Jump to content

Miastowy

Mega użytkownik
 • Content Count

  1,591
 • Joined

About Miastowy

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wolę zdecydowanie "zabytek" . Nie mówię, że Windows 10 jest aż taki zły, lecz na starszych sprzętach przeważnie są jakieś problemy, np. z sterownikami. Chyba lepiej od razu wgrać coś co jest pewne i po za tym producent z takim systemem wypuszczał, tj. 7.
 2. Zainstaluj czysty Windows 7 SP1 w wersji 64 bitowej, np. to: Pewnie gdzieś na obudowie bądź pod baterią powinna być naklejka z oryginalnym kluczem aktywacyjnym do 7 Pro. Aktywację przeprowadzasz po instalacji systemu.
 3. Spróbuj przeglądarkę inną wgrać, może pomoże.
 4. Nie wstydź się 10, jestem z Tobą...
 5. Ja bym zostawił tylko wentylator(y) na przodzie i jeden z tyłu - tak, żeby od przodu brało zimne a z tyłu wyciągało ciepłe.
 6. Po downgrade BIOS okazało się, że dalej nie ma opcji usunięcia logów z DellDiag. Temat do kosza.
 7. Nie da się. Musisz ręcznie wł/wył.
 8. XP na pendrive to najlepiej WinToFlash, bo z Rufusem może być kłopot. Tylko nie zapomnij pierw wyczyścić pendrive za pomocą HDD Low Level Format Tool (bez quicka).
 9. Aż maskę spawalniczą musiałem przyłożyć aby obejrzeć te zdjęcia...
 10. Też się na to natknąłem, lecz tu chodzi o logi wbudowanej diagnostyki a nie bios, z biosu to wszystko usunięte bez problemu.
 11. Sęk w tym, że to właśnie jest 1:1 co sprawdzałem. Szukam dalej, lecz cieńko to idzie.
 12. Ema, jak w temacie. Nie pytać po co chcę to czyścić, skoro to w niczym nie przeszkadza - chcę i tyle. Miał ktoś może już z tym do czynienia i wyczyścił logi w ePSA Próbowałem robić według info zawartych tutaj https://www.dell.com/community/Precision-Fixed-Workstations/Clearing-the-ePSA-Event-Log/td-p/7633818 ale według mnie to nic nie daje (nawet nie ma tych plików tam). Za każdą sensowną (bez gdybania, nabijania postów) odpowiedź dziękuje.
 13. Cześć, raczej nic nie zrobisz z tym. Też posiadam Della i po wgraniu 10 wiecznie są jakieś hocki klocki związane z przekazywaniem obrazu przez HDMI, kilka razy kombinowałem i postanowiłem już na to wypiąć tyłek, nawet najnowsze sterowniki nic nie dawały. Zostaje Ci to zignorować i korzystać z tej 10 bądź wrócić na 7.
 14. Teoretycznie Mediatek, lecz tak ani ten ani ten. MTK się nie nadaje w ogóle do gier tak szczerze. To już lepiej jakiegoś Huawei wziąć z Kirinem, ew coś na Snapdragonie szukać.
×
×
 • Create New...

Important Information