Skocz do zawartości

SCH7(HP&PRO)(24.11.18r aktualizacje)(NVME, USB 3.0, Ryzen, Intel6-8gen)


schonaldo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dla osób co mają problemy z instalacją tego systemu na płytach głównych z chipsetem b450 i procesorem raven, sumit ridge pod amd 
pobieracie ten plik wypakowujecie wskazujecie plik obrazu tworzycie nowy ten program doda sterowniki usb 3.1 oraz 3.0 do obrazu nie naruszając stabilności 
oczywiście bez tego zainstalujecie system lecz nic nie zrobicie ponieważ porty usb nie będą działać a jak już wypaliliscie obraz na pendrive  to pozostaje uruchomić na nowo instalator 
wypakować te pliki na pen-drive z instalką i kliknąc przy wyborze partycji załaduj sterownik i wyszukujecie podpisane pod waszą płytę działa to na asrcok b450m r4.0 i zapenwne innych  płytach z chipsetem b450 od gigabyte i reszty 
instalacja samego systemu moze byc wykonana z portu usb 3.0 dziala. 

NIZEJ PEŁNA instrukcja 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]


[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

jezeli linki trzeba ukryc samodzenielnie przy odpowiedzi niestety nie wiem jak to zrobic :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zależy mi na informacji czy ta wersja win 7 będzie idealna dla płyty z370 MSI pro carbon gaming, z cpu 8700k i gpu GTX 1080Ti (choć tu planowana zmiana na rtx 3080).
Gram prawie tylko w COD multiplayer, 240hz, competive (DX 12)
Jak czytalem to ta wersja jest dobra pod dx11 a jak wiadomo cod mw jest pod dx12.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosny chłopaku "SCH7" - czy jak się tam zwiesz...

Zaintrygowało mnie podobieństwo "twoich" rozwiązań w menu ppm i pomyślałem, że mocno wzorowałeś się na moich. 

Również i tym razem nie myliła mnie moja intuicja. Pobrałem sobie ów "mod", pogrzebałem. 

Słabo odrobiłeś lekcję  - większość skryptów zerżnąłeś wiersz po wierszu, zachowując ich oryginalną strukturę - nie zadbałeś nawet o to, by zmienić je na tyle, żeby wyglądały na "twoje" i niestety kopiując pozostawione przeze mnie gdzieniegdzie celowe "błędy" w skryptach.

 

Trzeba myśleć, jak się zrzyna od kogoś, musisz się jeszcze poduczyć :cwl:

 

Nie próbuj się głupio tłumaczyć. Przydałby ci się ban na forum...

 

Jesteś zwykłym cieciem i gardzę tobą.

 

P.S. Nie interesuje mnie, że komuś z Was czytających zrobiło się żal chłopaka, bo go np lubicie, bo macie "jego" mod i fajnie Wam działa, a ja go tak smutno potraktowałem. 

Spędziłem nad rozwojem linii swoich modyfikacji 16 lat (niektórzy z Was - nie mają nawet tyle). Pojawił się jakiś cwaniaczek, pobawił się nieco więcej z moim produktem niż inni i to co zerżnął, a udało mu się zrozumieć - podpisał jako swoje. No cóż, w świecie to norma, tu na forum widać również...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, srom-otnik napisał:

Żałosny chłopaku "SCH7" - czy jak się tam zwiesz...

Zaintrygowało mnie podobieństwo "twoich" rozwiązań w menu ppm i pomyślałem, że mocno wzorowałeś się na moich. 

Również i tym razem nie myliła mnie moja intuicja. Pobrałem sobie ów "mod", pogrzebałem. 

Słabo odrobiłeś lekcję  - większość skryptów zerżnąłeś wiersz po wierszu, zachowując ich oryginalną strukturę - nie zadbałeś nawet o to, by zmienić je na tyle, żeby wyglądały na "twoje" i niestety kopiując pozostawione przeze mnie gdzieniegdzie celowe "błędy" w skryptach.

 

Trzeba myśleć, jak się zrzyna od kogoś, musisz się jeszcze poduczyć :cwl:

 

Nie próbuj się głupio tłumaczyć. Przydałby ci się ban na forum...

 

Jesteś zwykłym cieciem i gardzę tobą.

 

P.S. Nie interesuje mnie, że komuś z Was czytających zrobiło się żal chłopaka, bo go np lubicie, bo macie "jego" mod i fajnie Wam działa, a ja go tak smutno potraktowałem. 

Spędziłem nad rozwojem linii swoich modyfikacji 16 lat (niektórzy z Was - nie mają nawet tyle). Pojawił się jakiś cwaniaczek, pobawił się nieco więcej z moim produktem niż inni i to co zerżnął, a udało mu się zrozumieć - podpisał jako swoje. No cóż, w świecie to norma, tu na forum widać również...

 

Oj pamiętam twoje pierwsze wersje XP :D Szkoda,że mi dyski przepadły od IBM'a ahh to były piękne czasy. Gość poszedł po skrótach,zamiast uczyc sie i samemu pisać skrypty co do optymalizatora czy innych bajerów dzięki którym można odciążyć system,ale nie lepiej zrobić kopię kogoś innego i mieć w d*ie 

srom-otnik lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie