Jump to content

Miastowy

 • Posts

  1,786
 • Joined

Everything posted by Miastowy

 1. Mając taki sprzęt jeszcze szukasz moda? Bez jaj. Wgrywaj czystą 10 chyba, że już ją masz.
 2. Będę tak dobry i Cię przekieruję do Media Creation Tool w celu pobrania czystej wersji Windowsa 10. Nie ładuj się w mody, szkoda nerwów. Tak jak poprzednik napisał, usunąć możesz ręcznie po instalacji czyściocha.
 3. Ja osobiście bardziej ufam Windzie od @Mr.T Chodź aktywny link masz tutaj: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1zQtbxT0xaXAGvYyMk0k9QLTGOiYo4F0_&export=download (hasło do wypakowania ISO: basewin.pl)
 4. Czysty Windows 7 Pro (bo z takim one wychodziły), ewentualnie możesz czysty 8.1 zainstalować. Odpuść sobie mody, szkoda zachodu. Później masa tematów, że coś nie działa. A jak chcesz optymalizowanego, krojonego etc (tzw. moda) to najlepiej robić to swoim mózgiem niż wgrywać gotowca.
 5. Skoro Ci żal na kostkę RAM, to sobie Linuxa zainstaluj na ten czas.
 6. Ale numer... Win 7 na 8 gen. I masa problemów z sterownikami etc. Później następne tematy typu: "Nie działa, co robić" Dołóż kostkę 4GB, żeby było łącznie 8GB i instaluj tylko i wyłącznie czysty Windows 10 x64 ściągniętego z Media Creation Tool.
 7. Może byś podał ID sprzętu? Wychodzi na to, że "nieznanym urządzeniem" jest właśnie ten dotyk.
 8. Nie bądź następnym desperatem wciskającym 10 na HDD, jak już zostań przy 8.1 - rozsądek dobrze podpowiada.
 9. No to masz uszkodzony mikrofon, to są grosze.
 10. System nie ma nic do rzeczy, wymiana płyty też nie. Być może "spec" uszkodził mikro/kabelek z niego idący, być może dobrze nie styka. To są jedyne mozliwości.
 11. Bypass > https://www.google.com/search?q=bypass+android&oq=bypass+android&aqs=chrome..69i57j0l2j0i22i30l7.2256j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 Jeżeli to ogarnąć Ci się uda, to się zalogujesz na swoje konto. To blokada Google i tyle. Co do aktualizacji systemu - ten staruch zatrzymał się na 4.0
 12. Nic nie zrobisz raczej, mi osobiście każdy VPN ścinał prędkość.
 13. A może frytki do tego? Takiego obrazu raczej jeszcze nie stworzono. Wymień matrycę i tyle.
 14. Taki tam penek z Aliexpress, podajże niecałe 20zł dałem za niego. Kupiony w tym roku:
 15. Mama mi jeszcze powiedziała, że ostatnio zanim neta nie było zwiększonego to jej 5x się stracił internet. Może jednak ten router jest coś nie tak, będzie tam dzwonić. Kupować routera nie będziemy, to w interesie operatora jest go wymienić tak, żeby wszystko działało jak ma działać.
 16. Czyli zostało najwyżej przedzwonić do Vectry i niech u siebie posprawdzają, może w ustawieniach routera coś blokuje... Jak dalej tak będzie to nie ma co dalej tego tematu ciągnąć.
 17. Teraz zrobiłem test na tym zwykłym oraz Ookla i wyniki są następujące: Lubi spaść do 150Mb/s kiedy mu się spodoba, nie ważne czy to rano, wieczorem etc. Teraz akurat się przyfarciło i aż tyle nie spadło, chociaż wyniki nie są w dalszym ciągu zadowalające. W takim przypadku wolę stabilne 150Mb/s, które leci do 160Mb/s bez najmniejszego problemu. Co prawda, umowa na mamę jest, więc ona musi im podziękować i rozwiązać umowę na to "450". Rozumiem spadek, ale nie o połowę i więcej co się często zdarza.
 18. Dell - Intel 6300, Lenovo - RTL8821AE Tak, pokazuje w systemie 450Mb/s - w przypadku Della, Lenovo nie spr (no, Lenovo może ma 433Mb/s rzeczywistej czy coś takiego, w każdym bądź razie ten sam problem i tu i tam)
 19. A może to pasmo 2.4 robi takie zakłócenia i idę dobrym tropem, aby 2.4 wyłączyć i aby aktywne było tylko 5GHz?
 20. Jak na kablu tak mam? Na kablu mam wszystko ok, tylko na WIFI tak się dzieje. Zalogowałem się do panelu klienta, wyłączyłem 2.4GHz ale trzeba 24h czekać aż to w ustawieniach zmienią. Może wtedy coś zadziała.
 21. Nic a nic. Tymbardziej, że przy 150Mbps nie było spadków w ogóle, nawet jak mama korzystała z internetu w tym samym czasie. Na starej umowie mogłem mieć wszystkie urządzenia połączone do sieci i takiego cyrku jeszcze nie było.
 22. Teraz zrobiłem i pobieranie jest nawet niższe od tego niż przy 150Mbps było...
 23. Oczywiście, ja tam rozumiem jakieś spadki na WLAN, lecz bez przesady żeby aż takie. W takim przypadku szkoda dodatkowo dopłacać i zrezygnować z umowy, 14 dni jest na to albo niech modem wymieniają.
×
×
 • Create New...

Important Information