Jump to content

Miastowy

 • Content Count

  1,751
 • Joined

About Miastowy

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie rozumiem tego, że ludzie lubią sobie komplikować życie na siłę, ale ich wybór.
 2. Najlepiej to nic nie kombinuj i zostaw czystą wersję zdychy.
 3. Sprawdzałem, ściągało normalnie. Tu inny link: https://chedrive.com/iiccjttql2sk Abyś mi nie narzucił, że nie działa:
 4. https://s4.linksdown.net/files/4/c38a9kv0hyvc13/Zorin_OS_15.3_Ultimate_x64.rar
 5. Hmm - jednordzeniowy Atom, aż 1GB RAM pamięci operacyjnej, w tym super szybki dysk o pojemności 480GB... Tylko Windows 10. A tak na poważnie - zarób pieniążki i zmień sprzęt. Tutaj włóż zwykły HDD, zainstaluj XP i na OLX, wuja Miastek dobrze radzi. Jakiekolwiek modyfikowanie sprzętów na Atomie - szkoda pieniędzy... nawet na ten SSD, który niestety już tam siedzi.
 6. Najlepszym antywirusem jest głowa - jeżeli nie wchodzisz na stronki erotyczne, które są zainfekowane i wiesz co ściągasz, nie ma szans na złapanie wirusa
 7. @wiktorynek ależ ja o tym wiem doskonale, lecz najprościej chyba będzie mu zmienić dysk na SSD i dołozyć RAM niż ma kombinować z systemami jak koń pod górę, bo będzie ten temat drążyć w nieskończoność.
 8. Ja Ci dam radę - kup dysk SSD, drugą kość 4GB (o ile posiadasz slot, bo nie wiem co to za badziew) i wgraj Windows 10 - pozbędziesz się problemu a powinno być troszkę lepiej jeśl ichodzi o wygodę użytkowania.
 9. Mój procek też ma zgodność z Win 10 i co, muszę instalować 10 bo tak na stronie Intela pisze? Aż chyba spróbuję.
 10. A jak ruszysz myszkę to się robi od razu na 100% zużycia CPU No, chociaż jeden mądry - 10 to śmieć i póki nie jest to wyjście ostateczne z sytuacji nie ma co tego na siłę trzymać a tym bardziej z tego korzystać.
 11. Bez tego gniazda i tak dysku nie podłączy, szkoda zachodu... jeszcze przy tym "demonie". Lepiej to sprzedać, dołożyć do jakiegoś 3 gen chociażby.
 12. Możesz spróbować. Jest majówka, wiec masz czas na zabawę.
×
×
 • Create New...

Important Information