Jump to content

Windows 10 Ghost Spectre 2004

Recommended Posts

Godzinę temu, lugasek napisał:

ile ramu wam zjada wersja superlite bez defendera? Swiezo postawilem system i mam 102 procesy i 1,7gb ramu zajete. Kiedys testowalem 1909 od ghosta to po instalacji zabieral 0,8gb ramu tylko.

2gb z 16gb dostempnego ramu jaki mam. 140 procesów w trybie uzytku z przeglądarką, juz z sterownikami itp.

Edit.:

W trybie normalnym 1.5gb ramu z 16gb, 89 procesów.

lugasek likes this
11 godzin temu, DRAGO napisał:

Teraz pobiera 3gb ramu i 91 procesów ale u mnie przy używaniu przegladarki to normalne bez przegladarki jest 65 procesów i 2gb ramu.

Edit.:

W tym sklep i xbox doinstalowany.

To co ja zrobilem zle? :). Swiezo postawiony system i mam ponad 100 procesow. Tyle to ja mialem na czystym windowsie 1909 po 2 latach uzytkowania i zapelnieniu 4 dyskow. Nawet na filmie promujacym od ghosta jest pokazane, ze system pobiera swiezo po instalacji 0,8gb ram i 77 procesy.

33 minuty temu, felcio11a napisał:

Cześć. Jaka jest różnica w wersji superlite i compact. Czy może wersja superlite nadaje się tylko do gier a nie do codziennego użytku czy może wersja compact jest do codziennego użytku. Jak to jest?

Ja superlite uzywam normalnie i działa ok.

Super3511 likes this

Chłopaki zainstalowałem wersje Super Lite update 6 bez defendera i jest defender w systemie... z ciekawości wpisałem defender w wyszukiwarce systemowej no i był xD to jak to w końcu jest? Ogólnie mi też zajmuje 1.7gb ramu świeżo po instalce.

Jeszcze mam pytanie dlaczego system tworzy dwa konta, moje i admina? Oraz czego pod koniec instalacji karze mi się logować "Sign in with microsoft work or school acount" nie dało się tego pominąć więc wpisałem randomuser@.com i poszło...

Edited by Etos
15 godzin temu, Etos napisał:

Chłopaki zainstalowałem wersje Super Lite update 6 bez defendera i jest defender w systemie... z ciekawości wpisałem defender w wyszukiwarce systemowej no i był xD to jak to w końcu jest? Ogólnie mi też zajmuje 1.7gb ramu świeżo po instalce.

Jeszcze mam pytanie dlaczego system tworzy dwa konta, moje i admina? Oraz czego pod koniec instalacji karze mi się logować "Sign in with microsoft work or school acount" nie dało się tego pominąć więc wpisałem randomuser@.com i poszło...

Jak pod koniec instalacji karze ci się logować na konto microsoft to wcześniej podczas instalacji windowsa trzeba odłączyć internet i wtedy będziesz się logował na koncie lokalnym.

Edited by felcio11a
zmiana
2 godziny temu, felcio11a napisał:

Jak zainstalowaliście język polski w windows ghost spectre przez ustawienia systemu,(ustawienia regionalne) w panelu sterowania czy pzez ghost toolbox i jak wam działa system jak macie polski język?

jakos instalowalem z podlaczonym netem i zalozyl tylko admina, nie wiem co ty instalujesz ze masz konto zdalne

uzywam gohst spectre superlite bez defendera

polski przez ustawienia potem wrzucienie na pozostale pliki, jedyne co to przy uruchamianiu i zamykaniu na chwile mignie angielski a tak to wsio po naszemu lacznie z programami wykrywajacymi polski przy instalacji o ile jest

30 minut temu, felcio11a napisał:

A właśnie bym zapomniał: Jak się wybera podczas instalacji windowsa superlite albo compact? Trzeba wgrać ei.cfg do folderu sources czy i bez tego ei też będzie wybór oraz jak uruchomić narzędzie ghost toolbox?

Po instalacji systemu, a co do wyboru jest normalnie są 4 wersje 2 complete czyli z bez defendera 2 z defenderem tak samo superlite z i bez defendera. No co do toolbox to po instalacji systemu odpalamy i tam są opcje.

