Skocz do zawartości

Windows 10 Ghost Spectre 2004


Freezak

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Merol napisał:

System najlepszy jaki miałem do tej pory. Mam tylko mały problem z facebookiem - czasami jak wchodzę na stronę to każe mi się zalogować (jestem zalogowany cały czas) i po odświeżeniu jednak wykrywa, że jestem zalogowany. Skanowałem system za pomocą Malwarebytes, ale nic mi nie wykrywa. Używam Firefoxa z wtyczką Facebook Container. Może to ona jest przyczyną? A może coś jednak jakiś robaczek siedzi w kodzie? Jakiś specjalista weryfikował?

sprawdzilem na tym fejzboku z ta wtyczka co piszesz i dziala poprawnie

sprawdz lepiej w opcjach w prywatnosci i bezpieczenstwo co masz tam nagrzebane, moze to tam jest przyczyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Merol napisał:

System najlepszy jaki miałem do tej pory. Mam tylko mały problem z facebookiem - czasami jak wchodzę na stronę to każe mi się zalogować (jestem zalogowany cały czas) i po odświeżeniu jednak wykrywa, że jestem zalogowany. Skanowałem system za pomocą Malwarebytes, ale nic mi nie wykrywa. Używam Firefoxa z wtyczką Facebook Container. Może to ona jest przyczyną? A może coś jednak jakiś robaczek siedzi w kodzie? Jakiś specjalista weryfikował?

Użyj adwcleaner, arcaso, mks_vir_online to jedne z dobrych skanerów online i nie tylko. Możesz tez uzyc eset skaner online tez jest spox. Co do FB od wrzesnia czyli juz nowa wersja więc starego Fb juz nie bedzie jak kiedys.

Edit.:

Co do przeglądarki polecam Cent Browser w wersji portable.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Merol napisał:

System najlepszy jaki miałem do tej pory. Mam tylko mały problem z facebookiem - czasami jak wchodzę na stronę to każe mi się zalogować (jestem zalogowany cały czas) i po odświeżeniu jednak wykrywa, że jestem zalogowany. Skanowałem system za pomocą Malwarebytes, ale nic mi nie wykrywa. Używam Firefoxa z wtyczką Facebook Container. Może to ona jest przyczyną? A może coś jednak jakiś robaczek siedzi w kodzie? Jakiś specjalista weryfikował?

System nie zawiera żadnego złośliwego kodu a jedyne co mogło doprowadzić do takiej sytuacji to błąd z strony użytkownika 

Prosiłbym o pobranie programu FRST [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  i wybranie takich opcji jak na screenie 

EeCF0F4.png

 Wszystkie pliki wygenerowane przez program przesłać na PW zobaczymy co słychać w systemie 

JanKo6 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, witek666 napisał:

Czy ten system ma już zastosowana optymalizacje pod ssd, pytam bo nigdzie nie jest napisane o ssd.

 

Witaj :) Nie musisz zagłębiać się w opcje systemowe ponieważ jest do tego świetny programik który bardzo fajnie działa  w narzędziu Ghost Toolbox  opcja numer  [27] | Users Request a potem opcja numer  [37] | SSD Fresh 2020 v9.02.42 + Portable ;) I jak to zainstalujesz to wybierz tryb auto wtedy najlepiej optymalizuje  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  . Pozdrawiam :) 

 

PhantomDex lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, witek666 napisał:

Czy ten system ma już zastosowana optymalizacje pod ssd, pytam bo nigdzie nie jest napisane o ssd.

