Jump to content
WinClub

witek21

Nowicjusz
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

About witek21

 • Rank
  Nowicjusz

Recent Profile Visitors

156 profile views
 1. teraz jest w ustawieniach planu zasilania, wpisz w start plan zasilania, wejdz tam i wybierz: Wybierz działanie przycisków zasilania tam na dole będzie opcja do wł/wył tej funkcji.
 2. Utorrent może jest na liście usług?? warto by było dać mu sposób uruchamiania na ręczny....
 3. a mógłbym prosić Cię o udostępnienie mi linka do takiego systemu [po edycji]? nie znam się aż tak a i czasu brak..(małe dzieci w domu) a i przydało się z wycięta telemetrią i przypominajkami o zakończeniu wsparcia dla systemu. Zachowam dla siebie i nie będę go nigdzie upubliczniał. Byłaby taka możliwość???Z góry dziękuję
 4. przydałaby się wersja W7 w wersji finalnej ze wsparciem ryzenów, usb3 i dysków ssd nvme jak w nieaktualnym już temacie i starą wersją W7 jak w tym, temacie: autorze wstawki poproszę o taka modyfikację, na dniach kupuje nowego laptopa i zamierzam kupić bez systemu by wciąż korzystać z Windows 7. Taki system napweno przyda się tym których Windows 10 nie interesuje. Pozdrawiam.
 5. ciekawe czy autor jeszcze przegląda te forum, przydałaby się taka wersja do ryzenów itd ale przerobiona z wersji finalnej czyli tegorocznej tuż po zakończeniu wsparcia dla W7
 6. można prosić link na jakimś innym serwisie hostingowym, na tym podanym plik ściąga się P2P i nie działa przycisk po załadowaniu...., zalogowałem się też to nic nie daje.... próbowałem kilkukrotnie.... Edit: już zaskoczyło pobieranie bezpośrednie w download są dwa pliki obrazu tylko jeden z nazwą tą samą + (1), obojętnie który pobrać? oba obrazy mają x32 i x64bit?
×
×
 • Create New...

Important Information