Jump to content
WinClub

srom-otnik

Mega użytkownik
 • Content Count

  241
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About srom-otnik

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

6461 profile views
 1. cześć Mistrzu,

   

  żyjesz ? Możesz uzupełnić odpowiedzi w poście:

  dziękuje z góry !

 2. witam. czy system Win JG7 HP&Pro x64 v2019 można zainstalować na komputerze na którym zawsze był instalowany oryginalnie system x86 ?

 3. Ad 2 - w styczniu 2020 ma być wygaszone wsparcie, chyba że przedłużą ... Ad 3 - fakt, uruchamia programy zainstalowane na dysku, a pliki wyszukuje w necie, pewnie jest jakiś tweak, który to rozszerza/zmienia, ale ja nie przypominam sobie w tym momencie takowego
 4. Ad 1 - tak, to ten sam plik iso Ad 2 - nie, nie czas, Win 7 wydam gdy M$ zakończy wsparcie Ad 3 - pasek zadań, wybierz "Paski narzędzi", dalej zaznacz "Adres" - efekt: https://images.tinypic.pl/i/00987/k3z2v1ptvbbp.png Mam nadzieję, że o to chodziło z tym paskiem. Wpisujesz w nim np onet.pl i działa, winword i działa itd.... Po odblokowaniu paska zadań, można to okienko przesuwać gdzie się chce i usunąć nazwę "Adres" PZDR!
 5. Prawdopodobnie - tak jak piszesz, należałoby uruchomić wspomnianą usługę i indeksację, ale czy warto spowalniać system?
 6. Witam, mam pytanie - czy z pozycji systemu windows xp [+SP2] można uruchomićinstalacje windowsa 7 np

  jedna z modyfikacji by srom-otnik

  proszę o wyrozumiałość dla osoby - laika

   

  1. srom-otnik

   srom-otnik

   System można zainstalować nie z poziomu działającego innego systemu tzn, nie ma żadnego pliku setup.exe który poprowadziłby instalację dalej. System instaluje się tylko i wyłącznie wybierając przy rozruchu komputera - bootowalny nośnik DVD lub pendriv

   PZDR

  2. bestseller4u.eu

   bestseller4u.eu

   i tu pozwolę się z tobąnie zgodzić ..ponieważ wczoraj w nocy udalo mi sie tj

   1 mialem iso win 7 - [- http://chomikuj.pl/Dillon/*e2*9e*a5+WINDOWS/Windows+7/win+7+Oryginal]

   2 odpaliłem programik rufus-3.5 i nagrałem pendriva

   3 poszukałem .. bedąc zalogowany na win xp ... pliku startującego .. typu setup i odpaliłem , a co najlepsze !! ...instalator zapytał mnie na jakiej partycji to instalować, noto wybrałem wolną partycje .. a bałem się ze mi się bezie instalował na tej z win xp 

    

   niestety ..

    

   choćbardzo chciałem to tą metodą nie udała mi się instalka twojej wersji - mam sciągniete z tego serwisu Win JG7 ThinPC

    

   nie wiem od czego to zależy .. po prostu jestem cienki w te klocki

    

   chętnie bym nagrał metodąopisanąpowyżej jakąś naprawdęLEKKA wersje win 7 bo to ma byćna starym lapku

    

   jak byś miałmożliwość zrobienia wersji bardzo chudej win 7 i .. takiej co zainstalije sie z pendriva ... 

   Będę Bardzo wdzięczny za pomoc

 7. Witajcie! Pytacie jak tam postępy - od kilku miesięcy mam wstręt do siadania przy komputerze i kompletnie nic przy systemach nie robię. Spędzam przy PC tyle czasu ile potrzebne, by sprawdzić pocztę lub wysłać przelewy bankowe. Ale przyjdzie czas, że skończę co zacząłem. Na razie muszę poświecić czas na znacznie ważniejsze sprawy. Pozdrawiam upalnie!
 8. Srom-otniku kiedy nowa wersja systemu?? Czekamy wszyscy z niecierpliwością :thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

  1. eidur

   eidur

   Raczej nigdy <_<

    