 

mu chyba chodzi o poprawki mikroszitu, wiec jak masz wersje 508 to juz poprawki sa a jak nizsze to musisz sobie dociagnac updejty z ghosta po kolei wersje i w gore od tej ktora masz chyba ze instalowales ostatnio winde to powinienes miec wersja 19041.508, ktora juz te poprawki ma co zajezdzaly ssd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde cały czas mnie denerwują te dwa konta na SuperLite, system po prostu przy instalce pyta jak nazwać kompa i tworzy to konto obok admina. Piszecie że u was nic nie pyta? Ale jak nie pyta jak musi, tak samo musi pytać jaki region wybrać i klawiaturę. Jeszcze z ciekawości zainstalowałem Compact i tam też trzeba wybrać nazwę kompa, ale już tworzy tylko jedno konto. O co tu chodzi? Ogólnie to wejdźcie sobie w toolboxa na Superlite wybierzcie 33, potem 2 i włączcie sobie konto admina, może je macie tylko z automatu wyłączone a ja wł? Potem 3 i wam się pokarze ile jest kont. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj [emoji4] Nie musisz zagłębiać się w opcje systemowe ponieważ jest do tego świetny programik który bardzo fajnie działa  w narzędziu Ghost Toolbox  opcja numer  [27] | Users Request a potem opcja numer  [37] | SSD Fresh 2020 v9.02.42 + Portable [emoji6] I jak to zainstalujesz to wybierz tryb auto wtedy najlepiej optymalizuje  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]  . Pozdrawiam [emoji4] 
 
Nawet nie wiedziałem że jest tyle opcji w tym toolbox. Dzięki już szukam.

Wysłane z mojego POCO F2 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Etos napisał:

Kurde cały czas mnie denerwują te dwa konta na SuperLite, system po prostu przy instalce pyta jak nazwać kompa i tworzy to konto obok admina. Piszecie że u was nic nie pyta? Ale jak nie pyta jak musi, tak samo musi pytać jaki region wybrać i klawiaturę. Jeszcze z ciekawości zainstalowałem Compact i tam też trzeba wybrać nazwę kompa, ale już tworzy tylko jedno konto. O co tu chodzi? Ogólnie to wejdźcie sobie w toolboxa na Superlite wybierzcie 33, potem 2 i włączcie sobie konto admina, może je macie tylko z automatu wyłączone a ja wł? Potem 3 i wam się pokarze ile jest kont. 

nie wiem co ty bierzesz ale ja nawet w tym co pisesz to mam tylko 1 konto i jak utworze jakies to mam admina co sie wgral i te nowe co utworzylem i zadnego pytanie nie ma o klawe/region/konto/itp; wlaczam instalke wybieram, ktora wersja z 4 dostepnych i na jaki dysk ma to zrobic, ide na sniadanie/obiad/kolacje, wracam i komp stoi gotowy do pracy tak mialem przy wersji 2004 450 i tak mialem przy wersji 2004 508 ktora de facto 3 dni temu instalowalem na nowo bo mi sie nie chcialy updejty wgrac bo troche potestowalem system i musialem cos wylaczyc a nie chcialo mi sie szukac co tam robilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Etos napisał:

Kurde cały czas mnie denerwują te dwa konta na SuperLite, system po prostu przy instalce pyta jak nazwać kompa i tworzy to konto obok admina. Piszecie że u was nic nie pyta? Ale jak nie pyta jak musi, tak samo musi pytać jaki region wybrać i klawiaturę. Jeszcze z ciekawości zainstalowałem Compact i tam też trzeba wybrać nazwę kompa, ale już tworzy tylko jedno konto. O co tu chodzi? Ogólnie to wejdźcie sobie w toolboxa na Superlite wybierzcie 33, potem 2 i włączcie sobie konto admina, może je macie tylko z automatu wyłączone a ja wł? Potem 3 i wam się pokarze ile jest kont. 

