Jump to content
WinClub

eidur

Mega użytkownik
 • Content Count

  237
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About eidur

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Konkrety? Krytyka jest potrzebna, ale musi być uargumentowana, a nie na zasadzie, coś jest do du*y, bo tak uważam Nie brałbym konkretnie pod uwagę Twojej wypowiedzi, a wręcz uznałbym ją za zbędne pitolenie Sam korzystam z tego sytemu od maja i jestem żywym przykładem na to, że da się na nim grać, korzystać w pełnym zakresie z internetu, montować filmy. Osobiście mam problem tylko z alt tabem, nie wraca mi do gry jeśli nie mam nic na pulpicie otwartego. Zna ktoś rozwiązanie? Obecnie otwieram sobie jakikolwiek folder
 2. http://www.ocbase.com/ Puść na 15 min i zobacz czy temp nie wzrasta do poziomu throttlingu, a zarazem czy taktowanie nie spada jakoś znacznie.
 3. Co sądzę? Myślałem, że moja 1060 jest słaba na te czasy
 4. Monopol to by był gdybyś miał tylko chrome i brak innych przeglądarek A co do statystyk to się nie przyczepiam, bo to tak jak z samsungami swego czasu. Prali je w każdym abonamencie, wszyscy chcieli mieć samsunga mimo, że było multum lepszych, tańszych i bardziej wydajnych telefonów. Generalizując o ludziach, jesteśmy głupi i ulegamy masowo reklamie więc nie dziwię się, że najbardziej popularny jest chrome. Oczywiście możesz się ze mną nie zgodzić, ale takie jest moje zdanie
 5. Monopol (z gr. monos – jeden i poleo – sprzedaję) – rynek, na którym produkuje i sprzedaje produkt tylko jedno przedsiębiorstwo. źródło wikipedia ;P Poza tym słyszałem o tym już od dawna. Niech robią co chcą, przeglądarek do wyboru do koloru.
 6. Masz jakiś punkt przywracania albo płytę/pena z windowsem?
 7. Jak Ty instalujesz mody skoro nie czytasz nawet pierwszego postu? "Aktywować można Windows 10 Digital License C#" Tak na pałę instalujesz pierwszy lepszy?
 8. @moszter Według mnie jeśli ktoś pyta kiedy będzie mod, a mod był zapowiedziany, to jest po prostu ciekawy terminu wydania jeśli taki w ogóle jest założony. Jeśli już w ogóle zależy Ci na lajkach, bo za lajki i serduszka na forum sromotnik kupi sobie bułkę w sklepie, to na 236 postów na 846 punktów reputacji. Jak widać ludzie dziękują mu za to, a i gdyby przetrzepać tematy, to nie jedno dziękuję bym znalazł. Gdyby sromotnik robił słabe modyfikacje, to ludzie nie zadawali by takich pytań "kiedy?". Samym pytaniem pokazujesz autorowi, że robi dobrą robotę i ktoś jest zainteresowany jego produktem, chyba, że ktoś myśli na Twoim poziomie, to faktycznie trzeba dużymi literami pisać DZIĘKUJĘ, bo autor się nie domyśli. " I Cię nie bolało jak lajkąłeś swojemu prokuratorowi. " ja jestem tym prokuratorem? Zazdrosny czy co? @srom-otnik i @Mr.T to najlepsi moderzy tego forum prawdopodobnie dla 99% osób i oni na pewno o tym wiedzą, poza tym odnoszę wrażenie, że są ciut starsi niż Ty i kładą lachę na to ile lajków który będzie miał.
 9. @moszter @Franc zluzujcie gumy, bo chyba za bardzo uciskają. Gość się tylko grzecznie spytał. Nie każdy musi nabijać głupio posty. Najwidoczniej nie ma nic ciekawego do powiedzenia na forum i lepiej żeby tak zostało niż żeby ktoś miał dennie nabijać ilość postów, bo wielkim Panom to przeszkadza. Nie każdy też czyta wszystkie posty sromotnika, więc dlatego też pytania kiedy wyjdzie mod. Nie dziwcie się też, bo ja czekam na moda od gdzieś od okolic grudnia i gdybym nie wiedział o problemach osobistych sromotnika to też bym pewnie pytał kiedy. Sam mam dodany profil Sromotnika do zakładki i sprawdzam czy coś nowego pisze, ale to nie znaczy, że każdy ma tak robić. A forum jest po to żeby pytać i odpowiadać kulturalni Panowie.
 10. Próbowałeś sobie zablokować fpsy? Ja ostatnio pobrałem gta v po długim czasie. Każda gra działa ok, a gta scina kiedy wychodzę do mapy. Ograniczyłem fpsy i jest ok. U mnie problemem były prawdopodobnie skoki FPS powyżej freesync (dlatego fpsy blokuje się na 141-143 zależnie od opinii). Ja bym zablokował fpsy i sprawdził, jak będzie ok to wtedy dopiero sprawdził czy np nie ma wąskiego gardła na którymś podzespole.
 11. O właśnie! O poco zapomniałem. Bardzo fajny telefonik
 12. Ja bym szukał czegoś w gamie Xiaomi albo Huawei. Inne marki dla mnie nie istnieją. Wymienione 2 marki mają najlepszy współczynnik jakości do ceny. Nie bawiłbym się w żadne iphony (nic nie zainstalujesz, większość sklepu jest płatna, problem jest praktycznie nie ze wszystkim), nie bawiłbym się tak samo w Samsungi które też nie oferują niczego nadzyczajnego poza popularnością. Oprócz tego nie przychodzi mi nic innego do głowy co byłoby warte uwagi, chyba, że one plusy które są całkiem fajnymi telefonami. /// Edit: "mam ten telefon apple to inny swiat ten telefon sie nie zatnie mozesz mi wierzyc " @xpos1 Google ma blokowanie telefonu, xiaomi ma blokowanie telefonu (kradzież), to nie jest jakaś niespotykana opcja. Jeśli chodzi o zacinanie androidów to jest mit wybudowany przez ludzi którzy kupowali, czy raczej brali z abonamentów telefony z niskiego pułapu średniej półki zazwyczaj z firmy Szajsung, gdzie nakładka była tragiczna. Ludzie oceniają androida przez pryzmat kilku najpopularniejszych firm które rżną ludzi na $ tandetą Porównując szybkość androida powinieneś porównać czystego androida z iosem. Oczywiście w tych czasach większość producentów skumała, że nakładka w telefonie nie potrzebuje pierdyliarda niepotrzebnych rzeczy. Siedziałem w temacie telefonów od mniej więcej 2011 (teraz trochę odpuściłem temat) i co nieco mogę się jeszcze wypowiedzieć ;P
 13. Oo, coś pokminiłeś przy projekcie nowego, że tak spadło użycie ramu?
×
×
 • Create New...

Important Information