Jump to content

my_g0t

Użytkownik
 • Content Count

  125
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

Everything posted by my_g0t

 1. Właśnie to jest najgorsze, testuję pod siebie wszystko :D, a to nie są jakieś mega wymagania i to nie na wirtualnej maszynie. Po prostu zawsze łatwo po klonie partycji wrócić do standardu :) Tak jak mówiłem, to uzależnienie :D
 2. Cholera znowu będzie update https://www.tenforums.com/windows-10-news/136814-cumulative-update-kb4505903-windows-10-v1903-build-18362-263-july-17-a.html edit: To chyba insider...
 3. Ładnie się ukrywasz jak murzyn na pasach
 4. Nie zgadzam się z tą opinią, ale cóż...
 5. my_g0t

  z amd na intel

  Nie podałeś informacji na temat budżetu, konkretnie ile PLN i po drugie jaka generacja intela, a po trzecie czy dopuszczasz Ryzeny. Poczytaj tutaj, bo koleś wie co mówi i pisze. https://techlipton.pl/polecane-zestawy-komputerowe/
 6. Wszystko ok, zero haczenia neta i nie crush'uje. Zostanę na nim do następnej większej aktualizacji. Na google nie ma ograniczeń pobierania danych więc, to zawsze lepsza opcja
 7. System zainstalowany bez problemów wraz z kompletem aplikacji i sterowników, a w weekend sprawdzę go pod kątem wydajności w CS:GO.
 8. Spoko, ważne, że masz informacje od użytkowników, to zawsze może pomóc w znalezieniu przyczyny :). Pozdrawiam!
 9. No nie do końca bo już zgłaszałem to Tobie na stronie 15 przy okazji wcześniejszej kompilacji i miałem podobne podejrzenia, co p. obnibus. Na razie zdeinstalowałem urządzenie i tyle. Nie pojawia się, ale nie wiem, czy to dobrze.
 10. Niestety u mnie ten sam błąd od początku. Zdeinstalowałem urządzenie i nie wyskakuje przy ponownym skanowaniu więc nie wiem co to za zonk.
 11. Próbowałem zainstalować Twój system i wszystko niby ok, ale już na *.145 i teraz na *.175 miałem problem z zainstalowaniem sterownika urządzenia o kodzie: root/vid/0000 Trochę pogrzebałem i stawiam, że to jest "Hyper-V". Próbowałem uruchamiać usługi, ale ostała się ino jedna i niestety podczas próby jej uruchomienia wyskakuje błąd. Jakbyś w przyszłych kompilacjach przyjrzał się temu byłbym wdzięczny. Jakby to było pomocne: płyta ASUS H87M-PRO.
 12. Ad.1 AAct_v4.0_r1_Portable2019 Ad. 2 SDI 1904
 13. Fajnie śmiga w CS:GO bez żadnych ścinek, a co do wydajności, to poniżej wklejam screenshoty z czystej instalacji oraz po zainstalowaniu sterowników i antywirusa (Webroot SecureAnywhere).
 14. Ja też instaluję z pakietu Niestety to samo:
 15. Poniżej screenshoty z fazy czystej instalacji i po instalacji sterowników. Niestety jak już wcześniej testowałem na modach zoptymalizowanych Windows 7 i czasem Windows 10 mam problem z instalacją sterowników AMDA Interface (płyta Asus H87M Pro). Nie przeszkadza to jednak w użytkowaniu. Na forum ASUS'a wyczytałem, że jest to potrzebne dla ASUS AI do odczytu parametrów elementów płyty głównej.
 16. Dziękuję, że dałeś się namówić! Pozdrawiam!
 17. Wszystko wyłączone prócz ikonek:control panel nvidia, realtek i razer synapse :). Ja nie narzekam. Dzisiaj go przetestuję w grze. Jak będzie gorzej, to wracam do Twojej wersji pro 10 - zresztą zrobiłem sobie klona dysku wiec powrót będzie szybki.
 18. xpox1 wymiatasz chłopie! Poniżej załączam screena z ilości procesów po instalacji systemu oraz po zainstalowaniu kompletu aplikacji i sterowników. Co mam powiedzieć jak przy win 10 1903 nie mogłem zejść do tych 40 procesów z 70 w kilku próbach, to tutaj za pierwszym razem jest sukces. Jedno co zostało, co mi nie odpowiada, ale co jestem w stanie sam doprowadzić do ustawień domyślnych to host firewalla. Testowanie zatem zaczynam. Jeśli się coś pojawi niepokojącego, to będę raportować. Pozdrawiam! Dokładam jeszcze zużycie pamięci po instalacji:
 19. Do CS:GO na pewno, bo przetestowane. Tak szybkiego przechodzenia z pulpitu do gry i w drugim kierunku nigdy nie widziałem .
 20. Zdecydowałem dzisiaj zainstalować ten system i na razie pozostanę przy nim. Wszystkie programy i sterowniki zainstalowane i taki wydajny. Brawo jak zwykle Mr.T!
 21. Ostatnio widziałem porównanie ile w menu masz syfu tylko gdy się zalogujesz przez konto Microsoftu :), a o wiele mniej było gdy po prostu masz offline account. Co do build'ów 1809 i 1903, to jeszcze za młode są, aby pojawiło się coś ciekawego. Do wersji 1803 mogę zatem polecić skrypt jaki opracował człowiek o nicku madbomb122 na podstawie optymalizacji usług przez Black Viper. Skrypt nazywa się BlackViperScript obecnie w wersji 6.0.0 z lutego 2019. Autor: https://github.com/madbomb122/ Skrypt: https://github.com/madbomb122/BlackViperScript Podstawa: http://www.blackviper.com Co do nowszych musisz się uzbroić w cierpliwość i zbędny syf usuwać ręcznie. Ja staram się zawsze usunąć wszystko prócz Skype, pogody oraz Xbox'a no i samego sklepu. Zatem po prostu bądź cierpliwy ;).
 22. Ad 1. Nie 140 tylko mniej, poniżej moje wyniki po zainstalowaniu softu i sterowników. Trzeba troszkę wiedzieć co i jak instalować, to takie moje pierwsze spostrzeżenie. W zasadzie nie jest to jakieś mega osiągnięcie tak na marginesie (wiem, że na wcześniejszych sysemach jest mniej procesów, ale co z tego? Chcesz mieć nowy system, a nie stary no nie? Po to testujesz...) Ad.2 Wszystko co trzeba można pousuwać, można usunąć ręcznie lub za pomocą komend powershell'a (xboxa bym nie ruszał, bo na forum nvidii pisali, że usunięcie tego dodatku jest błędem i wpływa na płynność gry - usunąć natomiast można ze spokojem xbox live). Aby mieć dopieszczony system trzeba go samemu zoptymalizować - wynikiem tego jak myślę jest to forum z modami, skryptami etc. Aplikacje działające w tle z Metro tez można wyłączyć...Ogólnie zainteresuj się z rozsądkiem np. O&O ShutUp10. Reasumując nie pamiętam, aby kiedykolwiek Microsoft stworzył system mówiąc łopatologicznie dla debili. Po prostu, to nie jest tak, że system akceptuje bezmyślność. W celu usunięcia wodotrysków poczekaj na jakieś mody jeśli nie chcesz lub nie umiesz czegoś zrobić...Kiedyś było forum WindowsMX, które katowało Windows XP, a potem to forum, które rozprawiało na temat 7,8,8.1 i 10. Na koniec cytując: Nie rozumiem również skąd to zdziwienie
 23. Śmiga jak ta lala. Czekam zatem na jeszcze lepszą wersję.
×
×
 • Create New...

Important Information