Jump to content
WinClub

SilverShai

Użytkownik
 • Content Count

  106
 • Joined

 • Last visited

About SilverShai

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. 1. Konto możesz pominąć, ale dostęp do neta musisz dać 2. Pendrive właściwie przygotowany? Warto było by zrobić pełen jego format nawet i potem wgrać - czasami błahostka, ale potrafi być źródłem problemu.
 2. Każda 10-tka jak ma tylko dostęp do sieci to zaciąga sobie stery. Nie jest powiedziane, że są to dobre wersje (do karty sieciowej np ręcznie musiałem wymusić by mieć nowszą wersję).
 3. System jak system - zależy co masz w kompie i do kompa podłączone. Sterowniki zwykle dobrze jest samemu instalować. Przedstawiałem w jednym z postów co telemetrię wywoływało więc wystarczy do tego się zastosować. Autor biorąc rozległość środowiska systemu mógł to przeoczyć. Najlepiej ściągnij i sprawdź niż szukaj cudów.
 4. Aimp i Potplayer to i tak darmowe programy i opcja portable każdy ma w instalatorze pobierając normalnie ze strony wydawcy. To ostatnie jest kwestią ustawienia programu - w sumie większość z nich ma zaszytą taką opcję głównie za sprawą playlisty (prócz WIndows-owych ofc). Do Potplayera mogę polecić instalację Funpacka - trochę skopali ostatnie wersji o wymuszanie instalacji jakichś 3 programów, ale mimo to dochodzą inne usprawnienia w postaci paczki kodeków. Jak ktoś ma pomysł na lepsze dodatki do tego programów proszę o info na priv nawet, by tematu nie zaśmiecać.
 5. Panelu sterowania czy panelu Nvidii? Jaki sterownik instalowałeś? PS. Zachęcam do korzystania z narzędzia wycinanie lub wklejanie do painta zrzutu, bo super czytelne zdjęcie nie jest.
 6. Możesz poczekać na drugi dzień i wtedy pobrać. Jest to jedyny host, gdzie przynajmniej te 5GB można pobrać na full prędkość. Jedynie w grę by wchodził Google dysk, ale to już w kwestii autota czy ma możliwość wrzucić upload bądź inny życzliwy użytkownik to zrobić, bo wiemy, że nie zawsze Konus ma taką sposobność
 7. Sprawdź czy masz zaznaczone nigdy nie zmieniaj hasła.
 8. Mowa o poprawce; KB4566782 ? Instalowałem obraz z początku czerwca i również instalacja kończy się błędem: 0x800f0984 - możliwe, że zawiera rzeczy dla Defendera bądź innego usuniętego składnika Panie Konuss - są szanse na nową kompilację w obecnym miesiącu czy plany raczej na następny, gdy większe zmiany zajdą? Tak przy okazji pytam.
 9. Przecież taki jest cel, by to co zamula system usunąć. Jak chcesz defendera to nie instaluj modowanego softu - większość go nie ma.
 10. To świadczy, że firefox sobie nie radzi sobie z zasobami pamięci. W Operze nie mam za bardzo z tym problemów.
 11. Może być nawet C2D, najważniejszy jest by był zainstalowany na SSD. Kiedyś na stacjonarnym z SSD C2D e8400 i 4GB 1000MHz DDR2 zainstalowałem wersja chyba 1809 i wbrew pozorom dobrze to latało jak na tak stary komputer. Oczywiście do codziennego użytku by spokojnie wystarczył (typu przeglądarki itp) aczkolwiek pograć w stare gry też by dało radę. Ważniejsze po dysku jest większa ilość RAM - 8GB to takie optimum, bo przeglądarki coraz bardziej ramożerne są.
 12. Zasadnicze pytanie czy przytrzymałeś przycisk od blu na głośniku, żeby wysyłał sygnał, z którym będzie mógł się komputer sparować? Jeśli inny sprzęt daje się połączyć, odebrać z telefonu zdjęcie to coś robisz nie tak.
 13. Czy inne urządzenia w ogóle parują się, można np coś przesłać poprzez bluetooth? Próbowałeś najpierw połączyć poprzez ikonę bluetooth urządzenie a potem sprawdzić czy program rozpozna? Mam starszego moda więc nie mam jak tego sprawdzić - jeśli pierwsze wymienione rzeczy nie działają zerknij na usługi - może od bluetooth lub pokrewna jest wyłączona.
 14. @krzychuxp zrób screena by było widać gdzie może być problem. Spróbuj zainstalować sterowniki do modułu bluetooth/karty wifi - zależy co tam za kompa masz...
×
×
 • Create New...

Important Information