 9. znalazłem coś na: https://www.komputerswiat.pl/poradniki/sprzet/multimedia-w-sieci-wygodne-wspoldzielenie/6yg7vhc "Windows Media Player Program Windows Media Player (WMP) jest standardowo wbudowanym w system Windows odtwarzaczem multimedialnym. Narzędzie to, oprócz możliwości odtwarzania filmów i muzyki, ma wbudowany moduł serwera DLNA umożliwiający udostępnianie zgromadzonej na danym komputerze biblioteki multimedialnej innym urządzeniom podłączonym do domowej sieci: pozostałym komputerom, smartfonom, tabletom, telewizorom Smart TV. Serwer DLNA w WMP umożliwia strumieniowy przesył multimedialnych formatów plików standardowo obsługiwanych przez system Windows. Oznacza to, że o ile bez większych problemów można za jego pomocą przesyłać na przykład filmy AVI, MPG, MP4 czy WMV, to już na przykład z popularnym kontenerem Matroska (pliki MKV) Windows Media Player sobie nie poradzi. Podobnie z muzyką, bez problemów przejdzie MP3 czy WMA, ale już wysokiej jakości pliki FLAC - nie. Listę obsługiwanych formatów przez wszystkie wersje programu WMP można znaleźć na stronie Microsoftu." Więc chyba mamy odpowiedź na Twój problem.
 10. Ten plik +2 inne dll-e odpowiadają za możliwość uruchamiania obcych skórek. uxtheme.dll jest spatchowany i może dlatego takie jajca wychodzą. Możesz go wyciągnąć z jakiegoś oryginalnego obrazu iso win8.1 x64 i podmienić w system32. Wtedy problem z grą zniknie, ale nie będziesz miał obcych styli... PZDR Nie wiem, aż taki dobry nie jestem w te klocki. Może format pliku nie jest odpowiedni i TV "widzi" tylko te, które są możliwe do odtworzenia na nim. Jeśli nie to, to brak mi więcej pomysłów. Mówisz, że na poprzednim modzie 8.1 wszystko działało poprawnie - to go zainstaluj w ostateczności. Moja obecna "pełna" wersja 8.1 nie powinna sprawiać żadnych problemów, bo nie ma nic usunięte, wszystkie usługi pozostawione, każdą wyłączoną można włączyć.
 11. Czekamy dużo zdrowia i samozaparcia do ciężkiej roboty ,pozdrowienia.Jestem ciekaw poprawionej wersji LTSB

   

 12. Udostępnianie programu Windows Media Player - włącz usługi domyślne w Optymalizatorze Usług + dodatkowo w services.msc usługę Windows Search Automatycznie /opóźnione uruchamianie (jest trwale wyłączona w systemie z uwagi na jej zasobożerny charakter). Następnie w oknie głównym Windows Media Player, na górnym pasku z lewej strony masz 3 rozwijane polecenia: Organizuj, Strumień i Utwórz listę odtwarzania - rozwiń Strumień, zaznacz: - zezwalaj na zdalne sterowanie moim odtwarzaczem; - automatycznie zezwalaj urządzeniom na odtwarzanie moich multimediów oraz na samym dole: - więcej opcji przesyłania strumieniowego, a tam w nowym oknie uruchom usługę Działa na Full i Lite
 13. Dziękuję, rób co chcesz, graj tylko fair... P.S. Co do LTSC, prawie skończyłem jakiś miesiąc temu, od tej pory mam zastój, z różnych powodów. Do kompa siadam tylko sprawdzić pocztę i wysłać przelewy. Jak się ogarnę wewnętrznie, to będzie LTSC 2019 Full i Lite, 10 Pro i Home na nowej podstawie i poprawiony LTSB. Na razie nie pytajcie, zrobię kiedy przyjdzie wena i czas... PZDR!
 14. P4VLO, a czy gdzieś kiedyś udostępniałem swoje "bebechy" z systemów do powszechnego użytku? Nigdy i nigdzie i dlatego też nawet nie odpisuję na takie pytania od userów. Wiem, że każdy bardziej kumaty może je sobie wydobyć, przerobić i dodać do swojego moda - nie ma sprawy!, natomiast już nie fair to udostępniać, tak po prostu... A poza tym - pozdrawiam!
 15. MISTRZU WRÓĆ !

×
×
 • Create New...

Important Information