Jump to content
WinClub

the_naturat_com

Użytkownik
 • Content Count

  84
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by the_naturat_com

 1. Witam. Co może być powodem samoczynnego uruchomienia się kompa po jakimś czasie od wyłączenia. Czy ten mod może mieć z tym coś wspólnego?
 2. @zbigniew59 dzięki takim jak Ty wraca wiara w ludzi. Dzięki. W taki razie dziś wrzucę nowy system.
 3. @kredacz chciałbym Ci przypomnieć, że ja grzecznie się spytałem: To Ty ewidentnie pojechałeś agresywnie w moją stronę sypiąc epitetami.
 4. @kredacz fakt, pomyliłem nicki. W takim razie zdala ode mnie forumowy trollu.. @sebio coś się przywalił? Do Ciebie pisałem?
 5. Chyba Cię głowa piecze. Nie będę co chwila wgrywał wszystkiego od nowa. To nie jest 5 minut roboty. Pytałem grzecznie, ale jak widzę sam nie ogarniasz co działa, a co nie. To takie przykre pseudodevie.. Mówię (a raczej piszę) świeżaku, że słabo sobie radzisz. I technicznie i merytorycznie. Nie umiesz zrobić bezbłędnego systemu, wrzucasz co popadnie na zasadzie "sprawdźcie sobie". Zero opisu zmian, zero profesjonalizmu, zero pojęcia. Ja nie umiem grzebać w windowsie, to nie moja dziedzina, nie pcham się do tego. Ty nie umiesz tego robić, ale "rżniesz kozaka". Może czas spojrzeć prawdzie w oczy i zachować się jak prawdziwy mężczyzna?
 6. @foxhound88 to chyba raczej wątek testowy. Nie ma rozwiązań na błędy tylko buildy do testów. Trochę szkoda, chyba trzeba poszukać innego systemu.
 7. @konuss działa Bluetooth, kliknięcie w zegar i głośność na pasku zadań? Mam Twoją poprzednią produkcję i wymienione rzeczy nie działają..
 8. Na najnowszym działa BT, kliknięcie w zegar i głośność na pasku zadań?
 9. Da się, ale w tym systemie został usunięty składnik, który to umożliwia.
 10. @szymibtw system zaktualizowany, głównie chodziło o sterowniki i office. Wyłączyłem na razie całkiem WU przed natrętną aktualizacją KB4493441. Chciałem móc wybierać co ma się aktualizować, ale na tym systemie się nie da. Dlatego pytałem jak to obejść. @rustin bawiłeś się optymalizatorem?
 11. @LELELELLEL u mnie WU działa. Ponawiam pytanie. Jak ukryć pojedyncze aktualizacje?
 12. Tylko, że nic nie robiłem. Nie czytałeś tego co napisałem? Świeży system.
 13. @Franc goły system. Świeża instalacja. Tylko internet podpięty. Nie ma nic. Próbuję na wszystkie sposoby z tym optymalizatorem. Sklep nie działa. Udostępnianie plików nie działa. Mało tego, jak wybiorę to "auto" w tym optymalizatorze, to po ponownym uruchomieniu nie działa WiFi.
 14. @srom-otnik czemu optymalizator usług nie działa? Jest ktoś ogarnięty, kto pomoże mi naprawić te usługi?
 15. Działa Wam sklep? U mnie nie da się nic zainstalować. Zawsze jest błąd.
 16. @srom-otnik ale nie chcę korzystać z WMP. Na tamtym systemie włączyłem udostępnianie folderów z filmami i wszystkie były dostępne na TV. Urządzenia podłączone do wspólnej sieci WiFi. Tutaj zrobiłem identycznie i nie widzi mkv. Dlaczego tam TV widział wszystko, a tu nie?
 17. Widzę, że system nie udostępnia klików mkv. Jeśli nie znajdę przyczyny to chyba będę musiał wrócić, chociaż podoba mi się Twój win.. Wcześniej miałem to:
 18. @srom-otnik jednak nie do końca działa wszystko poprawnie. Niby TV widzi udostępnione foldery, ale nie wszystkie pliki. Np w folderze jest 11 plików z filmami, a w TV jest 5. Od czego może to zależeć? Na poprzednim modzie 8.1 wszystko działało poprawnie.
 19. @srom-otnik dzięki. Jesteś wielki. Wystarczyło włączyć Windows Search ( Automatycznie /opóźnione uruchamianie), wtedy poszła usługa udostępniania (dałem też na Automatycznie /opóźnione uruchamianie). Teraz już mogę znów oglądać filmy z lapka na TV.
 20. @mbielak012 ok, nadmiar testosteronu rozładowany. Było minęło. @Franc tak, mam wersję pełną. Antywirus to Avast. Pozostaje pytanie jak to naprawić? Jak próbuję włączyć strumieniowe przesyłanie plików jest błąd. Nie da się uruchomić Usługi udostępniania w sieci programu Windows Media Player. Jest błąd 1068.
 21. @mbielak012 tak. Klikam na tak. Nie działa. Klikam na nie i włączam wszystko. Nie działa. Nawet różne kombinacje nie pomagają. Nie działa udostępnianie plików w sieci domowej.
 22. @P4VL0 dlaczego grzeczniej? Wszyscy po kolei pieprzą farmazony, wymądrzają się jeden przez drugiego zamiast przeczytać o co mi chodzi i spróbować pomóc. Włącznie z Tobą. Od zawsze używam modowanych systemów. Najpierw Malcolm, potem A-Team i SROM-otnik. Zawsze jak coś było wyłączone to dało się włączyć. Tu się nie da i to jest błąd. Czy to takie trudne do ogarnięcia? @mbielak012 żadna konfiguracja optymalizacji nie naprawia tego błędu. PS. Faktycznie mogłeś opacznie to zrozumieć. Zwracam honor.
 23. @mbielak012 dlaczego nie możesz zrozumieć tego co napisałem? Zamiast się wymądrzać przeczytaj uważnie wszystkie moje poprzednie posty. Przerasta Cie czytanie ze zrozumieniem? Próbowałem już wszystkiego co da się zrobić z tą Optymalizacją. Nic to nie daje. Nieważne co zrobię zawsze mam błąd w usługach.
×
×
 • Create New...

Important Information