Jump to content
WinClub

Krzyslaw

Użytkownik
 • Content Count

  50
 • Joined

 • Last visited

About Krzyslaw

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

372 profile views
 1. Dzięki, czekam na 21h1 I jak ewentualnie jest po minieciu czadu ewaluacyjnego takiego insidera. Pada czy żyje dalej?
 2. @konuss będziesz robił najnowszego insidera 20150 (21h1) z fast ring na wzór ostatniej wersji compact?
 3. konussZ czystej ciekawości, czy po dacie określonej jako expire date w winver system pozostanie w pełni funkcjonalny?
 4. Niestety na techpowerupie nikt nie zrobił uploadu akurat tej wersji 1050 dlatego szukam ludzi z wymienionymi przeze mnie lapkami, bo na testach /recenzjach widziałem że gpuz wskazywał wersję której szukam, ale w tych lapkach nie ma wersji maxq tylko normalne, więc z wyższym tdp, czyli takich vbiosów jak szukam, a tak średnio mi się widzi shunt mod w lapku
 5. 19613 chodzi jak burza. Powoli kończę swoją konfigurację, usługi, programy, drobne tweaki ale jak na tą chwilę działa system jak torpeda. W ogólnym odczuciu i porównując z poprzednimi wersjami ten jest najszybszy. Po mojej stronie brak problemów z Nvidią na 2 lapkach (gtx1060 i gtx1050 maxq) Btw Jeżeli ktoś ma dostęp do lapka z gtx1050 w wersji 10de 1c92 ( np msi gl63/73 gf63/73 lub inny dowolny byle by gtx1050 był w wersji 1c92) to prośba o kopię vbiosu gdyż chce wgrać normalną wersję bios zamiast maxq w celu podniesienia maksymalnego tdp.
 6. Bo wolę gotowy obraz z jego nowa przebudowana bazą tweaków o których pisał przy wersji Slim i compact?
 7. @konuss Można liczyć na update do 19603 wraz z twoimi najnowszymi tweakami?
 8. Jak narazie chodzi super wersja 19587 Podstawowe rzeczy jak notatnik, narzędzie wycinania, point i kalkulator są, wyszukiwarka w eksploratorze działa. Właściwe tylko to zawsze powinno zostać z podstawowych rzeczy.Reszte można samemu zainstalować i dalej system skonfigurować wedle własnego uznania. Mógłbyś tylko domyślnie usuwać znak wodny z insiderow ale to szczegół. Reszta super.
 9. SNIPTOOL 1.7 lekki, prosty i bez instalacji https://www79.zippyshare.com/v/zfvqkcUk/file.html
×
×
 • Create New...

Important Information