Jump to content
WinClub

felcio11a

Użytkownik
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by felcio11a

 1. Te programy typu O&o shutup, ultimate windows tweaker czy inne programy do wyłączania telemetri są zbędne i mogą czasem uszkodzić system. Lepiej nie używać tych programów i wtedy cały czas system będzie chodzić?
 2. Okej rozumiem a w tym programie ghosttoolbox co jest na pulpicie to wyświetlają się różne opcje podświetlane na niebiesko z jednej i drugiej strony oraz tak samo opcje podświetlane na zielono i tam są odpowiednie numerki chyba do 39 i dla mnie które opcje są najważniejsze, tyle tylko wiem że pod numerem 4 jest ghost online activation i to muszę zrobić a resztę opcji t.j: 1,3,7,9,16,24,32,35 i 39, co się kryje pod tymi numerkami i czy warto, które numerki nie włączać a które są nam potrzebne? Pozdrawiam.
 3. Czyli nie trzeba dodawać pliku ei.cfg?
 4. Witam. Instalowałem tą wersję 2.6.6 wgrałem ale jest ogólnie 3 problemy bo w poprzedniej kompilacji można było podczas instalacji wpisać, znaczy ustawić hasło do logowania się ale w tej wersji to pominięto chociaż ustawiałem hasło przez konta użytkowników ale po ustawieniu było 2 konta i też swojej nazwy użytkownika nie było można wpisać podczas instalacji. Następny problem polegał na tym, że jak jest ten pasek zadań i tam jest taka lupa to znaczy wyszukaj tam koło startu to klikam i nic się nie wyświetla tak jakby ten pasek wyszukiwania nie działał. To tyle. Pozdrawiam.
 5. A właśnie bym zapomniał: Jak się wybera podczas instalacji windowsa superlite albo compact? Trzeba wgrać ei.cfg do folderu sources czy i bez tego ei też będzie wybór oraz jak uruchomić narzędzie ghost toolbox?
 6. Hej. Czym się różni ta wersja 2.6.6 od pozostałych poprzednich wersji 2.6.1,2.6.3 i 2.6.5 coś jakieś błędy poprawiono w tej nowej wersji?
 7. Jak zainstalowaliście język polski w windows ghost spectre przez ustawienia systemu,(ustawienia regionalne) w panelu sterowania czy pzez ghost toolbox i jak wam działa system jak macie polski język?
 8. Jak pod koniec instalacji karze ci się logować na konto microsoft to wcześniej podczas instalacji windowsa trzeba odłączyć internet i wtedy będziesz się logował na koncie lokalnym.
 9. A jakbym po kablu ethernet podłączył to będzie działać?
 10. A ten plik ei.cfg dodać do sources w razie jakby nie było wyboru pomiedzy tam light a normal bo wiesz miałem oryginalnie windows 10 home ale teraz caly czas jade na pro, nie wiem czy bedzie potrzebny ten plik ei.cfg?
 11. No tak ale 20h1 też będziesz w dalszym ciągu rozwijał mam nadzieję?
 12. Czyli tą wersję 2.6 usunąć a zainstalować 2.6.1?
 13. Aha mówisz że mam sprawdzić czy mi działa internet tylko na której wersji bo ja mam 2.6 a jest 2.6.1. Czy mam pobrać i zainstalować tą 2.6.1?
 14. Witaj Zbigniewie na razie nie podłączałem ani kablem ethernet ani wifi bo jeszcze nie wiem. Ja narazie bede pobierać wersję 2.6.1. Muszę poszukać nową wersję sterownika do wifi i ethernet zgodnego z wersją 2004 i kompilacji bo moze nowe wersję działają a stare niekoniecznie. Także muszę poszukać najnowszych sterowników.
 15. Cześć. Zainstalowałem twój system w wersji polskiej jeszcze z wersją 2.6 a po instalacji windowsa jest już pulpit bez docka czyli mam wersję normalną dobrze mówię?Chciałem się zapytać bo jest ta wersja 2.6,1 i podobno jest wybór już pomiędzy wersjami systemu a jest normal też czyli do codziennego użytku?
