Jump to content
WinClub

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Yesterday
 2. ripek

  poszukuje komendy

  sprawdzilem marcelagg post i u mnie dziala wlaczanie i wylaczenie sprawdzone na telefonie
 3. tak mam juz poprawiona wersje i dziala super wgrywam na serwer włąsnie
 4. A po co wywalać? A jak się przyda? Jest taka przeglądarka slimbrowser na firefoxie 72. Też jest portable. Trzeba się ciut nagimnastykować, żeby ustawić polski. Też szybka i lekka i ma unikalny menadżer pobierania do 12 krotnie.
 5. Racja, ja leciałem na X48 to tam FSB mogłem lecieć sporo
 6. Nie zapomnij o chipsecie. Nie każdy pociągnie powyżej 400MHz, a E8xxx potrzebują wysokiego FSB. P45 lecą do 500-520MHz.
 7. Robiłem już tak.
 8. ja E7500 4.1ghz przy max 72c jeszcze w lutym używałem, w sumie to nie żaden wyczyn bo gdyby nie ram i stock coller (ten wyższy) to by poleciał więcej
 9. System nie mógł mi nawet sformatować pendrive. Wywalało "windows nie jest wstanie dokończyć formatowania"
 10. Jeśli przejdziesz do wyświetlania właściwości, wybierz kartę wygaszacz ekranu, a następnie kliknij przycisk Zarządzanie energią i Przywróć ustawienia domyślne tego planu
 11. Dwa tygodnie temu była taka sama sytuacja, ale pogrzebałem w ustawieniach i było ok. Znów teraz wróciło i nic ustawienia i to co pisałem wyżej nie dało, a więc postanowiłem wyjąć baterie i zobavzyc czy będzie tak samo się działo i też wywalało. Dodam że bateria była ciągle zepsuta Tak nagle się to stało? Nic się nie działo, nie było żadnej aktualizacji, a tu nagle zaczęło wywalać go bez powodu. Oraz nie wiem czy ustawienia zarządzania energia ponieważ włączałem go to się wyłączal w niereguralnych czasch np włączyłem go to się wyłączal po 10min i jak się wyłączył chciałem go włączyć spowrotem to nie chciał się włączyć i dopiero po odczekaniu chwili się włączył
 12. Oczywiście zgodnie z instrukcją najpierw instalujesz certyfikat, potem sterownik, restart.
 13. Zadałeś mi Kolego nowy temat z everything dziękuję z góry . W"dobrych programach "lub podobnie ktoś podał że jest wersja portable ale duża ilość ustawień .Pewnie do tego tematu wrócę ale co stwierdziłem w FF 76. Z chwilą uruchomienia w profilach pojawia się dodatkowo pod key3 również key4 innymi słowy w miejsce usuniętego, program tworzy na nowo key4 , może key3 i logins.json z ff 56 wywalić . Czy everything również odnajduje resztki po usuniętych programach. Mam nadzieję że więcej nie będę Cię męczył pytaniami. Dzięki Dobry Człowieku
 14. Możesz bez problemu zainstalować. Używam, sprawdzone.
 15. @wiktorynek Teraz pytanie, lepiej zostawić sterownik od Microsoftu czy wgrać te modowane od Intela? Komputer służy tylko do pracy biurowej i ma 500 GB HDD / 4 GB RAM. Nie będzie robiony RAID itd. Zwykła normalna praca. Wydaje mi się, że lepiej nie cudować i zostawić od Microsoftu, ale napisz czy będą jakieś plusy czy różnica i warto te modowane?
 16. jakby sie dało to bym nie pisal ze na sztywno to po kiego go sciagasz sa niemodowane nikt Cie nie zmusza
 17. Nie chcesz to nie korzystaj. A zdajesz sobie sprawę, że w LTSC nie ma Metro, więc ten Start na którym ci zależy będzie i tak biedny?
 18. Śmieszny to ty jesteś, bo chyba nie masz pojęcia, co to jest system LTSC. A jak coś nie pasuje, to sobie ściągnij niemodowanego i nie jęcz. Aha, i twoje pytanie nie brzmiało "czy da się przywrócić", tylko "jak przywrócić", więc nie dziwne, że autor ma już dość takich debilnych pytań.
 19. To jest taki standard dla tych procesorów i pamięci DDR2 800MHz. Aby wyżej kręcić potrzeba dobrej płyty na dobrym chipsecie, dobrego zasilacza i pamięci DDR2 o wyższym taktowaniu minimum 900MHz dla 4,0GHz FSB450MHz.
 20. JPRDL! Pytam, bo może się jakoś da, Panie Uprzejmy. Nawiasem mówiąc jest to śmieszne, że dostępny od 2015 roku system (gdzie większość i tak korzysta z "niemodowanego" systemu w pracy i każdy zdążył przywyknąć) nadal jest modowany do wcześniejszych wersji (Win7 hura! a czemu nie Windows 3.1?). Pozdrawiam.
 21. Przypominam, że undervolting otwiera jedną z podatności Intela: https://www.benchmark.pl/aktualnosci/plundervolt-luka-bezpieczenstwa-w-procesorach-intel-czy-jestes-za.html https://plundervolt.com/ https://ithardware.pl/aktualnosci/nowa_luka_w_procesorach_intela_plundervolt_wykorzystuje_vcore_do_kradziezy-10931.html https://kopalniawiedzy.pl/Intel-Plundervolt-SGX-atak-zabezpieczenia-Software-Guard-Extensions,31176
 22. a umiemy czytac czy tylko obrazki rozumiemy\ jak wół w pierwszym poscie
 23. Już jeden zawias przytrzymuje. Weź gumką zepnij z drugą kością. W ostateczności klej na ciepło albo jakaś pianka uginająca się i przyciskająca obudową/pokrywą tą kość. Co do procesora, to wybieraj między T9500, T9300, T7800, T7700 - ten ostatni najtańszy: https://allegro.pl/oferta/intel-core-2-duo-t7700-2-4ghz-4mb-800mhz-gwarancja-9316436713 Przed wymianą procesora obowiązkowo aktualizacja biosu do najnowszej wersji.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information