Jump to content

All Activity

This stream auto-updates

 1. Past hour
 2. @kp1971 skąd wiesz jaką ma wersję na płycie ? Wersje pakietu Nowy pakiet dostępny jest w ośmiu różnych wersjach zawierających następujące aplikacje: Basic – Word, Excel, Outlook Standard – Word, Excel, PowerPoint, Outlook dla Użytkowników Domowych – Word, Excel, PowerPoint, OneNote Small Business – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher Professional – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access Professional Plus – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, InfoPath Enterprise – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, InfoPath, OneNote, Groove Ultimate – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher, Access, InfoPath, OneNote, Groove, Accounting Express.
 3. Jak chcesz mieć zamulonego grata, to daj domyślne
 4. Witam wszystkich, na początku chciałbym przeprosić jeśli temat jest w złym forum wybaczcie ale jestem nowym użytkownikiem i jeszcze do końca nie jestem obeznany także jak coś proszę o przeniesienie do innego działu, a więc mam kilka pytać mianowicie chciałbym zainstalować cudowny system jakim jest Windows Vista na wymienionym w tytule Dell'u Optiplex 780 posiadam na nim 2 dyski HDD jeden 500GB (z Win 7) drugi 320GB ten 320GB planuje zainstalować Windows Vista ale już kiedyś to zrobiłem i miałem dużo błędów a mianowicie były błędy w Windows Update szukałem po różnych forach ale niestety nikt nie umiał mi pomóc naprawić tego błędu także chciałbym się zapytać czy istnieje jakiś obraz ISO już gotowy z naprawionymi błędami, aby ta Vista jak zainstaluje ją działała dobrze i miała najnowsze aktualizację. Drugim moim zapytaniem czy trzeba przełączyć tryb w biosie na IDE/AHCI coś takiego wybaczcie ale wiem, że chyba coś takiego robiłem przed instalacją Visty kiedyś bo pamiętam że jak zainstalowałem od razu bez zmieniania niczego to logo Microsoft Corporation ładowało się w nieskończoność i na forum kazali mi zmienić na inny tryb ale już na prawdę nie pamiętam jak to było. Trzecim moim pytaniem jest czy da się zrobić tak żeby przy stracie kompa można było wybrać system czyli Win 7 i Vista bym sobie wybierał przy włączaniu bo chciałbym korzystać z tego i tego. Dlatego prosiłbym o pomoc najważniejszym dla mnie, aby naprawić Windows Update i jakbyście mi dali linka z gotowym systemem aby tylko wypalić na pendrive dodam, że ten dell ma 8GB Ram-u także tu tylko 64 BIT. i Oczywiście słynny procesor E8400 też na ten moment nie posiadam karty graficznej, ale planuje to zmienić i zakupić takową na allegro jakąś tanią jeśli jakąś polecacie do tego modelu kompa to śmiało napiszcie tylko taką jakąś do 150 zł. Procesor może też bym zmienił na jakiś q9600 czy coś takiego. Proszę o pomoc i najważniejsze skąd pobrać ten system.
 5. Dzięki za wycenę, miłego dnia
 6. Czy jak mam pytanie w optymalizatorze usług czy chce zastosowac ustawienia domysle dac tak czy nie dla lepszej wydajnosci ?
 7. Today
 8. Wim Wimowi nie równy to samo jest w przypadku esd. Jest kilka metod kompresji do wim jak i esd. Ale wydaje mi się że jest tam troche wycięte.
 9. MOBO: 350zł RAM: 300zł CPU: 450zł PSU: 150zł Chłodzenie: 50zł SSD: 50zł BUDA: 150zł Jeśli masz na wszystko gwarancję to myślę że 1500-1700zł
 10. Siemka ile dostanę za ten komputer? Płyta główna b450 Steel legend RAM 16gb 2x8 ddr4 g. Skill 3200mhz Procesor r5 1600 Zasilacz vero l2 600w pół modularny Chlodzenie silentum pc spartan 4 evo argb Dysk 128gb kingston m.2 Obudowa SilentiumPC SG1TG
 11. Żadna nowość, mówili o tym na pierwszej konferencji przedstawiającej w11. Hahaha już to widzę. Z chęcią obalę tą teze. Taa Ameryke odkryłeś.
 12. Jak Win10 to ten, na moim Dellu z i7 2gen śmiga aż miło.
 13. dobra panowie zamykamy temat bez formata sie nie obejdzie poczekam na 11 i walne
