Jump to content

srom-otnik

 • Posts

  952
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

17,291 profile views
 1. Tak, oczywiście, gdy ukończę Sevena. Dziś skończyłem wersję pełną JG7x64 i pracuję nad Lite. Wymaga to dużo uwagi, bo przerabiam/sprawdzam niemal każdy skrypt, dlatego tyle musicie czekać (ja też... wrrrr!) Widocznie system jest zbyt mocno podkręcony i/lub ma wycięte zbyt wiele, że daje takie efekty. Jeśli na ustawieniach domyślnych również laguje tzn, że u Ciebie ustawienia wyższej wydajności nie mają z tym, żadnego związku. Winy należy szukać może w sterach. Nie wiem, nie jestem jasnowidzem niestety
 2. Ja mam na blaszaku płytę B365, i5-9400F i oczywiście W7 x64 ;-)) Bez najmniejszych problemów
 3. Hej, pracuję nad nią codziennie, ale mam również inne zajęcia niż zabawa z komputerem...
 4. Poczekaj na jg10 na majowej podstawie
 5. Tryb wydajności jest włączony i działa nieustannie do momentu uruchomienia w optymalizatorze usług - ustawień domyślnych (fabrycznych) używanych na czas np aktualizacji systemu. Chcąc do niego powrócić należy wybrać którąkolwiek opcję w optymalizatorze usług inną niż ustawienia domyślne.
 6. A próbowałeś w optymalizatorze usług ustawienia domyśle?
 7. Musisz wejść do TUNING i w O&O10 ustawić poziom prywatności domyślny czyli taki jak w oryginalnym systemie od MS
 8. Hej! Mam nadzieję, że używasz na tablecie wersji pełnej lub tej z tylko wyłączonym Defenderem. Każda inna nie nadaje się do użytku na tablecie. Aby działała klawiatura i inne du*erele tabletowe, trzeba uruchomić w trybie ręcznym usługę TabletInputService. Sklep na u mnie na laptopie i blaszaku działa bez zarzutu, w wersji Lite/Extreme - jest wyłącznie pozostawiony do aktywacji systemu. Coś podejrzewam, że użyłeś właśnie Lite/Extreme na swoim laptopie i stąd tyle problemów. Te wersje nie są na tablety!
 9. A dałeś usługi domyślne w optymalizatorze?
 10. Pracuię nad nim codziennie. Termin - jak skończę
 11. One Drive sam używam i chwalę sobie, ale przez przeglądarkę internetową - pełna funkcjonalność i brak potrzeby instalowania tego na stałe w kompie.
×
×
 • Create New...

Important Information