 16. Cześć. Jaka jest różnica w wersji superlite i compact. Czy może wersja superlite nadaje się tylko do gier a nie do codziennego użytku czy może wersja compact jest do codziennego użytku. Jak to jest?
 17. Myślę że nowa aktualizacja to z windows 10 2004 19041.508 bo jak narazie windows 10 20h2 nie miała premiery. Dopiero na przełomie października lub listopada dlatego 20h2 może nie być zgodne ze sterownikami, sprzętem.Dopiero nadejdzie. Także czekam na 2004.
 18. Czy to jest może wersja windows 10 ghost spectre 2004 z najnowszymi poprawkami?To znaczy czy jest to wersja 2004 - 19041.488?
 19. Cześć. Czy pojawi się w najbliższym czasie aktualizacja ghost spectre windowsa 10 w wersji 2004 (20h1) i czy ta majowa wersja będzie dalej rozwijana aż do zakończenia jej wsparcia to znaczy że będzie co miesiąc lub dwa no nie wiem pojawiał się nowy obraz tej majowej aktualizacji z polską wersją? Prosiłbym o odpowiedź. Jeszcze bym zapomniał: Jeżeli ci się nie uda zrobić tego windowsa 10 2004 w wersji polskiej to jak wgrać trzeba język? Musi być internet do tego żeby pobrać ten polski czy bez internetu też można zrobić tylko jak. Czy może wpisuję w google polski plik językowy dka windows 10 2004 ghost spektre czy jak?albo jak mówię zrobisz jak ci się u z wgranym językiem polskim?
 20. Hej. Czy można normalnie śmiało instalować w tym windows 10 gamer sterowniki graficzne, jakieś antywirusy czy przeglądarki do zdjęć, firefoxa instalować czy nie bardzo oczywiście nie w wersji gamer tylko w zwykłym shelu i czy jest ten system aktywowany bądź jakiś skrypt aktywujący windows można użyć?
 21. Cześć wszystkim gdzie w tym modzie można wyłączyć plik stronicowanie albo ustawić rozmiar na stałe czy ustawić na brak zrzutów pamięci bo wchodziło się to przez mój komputer klikając prawym przyciskiem na właściwości i było tam opcje zaawansowane ale zamiast tego to otwiera się ustawienia. Gdzie takie opcje wyłączania na brak pliku stronicowania można wyłączyć a jeszcze bym zapomniał: Działa może wogóle edytor zasad grupy (gpedit) bo jak wpisuje w uruchom gpedit.msc to wyskakuje, że nie można odnaleźć zasobu $(string.DisableCloudOptimizedContent), do którego odwołuje się atrybut displayName. Plik C:\windows\policy coś tam i wiersz 115 kolumna 271 i później kolejny błąd $string allowupdateComplianceProcessing i wiersz 186 kolumna 288 i czy to w niczym nie przeszkadza jak zignoruje?
 22. Jeszcze takie jedno pytanie: Jak miałem oryginalnie windows 10 home to czy ten windows 10 gamer jest w wersji pro i się samo aktywuje czy nie i trzeba aktywatorem aktywować ten windows 10 gamer czy może jednak ten windows 10 gamer jest tylko w wersji home?
 23. Hej. W tej wersji windows gamer gdzie przełączyć pomiędzy dwoma opcjami light i normal czy to się robi w trakcie instalacji windows czy gdzieś w ustawieniach i czy wersja normal ma coś pousuwane zbędne usługi cortanę, telemetrię czy tam diagnostykę, defender? Pozdrawiam.
 24. Hej Konuss. To jest windows 10 20h2 czyli 2009 a nie 20h1. Nie masz może właśnie tego windowsa 2004 bo jak mi się zdaje wersja 20h2 dopiero premierę ma w październiku a nie mógłbyś wrzucić tej 2004 z kompilacją 19041. Pozdrawiam.
 25. Cześć. Ten windows w wersji gamer można normalnie używać na co dzień np: Do przeglądania internetu, oglądania filmów czy zdjęć tylko chodzi mi o wersję którą wybrać bo są dwa bo chciałbym grać i korzystać z tego windows gamer na co dzień. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information