 14. ogólnie to uzywałem strasznie zawansowanych cheatów do fortnite bo współpracowałem chwile z hackerami ale myślę , że tez po części mnie w h . zrobili i rozwalili troche system na szczescie nie loguje sie z niego do nieczego a bank mam dobrze zabezpieczony w sec wiem ze ktos sie dobija ale zaraz sprawdze
 15. Yesterday
 16. Windows 11 nie pozwoli na obejście wymagań sprzętowych. Microsoft chce blokować aktualizację Obecnie wersję testową i tak, nawet na komputerze niespełniającym wymagań - da się zainstalować. Później ma być to niemożliwe.
 17. Dlatego kupiłem Tableta tylko do internetu i nic więcej nie potrzeba. Zresztą mam wypasiony Ryzen z grafiką i gry aż szaleją starcza mi jeszcze na 5-8 lat, Windows 11 chodzi jak błyskawica i też spokojnie PC dożyje jeszcze 5-10 lat.
 18. Dokładnie, przecież Win 10 wytrwa jeszcze kilka lat, a do tego czasu wyjdzie Win 12 i ci co teraz kupią nowy sprzęt spełniający wymogi Win 11, znowu zostaną z niczym. Od tego trendu nie ma już odwrotu. Będą Was naciągać na kasę bardziej, szybciej i mocniej. Wystarczy spojrzeć na Intela - co pół roku nowy procesor i nowa podstawka niekompatybilna ze starą. Powoli AMD robi to samo. Do tego dodajmy, że nowe funkcje dostępne tylko w nowych systemach, procesorach, kartach graficznych itp, itd. Choćby nie wiem jak zaklinać i kombinować, wszystko sprowadza się do jednego - zamach na skarbonkę. P.S. Zawsze można tak jak ja, pogodzić się z tym co mam i bazować dopóki się da. Na pewno ominę Win 11 i prawdopodobnie Win 12, a potem się zobaczy, czy dożyję w ogóle. Nie wzbogacam producentów gier, sprzętu i systemów. Jak przyjdzie czas i konieczność, to kupię sobie system po 2 latach od premiery z wyprzedaży.
 19. moze to pomoze? Home: - TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99 Home N: - 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM Home Single Language: - 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH Home Country Specific: - PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR Professional(Pro): - W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX Professional N: - MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9 Education: - NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2 Education N: - 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ Enterprise: - NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43 Enterprise N: - DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4 CMD/Konsola komendy: Pierwsza komenda: slmgr /ipk klucz do odpowiedniej wersji Druga komenda: slmgr /skms kms8.msguides.com Trzecia komenda: slmgr /ato Przypomnienie: Należy włączyć "start", wyszukać "cmd" Kliknąć prawym przycieskiem myszy i włączyć jako Administrator. Skopiować i wkleić pierwszą komendę zrobić spacje, skopiować odpowiedni klucz, wkleić i wciśnąć ENTER. Po komunikacie, który wyskoczy na ekranie należy skopiować i wkleić drugą komendę, poczekać na okienko i na koniec wkleić trzecią komendę. Po tych szybkich krokach Windows zostanie aktywowany. Można sprawdzić czy zadziałało włączając "Ten Komputer", w tym oknie kliknąć prawym przyciskiem myszy i "właściwości". W nowo wyskoczonym okienku na samym dole powinna być informacja o aktywacji naszego windowsa.
 20. Windows 11 RTM ukaże się w październiku. Microsoft to potwierdza, choć nie wprost
 21. kp1971

  Office 2007

  https://basewin.pl/o2007.1
 22. Zobacz tym : PPM na ikonę start / Właściwości / Konfiguracja StartIsBack / Wygląd / suwak pasek zadań w prawo / uruchom ponownie Eksplorator Windows .
 23. Skopiuj na pendrive u kolegi który ma napęd cd i z niego instaluj. Można dokupić zewnętrzny napęd cd na usb.
 24. taki jak w nic nie przerabianym systemie czyli jak w ss poniżej
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information