Jump to content

Windows 10 Ghost Spectre 2004

Recommended Posts

10 godzin temu, Freezak napisał:

Witam, gdzie zniknął temat o tej modyfikacji windowsa? szukam obrazu w polskiej wersji językowej, nie zdążyłem zapisać linku. Dzięki z góry za pomoc.

Nie ma tematu i nie będzie jak są takie osły i mnie krytykuja to ja takich mam w D***E

Cześć. Czy pojawi się w najbliższym czasie aktualizacja ghost spectre windowsa 10 w wersji 2004 (20h1) i czy ta majowa wersja będzie dalej rozwijana aż do zakończenia jej wsparcia to znaczy że będzie co miesiąc lub dwa no nie wiem pojawiał się nowy obraz tej majowej aktualizacji z polską wersją? Prosiłbym o odpowiedź. Jeszcze bym zapomniał: Jeżeli ci się nie uda zrobić tego windowsa 10 2004 w wersji polskiej to jak wgrać trzeba język? Musi być internet do tego żeby pobrać ten polski czy bez internetu też można zrobić tylko jak. Czy może wpisuję w google polski plik językowy dka windows 10 2004 ghost spektre  czy jak?albo jak mówię zrobisz jak ci się u z wgranym językiem polskim?

Edited by felcio11a
Język polski
38 minut temu, felcio11a napisał:

Cześć. Czy pojawi się w najbliższym czasie aktualizacja ghost spectre windowsa 10 w wersji 2004 (20h1) i czy ta majowa wersja będzie dalej rozwijana aż do zakończenia jej wsparcia to znaczy że będzie co miesiąc lub dwa no nie wiem pojawiał się nowy obraz tej majowej aktualizacji z polską wersją? Prosiłbym o odpowiedź. Jeszcze bym zapomniał: Jeżeli ci się nie uda zrobić tego windowsa 10 2004 w wersji polskiej to jak wgrać trzeba język? Musi być internet do tego żeby pobrać ten polski czy bez internetu też można zrobić tylko jak. Czy może wpisuję w google polski plik językowy dka windows 10 2004 ghost spektre  czy jak?albo jak mówię zrobisz jak ci się u z wgranym językiem polskim?

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] I [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Co do pobrania jezora pl potrzeba internet i przez ustawienia pobieramy jezor polski. System wydany w Pl poza autorem czyli ghostem w wersji iso nie będzie wpierany przez ghosta bo juz o tym mu pisalem ze ludzie z tego forum przerabiaja jego iso. Więc nie pisać potem z płacem do niego na FB i youtube.

3 minuty temu, budge napisał:

Integracja języka co niby ma rozwalić? Freezak nie ściagąj za godzine będzie poprawiony obraz.

Chodzi o to ze tego obrazu nie wolno integrowac, integracja rozwala wpisy reg. itp. wiem bo sam juz to robilem i potem po instalacji nie miałem tak fajnie jak niby przy org. instalacji wersji en a potem samemu pobraniu jezyka. 

Ale róbta co chceta mnie to wici i powiewa co kto robi tylko potem zeby nie pojawiały sie wpisy u ghosta na YT i FB ze cos wam dolega w systemie.

Teraz, budge napisał:

Poprawiony obraz Windows 10 Ghost Spectre 2004 z językiem polskim:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Zakładaj temat i ładnie opisany zeby był. To tak na marginesie a ten wykasowac czy jakos tak.

1 minutę temu, Super3511 napisał:

ale po co wy kombinujecie z integracja języka, jak to samo można zrobić w ustawieniach. To takie utrudnianie sobie życia

Dokładnie o tym pisałem po co. ale niech sie bawiia, tylko niech najpierw ktos zrobi prawidłowy temat.

Super3511 likes this
35 minut temu, DRAGO napisał:

Rób co chcesz mnie to wali co kto robi.

Więc napisałem do GHOST ᴻ Spectre w tej sprawie mam nadzieje ze niebawem napisze on do @Mr.T w sprawie tych nielegalnych integracji i wydawaniu systemu bez jego zgody.

GHOst niech napisze do Microsoftu że integruje język polski.

27 minut temu, budge napisał:

GHOst niech napisze do Microsoftu że integruje język polski.

Jakos nie widziałem wydania od GHOST ᴻ Spectre zeby on sam wydał taką wersje. A jeśli wydał to prosze o org. strone z tym wydaniem.

Edited by DRAGO

Mnie tylko ciekawi czy te wasze polskie wersje czasami nie niszczą modyfikacji. Skoro Ghost pisał ze jak używa się takiego systemu bo własnoręcznej modeyfikacji to nie pytać się go o problemy to raczej miał temu powód default_biggrin.png Ogólnie to nie wiem jaki maxie cel z ta integracja języka polskiego w iso ale jest to trochę głupie bo to chyba nie problem przemęczyć się chwile z angielskim i zmienić za pomocą poradnika prowadzącego za rączkę język.

nudzija and daro_84 like this
10 godzin temu, Super3511 napisał:

Mnie tylko ciekawi czy te wasze polskie wersje czasami nie niszczą modyfikacji. Skoro Ghost pisał ze jak używa się takiego systemu bo własnoręcznej modeyfikacji to nie pytać się go o problemy to raczej miał temu powód default_biggrin.png Ogólnie to nie wiem jaki maxie cel z ta integracja języka polskiego w iso ale jest to trochę głupie bo to chyba nie problem przemęczyć się chwile z angielskim i zmienić za pomocą poradnika prowadzącego za rączkę język.

Tu bardziej chodzi o ustawienia jesli tam nie grzebane to jest mysle ok ale jesli cos juz jest zintegrowane mozliwe ze pewne ustawienia moga miec problem.

15 godzin temu, budge napisał:

Poprawiony obraz Windows 10 Ghost Spectre 2004 z językiem polskim:

Sprawdziłem i powiem coś w tym nie gra toolbox nie odpala się na polskiej wersji czyli tej z zintegrowanym językiem polskim. Więc nie polecam pobierać takiej wersji.

4 godziny temu, budge napisał:

Robisz tylko zamieszanie na tym forum ,toolbox normalnie działa.

U mnie nie działał, chyba ze teraz działa. zainstalowałem na VB na vhd i nie odpaliło mi toolbox, zainstalowalem zwykłą wersje tez na vhd i odpalilo więc cos tu nie gra.

To ze u ciebie działa nie znaczy ze u innych bedzie działać.

nudzija likes this
5 minut temu, budge napisał:

Natomiast ja zainstalowałem na komputerze a nie na VB lub vhd i wszystko działa.

A i rano była awaria servera u ghosta na jego stronach mozliwe ze dlatego toolbox nie działal.

Tera działa normalnie ale ja wole samemu ustawiac jezyk wtedy wiem ze nic nie było grzebane w iso.