Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 8.1 Pro x64 2k17

Recommended Posts

dzięki za pomoc dot. dysku a jeszcze 1 pytanko czy warto instalowac optymalizator windowsa np odkurzacz czy tez cccleaner , ktory wlasnie program polecacie, czy lepiej wogole nie instalowac, sam system śmiga przepieknie, pozdrawiam i czekam na odpowiedź 

dzięki za pomoc dot. dysku a jeszcze 1 pytanko czy warto instalowac optymalizator windowsa np odkurzacz czy tez cccleaner , ktory wlasnie program polecacie, czy lepiej wogole nie instalowac, sam system śmiga przepieknie, pozdrawiam i czekam na odpowiedź 

ja używam, ccleaner, glary utilities i DISM++

może ktoś zrobić wersję x86? potrzebuję na wirtualkę jak nie to trudno [chilp chlip]

Odpal w biosie wirtualizacje i będziesz mógł instalować systemy x64 na np virtualboxie

no chyba nie, mój procesor obsługuje tylko x86 [co nie znaczy że chodzi to źle, pisze teraz z win7 na vmware is działa praktycznie tak szybko jak host]

edit; no ale ok, jak nie to trudno ;) potestuje win10, bo po prostu 7ka extreme robi sobie jaja z instalacją chrome itp.  ale ogólnie chrome działa ;F

Sorry ale jak jest napisane 

to moj prywatny mod i istnieje tylko w wersji x64 

ogólnie odchodze juz powoli od tworzenia modyfikacji

tylko to co dla siebie

niech młode pokolenie sie wykarze 

Nie wiem czy to wina systemu czy raczej sterowników (pierwszy raz takie problemy, tylko i wyłącznie na tym modzie), ale co reset kompa mam problem z dźwiękiem, a dokładnie mówiąc jego brak. Wchodząc do ustawień Dźwięku nie mogę nawet odpalić testowego dźwięku, wywala błąd bądź cisza. Filimiki na YoutTube, wspomniany brak dźwięku i na dodatek zwiecha obrazu, stoi na 0:00, plus ciągłe 'kręcenie' (loading). Sporadycznie wideo jest odtwarzane, czas stoi w miejscu na 0:0, bez dźwięku, z kręciołkiem.

Spróbuje przeinstalować system na nowo, jeżeli problem dalej będzie aktualny, będę zmuszony wrócić do 'kochanej' 10 :D

Edit: Tak, widocznie to wina sterowników audio, dunno why. Na czystym - działa bez problemu, zainstalowałem stery - wszystko padło jak opisane powyżej. Odinstalowałem i wszystko działa. Jednakże, bez sterów nie mogę użyć programu Nahimic - nie znajduje sterów audio.