Skocz do zawartości

jorgusek

Mega użytkownik
 • Zawartość

  311
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana jorgusek w dniu 23 Listopad 2017

Użytkownicy przyznają jorgusek punkty reputacji!

2 obserwujących

O jorgusek

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik
 • Urodziny 04.09.1953

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Tychy

Ostatnie wizyty

275 wyświetleń profilu
 1. Jeżeli chcesz mieć oryginał, to ściągnij https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=691209 i pobieraj.
 2. jorgusek

  Windows 10 1709 Enterprise LTSB x64

  System jest w porządku, musisz mieć właściwe sterowniki do drukarki i skanera. Ja w wersji slim x64 mam zainstalowaną bardzo, bardzo starą drukarkę Hp 690C, pracuje idealnie, wszystko zależy od właściwych sterowników.
 3. jorgusek

  Acer Aspire E5 - jaki najlepiej system

  Mam słabszy laptop od Ciebie, 2 miesiące temu zainstalowałem poniższy system, jest rewelacyjny - spróbuj nie pożałujesz.
 4. Przejrzyj od początku, już raz napisałem ile System zajmuje, trochę dobrej woli i zaangażowania.
 5. jorgusek

  Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

  Jest to najnowsza wersja, i jest tu wszystko co trzeba, ja wyłączyłem Update, żeby nie zainstalowały się szkodliwe aktualizacje.
 6. jorgusek

  Szukam aegis vault

  Aegis to znakomita mała aplikacja, która może blokować funkcje telemetrii i gromadzenia danych w systemach Windows 7 i 8. Może również wyłączyć żądania aktualizacji systemu Windows 10 i zmienia ustawienia systemu Windows, aby wyłączyć niektóre funkcje gromadzenia danych. Aegis to nieinteraktywny skrypt systemu Windows, który raz działa w systemie Windows 8 i 7, zmieni ustawienia systemowe i rejestr systemu, aby wyłączyć funkcje śledzenia systemu Windows i zablokować żądania aktualizacji systemu Windows 10. Aegis może blokować aktualizacje telemetryczne i ukrywa przyszłe aktualizacje z widoku. Przy uruchomionym skrypcie Aegis jest on w stanie wykryć wszelkie zainstalowane aktualizacje systemu Windows związane z telemetrią i odinstalować je indywidualnie, jednocześnie konfigurując system tak, aby automatycznie ukrywał wszelkie aktualizacje, które mogą zagrozić prywatności użytkownika. Warto zauważyć, że aktualizacje systemu Windows nie są całkowicie blokowane, ale automatyczne aktualizacje są następnie wyłączane. Nadal będziesz powiadamiany o wszelkich dostępnych aktualizacjach przed ich pobraniem i zainstalowaniem. Chociaż Aegis jest świetnym narzędziem, byłoby dobrze, gdyby był wyposażony w przyjazny dla użytkownika interfejs, aby zapewnić początkującym użytkownikom łatwiejszą opcję, zamiast korzystać z wiersza poleceń. Aegis musi być uruchamiany z uprawnieniami administratora, aby wszystkie zmiany zaczęły obowiązywać. Ponieważ Aegis zmienia konfigurację systemu, zaleca się utworzenie punktu przywracania i kopii zapasowej danych przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. https://filehippo.com/download_aegis/download/9190a6fd1fa3212495e4abb3a5be4fd8/
 7. W temacie na początku pisze FINAL, uważam że to koniec.
 8. jorgusek

  Pakiet Iobit

  Masz 100% rację, zajmują dużo miejsca i obciążają procesor. Ja używam "Privazera portable", i nic więcej nie jest potrzebne.
 9. jorgusek

  Skrypt na zmianę kursorów w windows?

  To wiem doskonale, mi chodzi o zmianę w pliku imageres.dll.
 10. jorgusek

  Skrypt na zmianę kursorów w windows?

  Czy jest sposób, na zmianę ikon kosza.
 11. jorgusek

  jaki win wybrać teraz

  Możesz zainstalować Windows 7 od Jakuba, jest to bardzo dobry System. Polecam na Twój komputer Windowsa 10 REWELACYJNY. Na moim 10 letnim komputerze pracuje idealnie, wypróbuj.
 12. jorgusek

  Który windows do laptopa

  Zainstaluj Najlepszy Windows 10 jaki testowałem na moim 7 letnim laptopie i 10 letnim komputerze stacjonarnym. Wypróbuj, może Ci będzie odpowiadał.
 13. jorgusek

  Windows 7 with SP1 - 25.5.18r x64 PL

  Zainstalowałem System z kompresją ESD zrobioną przez "Gość", za to dziękuję, instalacja bez problemu. Windows 7 zrobiony przez Jakuba jest idealny, brak szkodliwych aktualizacji, bardzo dziękuję, za następną rewelacyjną modyfikacje. Teraz może będzie zaktualizowany Windows 8.1.
 14. x86 http://wcd.ovh/winclub/WIN10/W10ORG1709X86-492d8ad5.zip x64 http://wcd.ovh/winclub/WIN10/W10ORG1709X64-36ec72f8.zip
 15. Gość

  Cześć, pewnie później wstawi w takim razie podsyłam Tobie już teraz

   

  https://mega.nz/#!bbgnkA4I!h1xT3SfcODOU1m0NDYHb9vV4KtYVCAmimLhKpgDCHRY

   

  Sumy kontrolne i screen z systemu:

  https://imgur.com/a/UVH6YHJ

×

Powiadomienie o plikach cookie