Skocz do zawartości

Andreas85

Użytkownik
 • Zawartość

  59
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Andreas85

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

142 wyświetleń profilu
 1. Andreas85

  Win JG10 Pro x64

  Dzięki wielkie ( Panie srom-otnik ) za szybką odpowiedź, więc będę wyczekiwał, bo co jak co, ale z pośród dobrych kilku lub nawet kilkunastu modów przeze mnie przetestowanych pańskie ( wypociny są po prostu najlepsze ). Nie wyskakują żadne błędy np: o odniesieniu pamięci read czy choćby w menadżerze urządzeń nie ma żadnych wykrzykników i w ogóle stabilniejsze systemy są. Więc mam nadzieję, że po nowym roku szybko się pojawią i jeszcze raz dzięki Pozdrawiam PS. A co do tej wersji mocno wyciętej to może by pozostawić WMP, bo cholerka co prawda nie korzystam z tego, ale niektóre gry tego wymagają PZDR!
 2. Andreas85

  Win JG10 Pro x64

  Witam ( Panie Sromotnik ) czy jest w planach zaktualizowanie tej bazy do najnowszej wersji? Pozdrawiam.
 3. Też się podpisuję do pytańka bnm ( MistrzU SCH ) kiedy będzie?, bo muszę przeinstalować okno POZDRAWIAM.
 4. Witam korzystam już od jakiegoś czasu z ostatniej modyfikowanej wersji Windows 10 od sromotnika, co do systemu jest bomba, ale zaopatrzyłem się w Kontroler Xbox One S bezprzewodowy najnowszy model ( 1708 ) który posiada wbudowanego Bluetooth-a i tu są schody dlatego proszę o pomoc. Niestety problem jest w tym, że ten system nie ma aktywnego w np:Menadżerze Urządzeń ikonki Bluetooth-a czy w samych Ustawieniach, więc system nie ma prawa wykryć pada, ale właśnie moje pytanie jest takie jak tego dokonać? Czy ten system ma, tylko trzeba coś odblokować czy aktualizację systemową na przykład zrobić? Bardzo dziękuje za jakąkolwiek pomoc i Pozdrawiam.
 5. Andreas85

  Win JG10 Pro x64

  Witam mam takie pytanko odnośnie " Tryb Dla Gier " nigdy tego nie włączałem, a jak włączyłem to poza wyłączeniem przez usługę antywirusa co jeszcze wyłącza? I czy mieć tę usługę cały czas włączoną i mimo tego, że antywirus jest wyłączony to lepiej go włączyć?. Z góry dzięki za odpowiedź
 6. Andreas85

  Win JG10 Pro x64

  Świetnie panie sromotnik, ale jak by można było zostawić w 10 UL DirectPlay to by było miodzio, bo z pewnością sporo osób powraca do staroci, a usługa pewnie nieodczuwalna. A siedzę na razie na Win JG8.1 Lite i system genialny ( Świetna sprawa z tą dodaną usługą czyszczenia ) więc na taką wyciętą 10-tkę się skuszę pokłony za świetną robotę Pozdrawiam.
 7. Andreas85

  Win JG8.1 Pro x64 Lite

  Witam a w szczególności TWÓRCĘ. Testuję od dwóch dni i muszę powiedzieć BOMBA, obawiałem się jednego czy będzie działać internet bezprzewodowy, bo przy wersji z przed kilku lat niestety nie było połączenia, a tu wszystko działa jak ta-lala więc jeszcze raz wielkie brawa dla twórcy POZDRAWIAM PS. kolejne dwie odsłony też będą supcio się prezentować tylko szkoda, że WMP nie będzie, bo do niektórych gier a w szczególności gier od CAPCOM-U jest potrzebny.
 8. Andreas85

  Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17

  Owszem i ja jestem za wersją Home
 9. Andreas85

  Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17

  Witam mam pytanko Mr.T ostatnio się pytałem odnośnie czy jest zbędny folderu inetpub. Otóż tego folderu nie da się usunąć, bo jest częścią systemu, a są to pliki usług ISS i modułów sytemu Microsoft. Pytanko czy doinstalowywałeś to? czy Microsoft z nowymi łatkami to wprowadził? Tak naprawdę jest to zbędny program, a ja po fakcie dopiero wczoraj wyłączyłem tę usługę, bo co drugi dzień Microsofł instalował mi moduły przeglądarkowe które w ogóle nie są potrzebne, a przez to się wczoraj zorientowałem co mi tak pojemność z dysku C: zmalało o kilka dobrych GB. Jeżeli Mr.T jest to dodane przez ciebie lub jest możliwość wyłączenia tej opcji przy kolejnym modzie byłoby supcio dzięki z góry za odpowiedź i POZDRAWIAM
 10. Andreas85

  Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17

  Potwierdzam aktualizacje bez żadnych problemów się ściągają.
 11. Andreas85

  Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17

  Owszem Mod genialny. Zainstalowałem najpierw na laptopie, a wczoraj na stacjonarce ze względu na moc jaką daje względem 10 i uproszczeń, sama praca włożona w tę modyfikację to też mistrzostwo świata. Więc na razie dziesiątka idzie w odstawkę wielkie brawa dla autora Pozdro Jedno pytanko ten folder który się znajduje na C: o nazwie Inetpub jest potrzebny czy zbędny ?
 12. Witam pojawi się w niedalekiej przyszłości nowa wersja V.6? Bo na laptopie sprawuje mi się najlepiej 8.1, a 2 paczki aktualizacji co Microsoft wydał takowe nie chcą się zainstalować. Więc supcio, by było jakby takowa z najnowszymi aktualizacjami wersja V.6 się pokazała POZDRAWIAM.
 13. Powiem tak w poniedziałek zainstalowałem systemik z wersją Home PC/Tablet na stacjonarkę ( bo do wersji HOME mam przypisany klucz w biosie ). We środę na lapka zainstalowałem tę wersję która po dwóch dniach korzystania jest w praktyce dużo lepsza pod względem szybkości, lekkości ( mniej procesów itd Więc dzisiaj zainstalowałem ( tego szatana na stacjonarce i co mogę powiedzieć wypas po prostu wypas najlepszy jak dotąd mod Mr.T. Wszystko się pięknie zainstalowało i wszystko chodzi TipTop Tylko jestem ciekaw co jest powodem, że niektóre opcje dźwięku są nieprzetłumaczone, Microsoft zawalił sprawę? Więc jeszcze raz niskie pokłony Mr.T ,OBY TAK DALEJ I NIECH MOC BĘDZIE Z TOBĄ POZDRAWIAM
 14. Dobrze, że w niedziele nie robiłem formata, bo byłem nastawiony na instalacje PW2 a tu patrzę jeszcze jedna perełka wrzucona, to od razu tę zainstalowałem w wersji HOME, bo tylko kluczyk mam do takowej. Powiem tak wypas i jak zwykle świetna robota wielkie brawa T, oby w przyszłości też takowe do wyboru wersje wychodziły POZDRAWIAM
×

Powiadomienie o plikach cookie