Jump to content

felcio11a

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

About felcio11a

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Spolszczenie można pobrać poprzez ustawienia regionalne chyba w panelu sterowanie ale normalnie klikasz na start potem ustawienia języki, regiony a co do najnowszej aktualizacji tej 20h2 dopiero wyszła i nie wiem czy komputery sobie z tym poradzą, chociaż narazie pewnie większość komputerów jest niezgodnych z najnowszą aktualizacją, trzeba poczekać ze 2, 3 miesiące. Narazie korzystam z windowsa 10 w wersji 2004 i nie zmieniam narazie.
 2. Cześć. Jak na razie ta aktualizacja 20h2 właśnie wyszła i większość sterowników do tej pory nie ma tej nowej aktualizacji, a najnowszy nie oznacza najlepszego, czasami może się zawiesić na starszych komputerach, zwłaszcza nowszych, prawdopodobnie trzeba poczekać kilka miesięcy, zanim wszystkie komputery będą kompatybilne z nową aktualizacją 20h2. Na razie zostaję przy 2004 i nie przechodzę do nowej wersji, ponieważ nie chcę od czasu do czasu robić tego formatu
 3. Cześć. Mam taki pewien problem: Mam kartę sieciową w płycie głównej gigabyte z170 gamming k3 killer e2201 i otóż chce pobrać najnowszy sterownik tego modelu killera ale te najnowsze sterowniki są wydawane od jakiegoś czasu w wersji uwd(Uniwersal windows driver) czyli, że trzeba dodatkowo jeszcze pobrać zde sklepu jakiś składnik killera ale oczywiście nie korzystam wogóle ze sklepu windows pewnie i jak większość osób z tego nie korzysta no i właśnie dlatego chciałem zapytać czy jest może jakiś najnowszy sterownik/pakiet oczywiście w wersji bez sklepu (uwd) i dodam, że programy do aktualizacji s
 4. Można wyczyścić jak jest zapełniona pamięć wirtualna. Jest taka opcja czyszczenie pamięci podczas zamykania systemu autopagingfileshutdown czy coś w rejestrze i ustawia się na 1 albo możesz ustawić pamięc wirtualną ręcznie stałą czyli rozmiar początkowy i końcowy taki sam np: 4096-4096 albo 8192-8192. Nawet na pulpicie jest program ghost toolbox i tam są numerki i wybierasz odpowiednią opcję. Pozdrawiam.
 5. Widocznie jest sens jeszcze robić modyfikację windows 10 2004 bo może nie wszystkie komputery i sterowniki są przygotowane pod jesienną aktualizacje 2009 i nie widzę sensu wydawać tej nowej aktualizacji 2009. Narazie 2004 działa bez problemy i podobno słyszałem, że ten 2009 jest jako opcjonalna aktualizacja i nie obowiązkowa i co więc troche mułowata, po prostu słabo chodzi więc mi się podoba ta wersja majowa 2004. Ja wiem, że są odemnie lepsi ale się znam na komputerach i nie mam zamiaru zmieniać na nowszego windowsa. Jak sama nazwa mówi: Nowsze nie znaczy lepsze, bo może nowa wersja 2009 nie
 6. Fajnie, że pojawiła się nowa poprawka w toolboxie standalone 19041.572 tylko mam pytanie bo jak wiem ostatnia poprawka to było chyba 19041.508 a w międzyczasie były jeszcze 2 albo 3 poprawki z oznaczeniem 538 i 546 i nie wiem co to są za poprawki chyba opcjonalne i czy trzeba je też zainstalować czy nie potrzeba tych opcjonalnych poprawek, są nieobowiązkowe bo w ghost toolboxie nie ma na liście tych poprawek to znaczy, że są nam nie potrzebne. O co właśnie w tym chodzi?
 7. Właśnie która to jest opcja numer bo tam jest parenaście numerów i który numer odpowiada za aktualizację?
 8. Sory przepraszam. No masz racje wystarczy mieć ten windows ghost spectre co ostatnio wyszedł i nie muszę mieć nowych poprawek tylko dobrze go używać i mieć antywirusa?
 9. Cześć. Kiedy będzie następny windows 10 2004 (20h1) w wersji ghost spectre z wersją 19041.546? Kiedy można się spodziewać?
 10. Hej konuss bardzo bym ciebie prosił jeżeli będziesz miał czas i znajdziesz czas to byś udostępnił obraz windows 10 2004 (20h1) z najnowszymi poprawkami. Znaczy chodzi mi o to, żebyś dalej wspierał/rozwijał aktualizację majową 2004 bo z takiej korzystam i narazie nie będę korzystać z tej jesiennej aktualizacji 20h2 dlatego zostaję przy majowej i prosiłbym abyś zrobił ten obraz majowej aktalizacji z nowymi poprawkami oczywiście jak czas pozwoli.
 11. Hej. Czy to konto administrator co mam w Ghost spectre jest domyślnym kontem lokalnym tylko ustawiłem sobie hasło a nazwa konta to jest administrator i nie da się zmienić nazwy konta? Chyba może ta nazwa administrator może zostać bez potrzeby tworzenia konta tak?
 12. Te programy typu O&o shutup, ultimate windows tweaker czy inne programy do wyłączania telemetri są zbędne i mogą czasem uszkodzić system. Lepiej nie używać tych programów i wtedy cały czas system będzie chodzić?
 13. Okej rozumiem a w tym programie ghosttoolbox co jest na pulpicie to wyświetlają się różne opcje podświetlane na niebiesko z jednej i drugiej strony oraz tak samo opcje podświetlane na zielono i tam są odpowiednie numerki chyba do 39 i dla mnie które opcje są najważniejsze, tyle tylko wiem że pod numerem 4 jest ghost online activation i to muszę zrobić a resztę opcji t.j: 1,3,7,9,16,24,32,35 i 39, co się kryje pod tymi numerkami i czy warto, które numerki nie włączać a które są nam potrzebne? Pozdrawiam.
 14. Czyli nie trzeba dodawać pliku ei.cfg?
 15. Witam. Instalowałem tą wersję 2.6.6 wgrałem ale jest ogólnie 3 problemy bo w poprzedniej kompilacji można było podczas instalacji wpisać, znaczy ustawić hasło do logowania się ale w tej wersji to pominięto chociaż ustawiałem hasło przez konta użytkowników ale po ustawieniu było 2 konta i też swojej nazwy użytkownika nie było można wpisać podczas instalacji. Następny problem polegał na tym, że jak jest ten pasek zadań i tam jest taka lupa to znaczy wyszukaj tam koło startu to klikam i nic się nie wyświetla tak jakby ten pasek wyszukiwania nie działał. To tyle. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information