Jump to content
WinClub

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. U mnie to samo, jeśli chodzi o klawiature i mysz na USB podczas instalacji - Nie działają. Płyta główna: Gigabyte B450 Gaming X (najnowszy bios) Klawiatura pod PS/2 działa - później wywala błąd, że brakuje sterowników.
 3. Today
 4. Większość chyba wyłącza.
 5. Win 10 z mniejszą ilością szpiegowania to LTSB lub LTSC - brak apek, Sklepu, Metro, Edge i Cortany. Resztę wyłączysz w zaporze oraz programami stworzonymi do tego celu.
 6. Pytałem się czy to macie wyłączone. Czy zostawić wszystko włączone ?
 7. Dla pewności je żeli zasilacz 100% dobry ( podłączony pod taki sam z innego laptopa ) uruchamia się - próbuje uruchomić się a " wizji " brak to na 99% grafika i można ją " podnieść " do pracy,ale musisz mieć mały palnik którym byś " wygrzał " tą grafikę zabieg taki może działać dzień , miesiąc , rok ,ale jak nigdy tego nie robiłeś to lepiej nie " grzeb " bo możesz namieszać jeszcze gorzej. wątpliwa sprawa , ale " nigdy nie mów nigdy " ? .
 8. Darien

  Upgrade komputera

  No to i5 4570 , i5 4590 , mogłeś wtedy brać jak były tak tanio te procesory
 9. Jeśli szukasz systemu gdzie microsoft nie szpieguje to masz do wyboru tylko jakikolwiek windows bez dostępu do internetu lub inny system.
 10. To tylko winxp kolego A co do szpiegowania to android czy sam fb szpieguje w szerszej mierze a i tak ludziska korzystają. Jeśli chodzi o win8/10 na forum jest sporo modyfikacji, poszukaj odpowiednią
 11. Prosze przeglądnąć tematy w modyfikacje windows 10
 12. Szukam systemu 10 lub 8.1 w miarę nowego ale bez szpiegujących dodatków, żadnej telemetrii i keylogera od windowsa. Nie chcę też Windows defendera ... Czytałem komentarz, o windowsie 10 że typ robił test i Microsoft cały dysk twardy sobie wysyła do siebie. http://www.mamkomputer.info/windows-10-vs-8-1-pojedynek-wydajnosci/
 13. tak, na Ryzenie A z drugiej strony, to kto jeszcze używa tych pseudo ulepszaczy do SSD? To nie czasy WinXP, nawet Win7 już praktycznie wszystko sam ustawia poprawnie.
 14. Powiedz mi bo tak widzę że te co były poniżej 300zł i5 4690 poszły już gdyby nie było to słabszy model od tego który można brać aby nie było praktycznie różnicy?
 15. Problem z amd psp 3.0 lub AMD MEI znajdz inne stery do tego i bedzie banglac. lub spróbuj wyłączyc
 16. akumulator zamiennik mógł też uszkodzić notebooka.
 17. Dzięki za pomoc. Bez specjalnego sprzętu nie poradzę sobie
 18. 1 gen więc nie było jeszcze funkcji przełączania grafik. Producent w takich przypadkach zawsze wyłączał grafikę zintegrowaną i nie ma opcji odblokowania jej.
 19. To nie mój lapek Nie ma tam takiej opcji.
 20. Znalazłem niedawno program do przywracania sprawności zablokowanych pendrive'ów na kontrolerach Phison. Nie trzeba szukać żadnych firmware i zgadywać, który to ten właściwy. Wystarczy to: http://www.flashdrive-repair.com/2014/05/phison-format-and-restore-tool-v313.html?m=1 Naprawiłem nim 32GB-ową Toshibę. Identyczną jak ta w temacie.
 21. Jeszcze konto w google, facebok, twice itd.
 22. Masz w BIOS opcje zmiany uruchamianej grafiki? Jak jest to ustaw aby działał tylko na intelu z procka. Jeśli po tym będzie startował raz za razem to masz potwierdzenie problemów z ATI. I albo żyjesz na integrze albo masz wydatki.
 23. Zresetuj ustawienia BIOS do domyślnych, wyciągnij dysk i zobacz, czy w takim układzie również startuje na dwa razy. Jeśli wtedy będzie normalnie, pokusiłbym się o szybkie czyszczenie dysku (diskpart -> clean - żeby usunąć wszelakie informacje rozruchowe) i nową instalację Windows.
 24. Osobiście do przywracania utraconych (niejednokrotnie własnymi działaniami) tablic partycji używam DiskGenius znanego również jako PartitionGuru.
 25. Żeby mieć prywatność to trzeba było żyć jak jaskiniowiec.
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...

Important Information