Jump to content

the_naturat_com

 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About the_naturat_com

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

1,055 profile views
 1. @Franc właśnie chodzi o to, że to "zepsuły" się Ustawienia, a nie StartIsBack.
 2. @Miastowy chyba masz jakieś problemy z postrzeganiem rzeczywistości. Zobacz kiedy zadałem pytanie, ile osób się wypowiedziało w tym cxasie, w tym osoba, której pytałem. Odtenteguj się człeniu..
 3. Poważnie jest taka olewka na tym forum i wszyscy mają gdzieś, gdy ktoś ma problem/pytanie?
 4. @srom-otnik w StartIsBack zamiast "Ustawienia" mam teraz "ms-resource:DisplayName". Taka sama nazwa wyświetlana jest gdy otworzę ustawienia. Do tego brak ikony. Mam się tym martwić? Można to jakoś naprawić czy postawić system od nowa?
 5. Witam. Co może być powodem samoczynnego uruchomienia się kompa po jakimś czasie od wyłączenia. Czy ten mod może mieć z tym coś wspólnego?
 6. @zbigniew59 dzięki takim jak Ty wraca wiara w ludzi. Dzięki. W taki razie dziś wrzucę nowy system.
 7. @kredacz chciałbym Ci przypomnieć, że ja grzecznie się spytałem: To Ty ewidentnie pojechałeś agresywnie w moją stronę sypiąc epitetami.
 8. @kredacz fakt, pomyliłem nicki. W takim razie zdala ode mnie forumowy trollu.. @sebio coś się przywalił? Do Ciebie pisałem?
 9. Chyba Cię głowa piecze. Nie będę co chwila wgrywał wszystkiego od nowa. To nie jest 5 minut roboty. Pytałem grzecznie, ale jak widzę sam nie ogarniasz co działa, a co nie. To takie przykre pseudodevie.. Mówię (a raczej piszę) świeżaku, że słabo sobie radzisz. I technicznie i merytorycznie. Nie umiesz zrobić bezbłędnego systemu, wrzucasz co popadnie na zasadzie "sprawdźcie sobie". Zero opisu zmian, zero profesjonalizmu, zero pojęcia. Ja nie umiem grzebać w windowsie, to nie moja dziedzina, nie pcham się do tego. Ty nie umiesz tego robić, ale "rżniesz kozaka". Może czas sp
 10. @foxhound88 to chyba raczej wątek testowy. Nie ma rozwiązań na błędy tylko buildy do testów. Trochę szkoda, chyba trzeba poszukać innego systemu.
 11. @konuss działa Bluetooth, kliknięcie w zegar i głośność na pasku zadań? Mam Twoją poprzednią produkcję i wymienione rzeczy nie działają..
 12. Na najnowszym działa BT, kliknięcie w zegar i głośność na pasku zadań?
 13. Da się, ale w tym systemie został usunięty składnik, który to umożliwia.
×
×
 • Create New...

Important Information