Jump to content
WinClub

Etos

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

About Etos

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra już naprawiłem tego Eseta a co do tego konta drugiego przy instalacji windowsa to pendrive uszkodzony, bo nie ma innego wytłumaczenia. Następnym razem jak będę instalował to skołuje inny, albo wypalę na płytę i sprawdzę, teraz nie będę przeinstalowywał bo już wszystko mam ustawione. @ripekDzięki za tą stronkę, może się przydać.
 2. Powyłączałem całą telemetrie w ShutUp10 i Ultimate Windows Tweaker 4.5 tak samo w ustawienia-prywatność i teraz mam błąd Eset Proxy GUI, Eset wymaga interwencji użytkownika xD Czyli zostawić to jak jest po instalce Windowsa i nie używać tych programów?
 3. Sumy kontrolne się zgadzają, mam po instalce te programy, nie było Home. Chociaż teraz jest dziwna sprawa bo jak podpinam pendrive to czasami wyskakuje mi że są błędy, nie zawsze, ale co jakiś czas jak przenoszę pliki z laptoka na PC. Możliwe że jest uszkodzony. Jeszcze mam pytanie o telemetrię, czy ona jest całkowicie usunięta? Bo jak uruchamiam program ShutUp10 to pokazuje że wyłączona jest tylko 1 z 3.
 4. Nie, nie mam żadnej licencji w uefi.
 5. Ściągnąłem ze strony http://ghostspectre.the-ninja.jp/2004.SUPERLITEANDCOMPACT.html, wszystko robię tak jak ty na zdjęciach, tylko po zainstalowaniu przy zdjęciu 6 pyta się o wybór regionu, klawiatury i jak nazwać ten komputer(tworzenie konta) zamiast Costumize Settings Admin jak u ciebie. Instalował jeszcze raz nie będę bo już to robiłem z 4 razy a teraz mam już wszystko poustawiane i wszystkie programy poinstalowane. Kurde nie pierwszy raz instaluje windę, jest to banalne, nie róbcie ze mnie głupka. Jest jeszcze jedna sprawa, przypomniało mi się że podczas instalacji na HDD zmieniłem partycjonowanie z MBR na GPT za pomocą konsoli cmd shift+10, ale to raczej na to wpływu nie powinno mieć.
 6. Co ty pierd.... nie pisałem że nie tworzyłem konta i samo się utworzyło, tylko że musiałem utworzyć przy instalacji bo dalej nie ruszała(pytanie jak nazwać ten komputer)! Potem usunąłem to konto i jestem na adminie, potrafisz czytać ze zrozumieniem?
 7. Dobra, parę dni temu usunąłem konto które mi tworzyło przy instalce i mam samego admina. Dziwna sprawa, ale nie da się inaczej.
 8. Jak zaczynam instalację to wybieram wersje Superlite instaluje się wszystko normalnie, potem jest restart i niebieski ekran z wyborem regionu, klawiatury i stworzeniem konta(nazwa kompa). Nie mogę pominąć żadnego z nich, bo nie ruszy dalej. Jak chcę wpisać nazwę Administrator to jest napisane wybierz inną... Nie wiem o co chodzi. Poleci ktoś inny dobry system pod gry z tego forum?
 9. Ja nie biorę nic, ale może ty coś chapasz? Pisze co mi wyskakuje przy instalce tego goowna, masz inaczej? Spoko.
 10. Kurde cały czas mnie denerwują te dwa konta na SuperLite, system po prostu przy instalce pyta jak nazwać kompa i tworzy to konto obok admina. Piszecie że u was nic nie pyta? Ale jak nie pyta jak musi, tak samo musi pytać jaki region wybrać i klawiaturę. Jeszcze z ciekawości zainstalowałem Compact i tam też trzeba wybrać nazwę kompa, ale już tworzy tylko jedno konto. O co tu chodzi? Ogólnie to wejdźcie sobie w toolboxa na Superlite wybierzcie 33, potem 2 i włączcie sobie konto admina, może je macie tylko z automatu wyłączone a ja wł? Potem 3 i wam się pokarze ile jest kont.
 11. Też mam 2004 Update 7. Czyli ty masz tylko jedno konto admin?
 12. To do mnie chyba pisałeś. Przy instalce pytało jak nazwać ten komputer to wpisałem swoje imię i jak wchodzę w ustawienia-> konta to jest jedno moje konto, ale jak klikam start i klik w moje konto po lewej to są dwa, ja i administrator, można się pomiędzy nimi przełączać. Konto admina ma jasny motyw moje ciemny, sprawdź sam. Nie wiem, może one są jakoś połączone? A co do defendera to jest w panelu sterowania(zapora windows defender) a po instalce Eseta jest nieaktywny bo piszę że do zarządzania tymi ustawieniami służy aplikacja Eset a w ustawienia->aktualizacje i zabezpieczenia nie ma go z drugiej strony w Zasadach grupy jest... Wychodzi na to że on nie jest całkowicie usunięty, są jakieś pozostałości.
 13. Chłopaki zainstalowałem wersje Super Lite update 6 bez defendera i jest defender w systemie... z ciekawości wpisałem defender w wyszukiwarce systemowej no i był xD to jak to w końcu jest? Ogólnie mi też zajmuje 1.7gb ramu świeżo po instalce. Jeszcze mam pytanie dlaczego system tworzy dwa konta, moje i admina? Oraz czego pod koniec instalacji karze mi się logować "Sign in with microsoft work or school acount" nie dało się tego pominąć więc wpisałem randomuser@.com i poszło...
 14. Aha czyli telemetria jest włączona a co do sterów to pytałem czy pościąga sam a nie co zwykle lepiej jest robić. Niestety sam nie mogę na razie sprawdzić bo czekam na sprzęt jak dojdzie po niedzieli i chciałem sobie ściągnąć już system i po prostu zainstalować bez problemów jak już wszystko będzie, dlatego pytam.
×
×
 • Create New...

Important Information