Jump to content
WinClub
Mr.T

Win 8.1 Pro x64 2k17

Recommended Posts

Użyj tego programiku : [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Dzięki :D

EDIT:

Czy jeszcze komuś nie wyświetlają się startujące programy w panelu uruchamianie w menadżerze zadań?

Owszem Mod genialny. Zainstalowałem najpierw na laptopie, a wczoraj na stacjonarce ze względu na moc jaką daje względem 10 i uproszczeń, sama praca włożona w tę modyfikację to też mistrzostwo świata. Więc na razie dziesiątka idzie w odstawkę wielkie brawa dla autora Pozdro  :) Jedno pytanko ten folder który się znajduje na C: o nazwie Inetpub  jest potrzebny czy zbędny ?

@ Mr.T - Mógłbyś sprawdzić , czy można rozpakować do końca ( u mnie staje na 85 % - błąd CRC ; trzy razy ściągany obraz ) .

Rozpakowuje się do końca, nie mam żadnych problemów.

Czy jeszcze komuś nie wyświetlają się startujące programy w panelu uruchamianie w menadżerze zadań?

EDIT:

Rozwiązanie - trzeba utworzyć folder "Startup" w następujących lokalizacjach:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Guest

Od kiedy będziesz miał różnicę w grze pomiędzy 7 8 i 10 a już w CSGO to nie masz co liczyć :)

Wiedziałem że ludzie składają kompy pod CS'a ale żeby system pod CSa ?. 

Świat oszalał :L

Guest

mam problem chcę zainstalować sterowniki do płyty głównej i wyskakuje mi błąd ten system nie spełnia  :lol: 

148_2017_09_10_200638.png

Jeśli zastanawiacie się nad instalacją Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17, ale nie jesteście ... będą zmuszeni uruchomić system z nośnika i przeprowadzić jego czystą instalację. 

mam problem chcę zainstalować sterowniki do płyty głównej i wyskakuje mi błąd ten system nie spełnia  :lol: 

148_2017_09_10_200638.png

Jeśli zastanawiacie się nad instalacją Win 8.1 Pro x64 - Private Project (PP) 2k17, ale nie jesteście ... będą zmuszeni uruchomić system z nośnika i przeprowadzić jego czystą instalację. 

Kali mówić po polski ??

Panowie jest sposób by wyje... Internet explorer od razu na starcie i windows media player wiem że nie bd działać mtp w telefonie z andkiem ale jest appka pamięci masowej 

Odznacz sobie i tyle.

5dMPdW2hSoefGpj87xg-6A.png

P.S Wywalenie silnika IE = niestabilność systemu i możliwość wysypania się w każdej chwili :)

Super wydanie bardzo dziękuję i jak widać kolejny raz można zrobić coś super na starszym systemie :D

Nowy nie znaczy lepszy. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach ;)

Witam.

Przesiadłem się z 10 na tą wersję i mam pewien problem (w 10 też od A-Team, tak nie było), otóż mój dysk "przysypia" sobie co jakiś czas; średnio co 5 minut; a gdy się załącza zamraża system, i np. film, który oglądam, na jakieś 2-3 sekundy, trochę to jest drażniące. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś już miał taki problem i czy zna jakieś rozwiązanie.

Dysk przeskanowany HDDRegenerator, całą noc leciał i nic nie znalazł. Dysk to WD Blue 500gb (blue nie green, więc nie ma przesadnego trybu oszczędzania energii w firmware), Chciałbym też wiedzieć, gdzie znajdują się klucze rejestru odpowiedzialne za ustawianie wyłączania dysków (te z pierwszego zrzutu ekranu), bo już raz mi się tak przytrafiło, że nie zmiana mocy procesora wcale nie reagowała. Nie mam anty-virusa, ani firewalla, ani zbędnych zamulaczy.

Fajny systemik... szybki.

Plan zasilania:

Przechwytywanie2.jpg

Usługi (może coś trzeba włączyć, albo wyłączyć?):

Przechwytywanie.jpg

Przechwytywanie1.jpg

Dzięki, jakby ktoś się pofatygował.

Tak, mam ustawione na: nigdy, od samego początku. Ale gdybym wiedział gdzie szukać w rejestrze, to bym miał pewność, że nie wyłączają się poprzez te ustawienia. Mam lapka i żeby pograć musiałem obniżyć do 99% moc procesora, bo wtedy się nie przegrzewa i nie przycina i raz ustawienia działały, a raz nie, gdy sprawdzałem pod HWinfo. Z tych ważniejszych rzeczy, to jeszcze optymalizację dysków też mam wyłączoną. Co do zdjęć, to wstawiałem link bezpośredni z postimage, nie wiem czemu aż tak pomniejszyło.