Godzinę temu, DRAGO napisał:

Po instalacji systemu, a co do wyboru jest normalnie są 4 wersje 2 complete czyli z bez defendera 2 z defenderem tak samo superlite z i bez defendera. No co do toolbox to po instalacji systemu odpalamy i tam są opcje.

Czyli nie trzeba dodawać pliku ei.cfg?

4 godziny temu, ripek napisał:

jakos instalowalem z podlaczonym netem i zalozyl tylko admina, nie wiem co ty instalujesz ze masz konto zdalne

uzywam gohst spectre superlite bez defendera

To do mnie chyba pisałeś. Przy instalce pytało jak nazwać ten komputer to wpisałem swoje imię i jak wchodzę w ustawienia-> konta to jest jedno moje konto, ale jak klikam start i klik w moje konto po lewej to są dwa, ja i administrator, można się pomiędzy nimi przełączać. Konto admina ma jasny motyw moje ciemny, sprawdź sam. Nie wiem, może one są jakoś połączone? A co do defendera to jest w panelu sterowania(zapora windows defender) a po instalce Eseta jest nieaktywny bo piszę że do zarządzania tymi ustawieniami służy aplikacja Eset a w ustawienia->aktualizacje i zabezpieczenia nie ma go z drugiej strony w Zasadach grupy jest... Wychodzi na to że on nie jest całkowicie usunięty, są jakieś pozostałości.

Okej rozumiem a w tym programie ghosttoolbox co jest na pulpicie to wyświetlają się różne opcje podświetlane na niebiesko z jednej i drugiej strony oraz tak samo opcje podświetlane na zielono i tam są odpowiednie numerki chyba do 39 i dla mnie które opcje są najważniejsze, tyle tylko wiem że pod numerem 4 jest ghost online activation i to muszę zrobić a resztę opcji t.j: 1,3,7,9,16,24,32,35 i 39, co się kryje pod tymi numerkami i czy warto, które numerki nie włączać a które są nam potrzebne? Pozdrawiam.

Godzinę temu, ripek napisał:

hmm a jaka wersje uzywasz ? bo ja 2004 najnowsza przedwczoraj instalowalem z netem i zadnych pytan nie mialem jedynie wybor na poczatku z 4 opcji instalacji a potem jak przyszedlem za 5min to system juz byl uruchomiony i gotowy do pracy

Też mam 2004 Update 7. Czyli ty masz tylko jedno konto admin?

9 godzin temu, Etos napisał:

Też mam 2004 Update 7. Czyli ty masz tylko jedno konto admin?

tak jedno i nic wiecej

10 godzin temu, felcio11a napisał:

Okej rozumiem a w tym programie ghosttoolbox co jest na pulpicie to wyświetlają się różne opcje podświetlane na niebiesko z jednej i drugiej strony oraz tak samo opcje podświetlane na zielono i tam są odpowiednie numerki chyba do 39 i dla mnie które opcje są najważniejsze, tyle tylko wiem że pod numerem 4 jest ghost online activation i to muszę zrobić a resztę opcji t.j: 1,3,7,9,16,24,32,35 i 39, co się kryje pod tymi numerkami i czy warto, które numerki nie włączać a które są nam potrzebne? Pozdrawiam.

16, 17, ewentualnie 38, obowiazkowo 39, opcjonalnie 30, ewentualnie 7, 5, 6, 3, 2, jak nie masz klucza to 4, opcjonalnie cos z 1, i jak niechcesz updejtow to 8 i jak ci cos potrzebne np. kalkulator albo co innego to 27

zastanawiam sie na 9, ktos to uzyl i co robi z tymi folderami ?

System najlepszy jaki miałem do tej pory. Mam tylko mały problem z facebookiem - czasami jak wchodzę na stronę to każe mi się zalogować (jestem zalogowany cały czas) i po odświeżeniu jednak wykrywa, że jestem zalogowany. Skanowałem system za pomocą Malwarebytes, ale nic mi nie wykrywa. Używam Firefoxa z wtyczką Facebook Container. Może to ona jest przyczyną? A może coś jednak jakiś robaczek siedzi w kodzie? Jakiś specjalista weryfikował?