Nie twórz żadnego konta przy instalacji systemu  i sprawdź uważnie powoli co robisz nie tak bo naprawdę da się to normalnie ominąć  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Snafriozo napisał:

Nie twórz żadnego konta przy instalacji systemu  i sprawdź uważnie powoli co robisz nie tak bo naprawdę da się to normalnie ominąć  [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jak zaczynam instalację to wybieram wersje Superlite instaluje się wszystko normalnie, potem jest restart i niebieski ekran z wyborem regionu, klawiatury i stworzeniem konta(nazwa kompa). Nie mogę pominąć żadnego z nich, bo nie ruszy dalej. Jak chcę wpisać nazwę Administrator to jest napisane wybierz inną... Nie wiem o co chodzi. Poleci ktoś inny dobry system pod gry z tego forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Etos napisał:

Jak zaczynam instalację to wybieram wersje Superlite instaluje się wszystko normalnie, potem jest restart i niebieski ekran z wyborem regionu, klawiatury i stworzeniem konta(nazwa kompa). Nie mogę pominąć żadnego z nich, bo nie ruszy dalej. Jak chcę wpisać nazwę Administrator to jest napisane wybierz inną... Nie wiem o co chodzi. Poleci ktoś inny dobry system pod gry z tego forum?

To jest pierwszy niemożliwy taki przypadek który ty opisujesz nikt z tym problemu nie ma tyko ty. Bez większego zagłębiania w temat bo nie trzeba nawet tego tłumaczyć  to nie ma lepszego systemu od tego. Jeśli chcesz wiedzieć dlaczego to należy troszkę o tym poczytać na stronie  GhostSpectre. Wiele osób nie czyta tylko instaluje a potem zadają dziwne pytanie czemu to a czemu tamto na które GhostSpectre nawet nie odpisuje  bo przecież nie będzie się powtarzał na ten sam temat setki razy. Wszystko jest na YT, FB i stronce z systemem więc trzeba czytać co tam jest napisane bo to nie boli  ;) Pozdro serdeczne . Jak będę niedługo instalowałem system jak wyjdzie update 8 to dam znać czy miałem tan problem i może jakieś rozwiązanie na ten temat dla ciebie. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tylko wersja angielska polski sie doinstalowuje z tego ponizej tylko oczywiscie bedziesz mial tam wszystko po angielsku jak wybierzesz polski to zaznacz tam wszystko co jest lacznie z ta opcja odznaczona to ci ustawi jezyk polski

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i potem w tym :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

i restart kompa i masz po polsku

potem sobie jeszcze pozmieniaj regiony i zegary na poprawne

Snafriozo i Super3511 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 21:27, Bulgar71 napisał:

Witam

Pobrałem najnowsze wydanie WIN10.PRO.2004.COMPACT.AND.SUPERLITE.U7.X64.(WPE).GHOSTSPECTRE

i chciałem zrobić upgrade z pod istniejącej wersji ..421

czy taka opcja jest możliwa?

czy muszę system stawiać od nowa?

Sam Ghost nie poleca upadate z iso jak juz stawiaj na czysto system. Upadate to masz z wu lub z toolbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2020 o 00:18, Etos napisał:

Dobra, parę dni temu usunąłem konto które mi tworzyło przy instalce i mam samego admina. Dziwna sprawa, ale nie da się inaczej.

To na jakiego HU... tworzyłeś to konto przy instalacji systemu i każdy ci pisze abyś tego nie robił a ty swoje mądrości amatorskie tu wypisujesz. Wstydził byś się takie głupoty wypisywać a jak się nie umie czegoś robić albo nie umiesz czytać i klikasz tylko dalej to takie są później efekty. Najgorsze że bezsensu wykłócasz się iż ty żadnego konta nie tworzyłeś wiec samo się utworzyło bo nie doczytałeś co robisz. Naprawdę więcej takich bzdur nie mogę czytać bo mi łzy lecą po plecach. 

daro_84 i MarcinGX lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2020 o 17:50, Snafriozo napisał:

To na jakiego HU... tworzyłeś to konto przy instalacji systemu i każdy ci pisze abyś tego nie robił a ty swoje mądrości amatorskie tu wypisujesz. Wstydził byś się takie głupoty wypisywać a jak się nie umie czegoś robić albo nie umiesz czytać i klikasz tylko dalej to takie są później efekty. Najgorsze że bezsensu wykłócasz się iż ty żadnego konta nie tworzyłeś wiec samo się utworzyło bo nie doczytałeś co robisz. Naprawdę więcej takich bzdur nie mogę czytać bo mi łzy lecą po plecach. 

