Jump to content
WinClub

Miastowy

Mega użytkownik
 • Content Count

  1450
 • Joined

About Miastowy

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja byłem bardziej za tym AMD C-50 niż Intelowskim, sprawdzone na własnej skórze. Z AMD polatałem jeszcze 2 lata po gwarancji a jak kupiłem z Intelem to może miesiąc max i OLX.
 2. W tego typu netbookach jedynie AMD C-50/C-70 się sprawdzało. Na Intelowskim nie dało się nic praktycznie robić. Tak jak Wiktorynek mówi - rozrzeszyć pamięć do 2GB i dysk SSD - coś tam pomoże.
 3. Dziękujemy takim przyciskiem w prawym dolnym rogu przy poście.
 4. Wejdź w tryb awaryjny z obsługą sieci czy też się to samo dzieje (rozłącza). Jeżeli będzie się dziać to samo to raczej bym obstawiał sterowniki bądź uszkodzoną kartę sieciową, bo osobiście miałem taki sam przypadek i winna była sieciówka. Zmieniłem i jak ręką odjął. A co przez ostatnie czasy grzebałeś w systemie?
 5. Mały update: dodałem program w zipie bezpośrednio jako załącznik.
 6. Potwierdzam, mamuśka ma ale z i5-7200U i trybi jakby taśma się zacięła, nawet tam format nie pomógł zbytnio... Muszę ją namówić na SSD w końcu, żeby powrócił ten lap do świata "żywych". Jak na razie mój 7-letni E6330 w porównaniu do tamtego to niebo a ziemia. Jest tam jeden slot RAM to na bank, bo już sprawdzałem wnętrzności tego "potwora".
 7. Okej, w takim razie nie będę się niczym przejmował.
 8. Niby nic niepokojącego nie zauważyłem po za temperaturami. Wrzucam jeszcze z Crystal Disk Info tak o.
 9. Ale mimo wszystko według Ciebie dysk jest w porządku i nie mam czego się obawiać? Jeszcze wkleję z innych programów SMART dla potwierdzenia, bo pewnie program programowi nie równy.
 10. W wszystkich BX500 SSD-Z pokazuje n/a. Teraz przejrzałem ujka Google.
 11. Czyli nie mam się czym przejmować. O to chodziło. Dziękuje za informację. A co do tego momentum cache. Gdy miałem to jakiś czas temu włączone to zaczął freezować przy niskim naładowaniu baterii. To normalne?
 12. Jak dla mnie ten program jest nie pożyteczny, chyba że chce się odpalić Momentum cache.
 13. Witam, minęło już troszkę czasu od zakupu dysku SSD Crucial BX500 120GB. Problemem głównie to wysokie temperatury, które ten dysk ma od nowości, jest w stanie sięgnąć 70 stopnia przy normalnym użytkowaniu (aktualnie jak na screenie, lecz to nie zmienia w ogóle faktu, że coś jest nie tak): Dysk zakupiony w X-KOM w sierpniu. Miał ktoś z nimi do czynienia, jeżeli chodzi o reklamacje dysków SSD?
 14. Laptop: Dell Latitude E6330 OS: Windows 10 (jak na załączonym obrazku) SSD: Crucial BX500 120GB _______________________ Ale żeby nie robić zbędnego syfu... rzucę i inne benchmarki tego dysku - https://imgur.com/a/n03GtRg
×
×
 • Create New...

Important Information