Jump to content

my_g0t

 • Content Count

  160
 • Joined

About my_g0t

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

883 profile views
 1. https://personalfirewall.comodo.com/ Słyszałem tylko, że Comodo zbiera dane prywatne, ale ile w tym prawdy to nie wiem. Osobiście używam tego: https://github.com/henrypp/simplewall/releases/tag/v.3.2.4 Ustawienia weź stąd (na samym dole, fragment artykułu o tylule "USE FIREWALL": https://fdossena.com/?p=w10debotnet/index_1903.frag Pozdrawiam
 2. Zaznacz tę opcję jak poniżej i MBR oczywiście.
 3. Ja miałem też ten problem. Co do opcji alternatywnej to działa, ale musiałem to dwa razy zrobić, bo po restarcie znikała aktywacja. Program autoruns i wyłączasz.
 4. Nie da się zmienić jego nazwy. Można sobie założyć nowe użytkownika.
 5. Nowa wersja się pojawiła jakby ktoś nie wiedział. https://sites.google.com/view/meetrevision/revios/download?authuser=0
 6. Zainstalowane (wersja lite). Dzisiaj testuję :). Pozdrawiam!
 7. Jak widać na poniższym obrazku połowa mniej procesów niż na standardzie (zainstalowane wszystko czego używam na potrzeby domowe). Zainstalowałem wersję Lite. Wypróbowałem już w CS:Go i śmiga pięknie. Dzięki Sromotnik za system. Pozdrawiam i dziękuję za wytrwałość i świetną robotę! Twój stary i wierny fan jeszcze z forum WindowsMX.
 8. Piękna praca! Naprawdę czapka z głowy. Podziwiam za wnikliwość i cierpliwość oczywiście. Dzisiaj instaluję!
 9. Jak ktoś chce to płaci, a jak nie, to nie używa - Jessssus, co za dziwny tok myślenia. Konuss życzę jak najszybszego wyjścia z dołka i pozdrawiam.
 10. Bo się pobiera bez asystenta pobierania - wystarczy rozwinąć menu .
 11. Swoją opinię oparłeś na jakimś badaniu, testach? Chętnie bym się zapoznał z nimi.
 12. Jako, że rzadko się wypowiadam, to jednak muszę napisać, że ta ostatnia wersja Twojego systemu (od pierwszych wydań miałem przerwę) jest po prostu perełką! Wspaniała robota!
 13. Po co zadajesz takie pytania nie przeglądając nawet tematu? Troszkę samodzielności... Na 7 stronie znajdziesz screenshot'y wszystkich wersji, a na nich zużycie RAM dla tej modyfikacji Windows 7.
 14. https://techlipton.pl/polecane-zestawy-komputerowe/ Możesz skorzystać z tych zestawień w kwestii technicznej, a co do sklepów, to polecam inne źródła niż xkom - chociaż czasem są najtańsi. Ja nie polecam kupować kompa gotowego tylko samemu go złożyć lub zlecić komuś kto to potrafi z części, które się chce i które będą ze sobą optymalnie współpracować.
×
×
 • Create New...

Important Information