Co ty pierd.... nie pisałem że nie tworzyłem konta i samo się utworzyło, tylko że musiałem utworzyć przy instalacji bo dalej nie ruszała(pytanie jak nazwać ten komputer)! Potem usunąłem to konto i jestem na adminie, potrafisz czytać ze zrozumieniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to nadal nie tlumaczy twojego pytania co ty grzebiesz ze cos takiego masz, jak wszystkim przechodzi bez pytania sie o cokolwiek niz wczesniej o wybor systemu i gdzie ma sie zainstalowac

albo sciagles jakas dziwna wersje nie tego systemu z nieoficjalnej strony albo instalujesz cos innego niz ghostspectre

zainstaluje to jeszcze raz i pokaz zdjecie z wyboru systemow do instalacji powinny byc tam tylko 4

u mnie jest tylko to :

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

obraz.png.87c842ea74c26650399f9887ab637e9e.png[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] klikasz tylko FINISH

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników][Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

system zajmuje 6gb zaisntalowany

i gotowy system

 

Snafriozo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ripek napisał:

ale to nadal nie tlumaczy twojego pytania co ty grzebiesz ze cos takiego masz, jak wszystkim przechodzi bez pytania sie o cokolwiek niz wczesniej o wybor systemu i gdzie ma sie zainstalowac

albo sciagles jakas dziwna wersje nie tego systemu z nieoficjalnej strony albo instalujesz cos innego niz ghostspectre

zainstaluje to jeszcze raz i pokaz zdjecie z wyboru systemow do instalacji powinny byc tam tylko 4

u mnie jest tylko to :

Ściągnąłem ze strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], wszystko robię tak jak ty na zdjęciach, tylko po zainstalowaniu przy zdjęciu 6 pyta się o wybór regionu, klawiatury i jak nazwać ten komputer(tworzenie konta) zamiast Costumize Settings Admin jak u ciebie. Instalował jeszcze raz nie będę bo już to robiłem z 4 razy a teraz mam już wszystko poustawiane i wszystkie programy poinstalowane. Kurde nie pierwszy raz instaluje windę, jest to banalne, nie róbcie ze mnie głupka. Jest jeszcze jedna sprawa, przypomniało mi się że podczas instalacji na HDD zmieniłem partycjonowanie z MBR na GPT za pomocą konsoli cmd shift+10, ale to raczej na to wpływu nie powinno mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Etos napisał:

Ściągnąłem ze strony [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników], wszystko robię tak jak ty na zdjęciach, tylko po zainstalowaniu przy zdjęciu 6 pyta się o wybór regionu, klawiatury i jak nazwać ten komputer(tworzenie konta) zamiast Costumize Settings Admin jak u ciebie. Instalował jeszcze raz nie będę bo już to robiłem z 4 razy a teraz mam już wszystko poustawiane i wszystkie programy poinstalowane. Kurde nie pierwszy raz instaluje windę, jest to banalne, nie róbcie ze mnie głupka. Jest jeszcze jedna sprawa, przypomniało mi się że podczas instalacji na HDD zmieniłem partycjonowanie z MBR na GPT za pomocą konsoli cmd shift+10, ale to raczej na to wpływu nie powinno mieć.

Czy przypadkiem w nie posiadasz w uefi licencji na Home ? bo taki objaw trochę mi ten temat przypomina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Etos napisał:

Nie, nie mam żadnej licencji w uefi.

Możliwe przyczyny :
Antywirus modyfikuje obraz 
Źle pobrany system 
Uszkodzony Pendrive 
Złe ustawienia UEFI
Jesteś pod wpływem środków odurzających 


Bo nikt takiego problemu nigdy nie zgłaszał a ja sam ten system postawiłem na około 80-120 maszynach jak nie lepiej 

Snafriozo lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie