Jump to content
WinClub

the_naturat_com

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About the_naturat_com

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

963 profile views
 1. @zbigniew59 dzięki takim jak Ty wraca wiara w ludzi. Dzięki. W taki razie dziś wrzucę nowy system.
 2. @kredacz chciałbym Ci przypomnieć, że ja grzecznie się spytałem: To Ty ewidentnie pojechałeś agresywnie w moją stronę sypiąc epitetami.
 3. @kredacz fakt, pomyliłem nicki. W takim razie zdala ode mnie forumowy trollu.. @sebio coś się przywalił? Do Ciebie pisałem?
 4. Chyba Cię głowa piecze. Nie będę co chwila wgrywał wszystkiego od nowa. To nie jest 5 minut roboty. Pytałem grzecznie, ale jak widzę sam nie ogarniasz co działa, a co nie. To takie przykre pseudodevie.. Mówię (a raczej piszę) świeżaku, że słabo sobie radzisz. I technicznie i merytorycznie. Nie umiesz zrobić bezbłędnego systemu, wrzucasz co popadnie na zasadzie "sprawdźcie sobie". Zero opisu zmian, zero profesjonalizmu, zero pojęcia. Ja nie umiem grzebać w windowsie, to nie moja dziedzina, nie pcham się do tego. Ty nie umiesz tego robić, ale "rżniesz kozaka". Może czas spojrzeć prawdzie w oczy i zachować się jak prawdziwy mężczyzna?
 5. @foxhound88 to chyba raczej wątek testowy. Nie ma rozwiązań na błędy tylko buildy do testów. Trochę szkoda, chyba trzeba poszukać innego systemu.
 6. @konuss działa Bluetooth, kliknięcie w zegar i głośność na pasku zadań? Mam Twoją poprzednią produkcję i wymienione rzeczy nie działają..
 7. Na najnowszym działa BT, kliknięcie w zegar i głośność na pasku zadań?
 8. Da się, ale w tym systemie został usunięty składnik, który to umożliwia.
 9. @szymibtw system zaktualizowany, głównie chodziło o sterowniki i office. Wyłączyłem na razie całkiem WU przed natrętną aktualizacją KB4493441. Chciałem móc wybierać co ma się aktualizować, ale na tym systemie się nie da. Dlatego pytałem jak to obejść. @rustin bawiłeś się optymalizatorem?
 10. @LELELELLEL u mnie WU działa. Ponawiam pytanie. Jak ukryć pojedyncze aktualizacje?
 11. Tylko, że nic nie robiłem. Nie czytałeś tego co napisałem? Świeży system.
 12. @Franc goły system. Świeża instalacja. Tylko internet podpięty. Nie ma nic. Próbuję na wszystkie sposoby z tym optymalizatorem. Sklep nie działa. Udostępnianie plików nie działa. Mało tego, jak wybiorę to "auto" w tym optymalizatorze, to po ponownym uruchomieniu nie działa WiFi.
 13. @srom-otnik czemu optymalizator usług nie działa? Jest ktoś ogarnięty, kto pomoże mi naprawić te usługi?
×
×
 • Create New...

Important Information