Jump to content
WinClub

Franc

Mega użytkownik
 • Content Count

  711
 • Joined

 • Last visited

About Franc

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1473 profile views
 1. Franc

  Autocad a wymagania

  Pierwsza sprawa - z tym laptopem codziennie na uczelnię będzie chodziła czy tylko zadania w domu robiła? Podpięcie pod dodatkowy monitor wchodzi w grę? Po drugie - celuj w sprzęt z min 16 GB RAM i dobrym prockiem, to podstawa dobrej pracy, trafi się później kobiecie jakaś mapka geodezyjna lub coś podobnego i będzie "zgrzytanie zębów" ze złości kolega @marcelgg dobrze wcześniej napisał - Dell Precision do takiej pracy to dobry wybór (najlepiej z ekranem 17,3" ) ale jak chce coś nowego ...
 2. Franc

  Przeglądarka

  Adblock Browser - sam ostatnio szukałem coś z dobrym blokerem reklam i na razie przy niej zostaję (z przeglądarki w telefonie rzadko korzystam, głównym kryterium wyboru było blokowanie reklam)
 3. @Demonidas - raczej nie po Czyszczeniu, a po użyciu Optymalizatora Usług nie możesz tego uruchomić, spróbuj wybrać domyślne ustawienia usług
 4. PPM na pulpicie - Narzędzia - Optymalizator Usług
 5. Powodzenia w szukaniu (i użytkowaniu) systemu/moda o wadze poniżej 1 GB
 6. W tym pliku .txt jest link do pliku .iso - sprawdź sobie zawartość
 7. Próbowałeś dograć polskie pliki językowe? System jest mocno "pocięty/odchudzony" ? Jak się sprawuje w codziennym użytkowaniu?
 8. CCleaner - zrezygnowałem z niego jak Avast go wykupił, zerknij na Wise Disk Cleaner lub PrivaZer Revo - też kiedyś używałem, obecnie sporadycznie Total Uninstall (praktycznie, jak kolega @Widzior wyżej napisał, co pewien czas przywracam system z kopii za pomocą Acronis True Image lub stawiam nową wersję moda jak jest jakaś ciekawa premiera)
 9. Lub tak: Username : Administrator Password : toor
 10. Podsumowując - wyłączyć WU lub czekać cierpliwie na kolejną wersję moda (v4) Chyba że te nowe poprawki uniemożliwią głębsze "cięcie" modów - ciekawe czy MS po "aferze" z modem Ninjutsu nie rozważa wprowadzenia takiej opcji (oby nie, bo patrząc co się dzieje z nowymi wersjami zwykłej dychy, LTSC czekałby podobny los - kolejne problemy łatane/zastępowane innymi problemami )
 11. Dodane jest kilkaset aplikacji do obrazu systemu dlatego taka "waga". Z językiem polskim nie wiem - musisz sam spróbować, mody od GhostSpectre da się spolszczyć, ten może też
 12. Koledze @profilm34 chyba pomyliło się DHC z sterownikami Game Ready oraz STUDIO
 13. Niestety, producenci specjalistycznego oprogramowania coraz bardziej "zapominają" o Win 8.1 - w przypadku niektórych programów CAD/CAM taki "proceder" jest już od dawna stosowany, Win 7 też powoli w odstawkę idzie. Producenci kart graficznych też oficjalnie nie wspierają Win 8.1 - z pliku .inf da się najnowsze drivery AMD zainstalować, brak tylko panelu ustawień. Względy ekonomiczne + "zmowy" wielkich firm z MS powoli spychają ten system w niebyt (najśmieszniejszy w tym jest fakt, że osobiście Win 8.1 doceniłem dopiero po premierze "dziesiątki" , z małymi przerwami jest to główny system na kompie stacjonarnym)
 14. Aktywacja we własnym zakresie, co do pobierania aktualizacji - w pierwszym poście masz wszystko opisane
 15. Franc

  W co gramy :)

  Ja znowu powróciłem do Zony postrzelać do oddziałów Monolitu i odwiedzić Spełniacz Życzeń - mod Anomaly
×
×
 • Create New...

Important Information