własny klucz licencyjny * KMS = Aktywowany przez KMS_VL_ALL * OEM (producent oryginalnego sprzętu) automatycznie * aktywuj oryginalną wersję zainstalowaną przez producenta. [ZRZUTY EKRANU] https://extraimage.net/image/Sjkp [ CECHY ] * Gotowy na UEFI * (Użyj dołączonego narzędzia USB Rufus, aby uruchomić UEFI) * Zestaw narzędzi do diagnostyki i odzyskiwania 8.1 (Microsoft DaRT) * install.wim skompresowany do formatu odzyskiwania (install.esd) [INSTALACJA I INFORMACJE] * Utwórz bootowalny USB (wysoce zalecane) z Rufus * (w załączeniu) lub nagrywaj na DVD-R przy niskiej prędkości. * Mam nadzieję, że spodoba ci się to wydanie! * Pozdrowienia, * Generacja2
 17. konuss już update ;)))) Ty się zarąbiesz Windows 10 Version 1909 (18363.418)
 18. Wszędzie widzisz spiski? Nie wszystkim dogodzisz, ale jak to p.k Krawiec powiedział dla planktonu wystarczy tego uniwersalizmu. Poza tym, to forum nie dotyczy Windowsa standardowego tylko jego modyfikacji, bo takie były jego źródła. Ludzie się jarają jego usprawnieniami, tak jak przez wiele lat jarałem się wgrywaniem "n" wersji modowych Windowsa na formum "MX" tak jak i tutaj, po 150-200MB systemy androidowe na swojego pożal się Boże Xiaomi, ale cóż tylko na to było mnie stać i wydawanie na jabłuszko 5k jakoś nie to, że mnie nie stać po prostu nie widzę poparcia dla takiej ceny w tym produkcie patrząc na możliwości techniczne sprzętu pod Androidy (zwłaszcza teraz po wydaniu XI). Odszedłem trochę od tematu. Chodzi mi o to, że człowieka siłą napędową jest myślenie, usprawnianie, poprawianie, odkrywanie. Działa wersja podstawowa na konfiguracji do tego przystosowanej. Wymogi minimalne masz podane do każdego z systemów. Nie oczekujmy działania nowych systemów na trupach. Jeśli jesteś sam sobie szefem, to wiesz, że umowy czyta się dokładnie włącznie z małym druczkiem i załącznikami. Że u większości działa... Wiesz ile razy to już słyszałem? Od kiedy zainstalowałem Mandrivię (płyty dostałem od kolegi z Niemiec notabene) czyli w jakimś 1998 lub 1999 nic bardziej uniwersalnego niż Windows nie powstało...Wprowadzając kwestie bezpieczeństwa i odpowiedzialności rozmywasz temat przesuwając je na historie z NASA, stacje orbitalne, rakiety, czas zagłady z Terminatora i na pewno zrobi to Windows sam z siebie . Bez przesady...Jeśli już to zrobi to szaleniec i jak to mówisz zapewne system będzie Unixowy z nakładką GUI dla tępaka . Ktoś, kto chciałby kierować armią i uzbrojeniem systemem ogólnodostępnym musiałby być idiotą i mam nadzieję, że za takiego mnie nie uważasz...Proszę Cię ...
 19. No tak, bo linuks nie jest przerabiany i nie miał miliona wersji (w tym nazw z du*y zwierzaków najczęściej), nakładek graficznych, nie borykał się z brakiem sterowników do podstawowych urządzeń będących na rynku. Przechodziłem ten etap jarania się daaaawno temu (jakieś 15 lat temu i jakieś 5 lat temu) i powiem Ci tak. Użytkownik chce mieć coś uniwersalnego, a linuks taki nie jest dla normalnego Kowalskiego i ma w "Jestem Idiotą" wszystkie plusy linuksów i update Windowsa. Włącza i ma działać. Tyle w temacie. Z takim podejściem, to na pewno w życiu sobie poradzisz i będziesz czekał na życie idealne, pracę idealną...Gratuluję!
 20. Jako, że widzę, iż jest dużo chętnych na wypróbowanie tej modyfikacji, a autor nie ma już obrazu, to pozwalam sobie udostępnić Wam link do niego. Z góry dziękuję za like! Na zdrowie! https://files.fm/f/jw2qas3w
 21. Nie ma? Przecież autor napisał o tym w nawiasach...Doinstaluj sobie po prostu, bo wszystko masz na tym forum włącznie z nadaniem pełnych praw administratora. Różnice miedzy wersjami : Ukryj zawartość Classic ( wersja standardowa ) - ma tylko sklep do aktywacji ModernUI - zawiera wszystkie apki kaflowe + xbox itp
 22. No ja zauważyłem, że poważny problem odnośnie przypisywania programów do rozszerzeń. W właściwościach pliku po naciskaniu przycisku "zmień" nic się nie dzieje, nie otwiera się okno. Można posłużyć się metroui->programy domyślne, ale nie dodasz nowych rozszerzeń. Druga kwestia, to niemożność ustawień domyślnych dla zapory. Trzecia sprawa, to we właściwościach skrótu nie można ustawić, aby otworzyć dany program od razu domyślnie jako administrator. Co do procesów i zużycia RAM, po wgraniu sterowników wygląda to tak:
 23. Właśnie to jest najgorsze, testuję pod siebie wszystko :D, a to nie są jakieś mega wymagania i to nie na wirtualnej maszynie. Po prostu zawsze łatwo po klonie partycji wrócić do standardu :) Tak jak mówiłem, to uzależnienie :D
×
×
 • Create New...

Important Information