Jump to content
WinClub

dj1

Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by dj1

 1. Może brak sterownika do płyty. SMbus czy innego. U mnie na m.2 sa bardzo różne odczyty, w zależności jak mocno dysk jest zapchany. Każda partycja ma inne wyniki.
 2. próbowałem kiedyś tej kompilacji, jak tam z językiem polskim? da sie aktywować oryginalny klucz win10 home? widze tez sa nieszczęsne pakiety graficzne theme. Do wyglądu pulpitu w firmie takiego nikt się nie zgodzi.
 3. Aj, taki windows na starych komputerach nie działa za dobrze. Szczególnie firmowe leciwe laptopy. WIN10EX2K17PT2X64 dalej niektóre bazują na tej kompilacji, która była najbardziej udana, tylko ze już jest leciwa.
 4. Bedzie dobrze, można zrobić wersje bez żadnych dodatków? Aby wyglądał jak zwykły Windows, tylko był duzo mniej obciążający.
 5. będzie wersja home? bo taki mam klucz
 6. Na wekend chwila jest potestujemy co tutaj udało sie wykastrować
 7. A ja np chcialbym bez tweaków instalować, można jakoś łatwo zablokować te skrypy? nie potrzebuje menu prawo-kliku odznaczać... Easy Context Menu Nie da sie tego łatwo zlikwidować
 8. Menu kontekstowe w nowej wersji zostało normalnie wyczyszczone? Wygląda jak standardowe?
 9. To czekamy na nowa wersje, dobrze mieć dysk m2, to steam orgin szybko gry na nowo skanują w bibliotece Można sprawdzać wtedy stabilność nowych wersji w grach.
 10. Lepsza że jeszcze gładziej renderuje? czy zupełnie inny styl. Bo była tutaj dyskusja na ten temat, nie jest to ori czcionka?
 11. Witam, Czy taka aktualizacje można puścić z instalki? Czy trzeba na nowo system stawiać?
 12. Super dzięki chłopaki, prawo-klik rozwiązany EcMenu nie znalem tego programu
 13. Dzięki za poprawki Bardzo przyjemny Windows, Mam pytania. ad1 Jak usunąć te dodatkowe menu? W innych kompilacjach wystarczy usunąć start is back. Tutaj w programach go nie ma.... Chciałbym w pracy używać tego Windowsa. Lecz z menu za bardzo rzuca się w oczy... ad2 Gdzie zmienić czcionkę na pasku? Bo jest czarna... Nie widać godziny np. ad3 W przeglądarce OPERA/CHROME mam pixelowa czcionkę, kiedy chce zapisywać plik gdzieś... Nie jest wygładzona. Jakieś pomysły?
 14. Ostatnie kompilacje gdzie DF był wycięty to chyba 1706(WIN10EX2K17PT2X64), bardzo sobie ją chwale. Też bym coś nowego wgrał. Bez sledzenia i df :)
 15. hm, w temacie nie ma podlinkowanego, którego tweak użyć?
 16. Jak ustawić, aby nie prosił o te uprawnienia (które niby mam na koncie) Mam administratora aktywowanego. Ale i tak w dyskach i folderach kiedy przenoszę rzeczy do kosza, każdorazowo prosi o dostęp. Jest to bardzo uciążliwe.
 17. Z ramem prawda Chocian Windowsy polecam stare... (1706) najłatwiej wycinało się telemetrie i defendera. Są mniej obliczeniowo chłonne...
 18. No próbowałem. To 1 kompilacja. Która od razu wywala błąd. Inne widza m2 i przechodza etap przygotowania. Tutaj od razu prosi o sterownik. Dziwnie. Instalacja online i z odłączonym ethernet tak samo. Krzyczy o stery.
 19. Czyli jest zawarty w systemie? Można go samemu włączyć bo był wyłączony na stałe. Jak rozumiem poprawki...
 20. Idź do zaufanego serwisu/komisu który naprawia telefony komórkowe. Przylutują Ci gniazdo usb. W tablecie tak samo się to robi...
 21. Poległem, próbowałem wgrać na dysk m2? brak w instalatorze: Support - NVM Express (musi byc do (dysku SSD,GPT) Lecz nie mogę namierzy odpowiedniego sterownika, aby instalacja znalazła mój dysk... MP510.. Ktoś podpowie?
×
×
 • Create New...

Important Information