Jump to content

srom-otnik

Mega użytkownik
 • Content Count

  231
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About srom-otnik

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

4134 profile views
 1. eeee tam, zdecydowanie lepszy jest korzeń KUDZU
 2. Pytacie, co z macowymi obiecankami? - no cóż, aktualnie wychodzę z półrocznego cugu monopolowego i jak się do końca ogarnę to będzie dobrze Więc proszę nie molestować, muszę pozbierać swoje ułamki w jedną całość. Mod 10 coś tam już dawno bym zmodził, ale j.w. PZDR!
 3. W ThinPC niby mamy full-administratora, ale jak widać, to złudne wrażenie... Taka uroda tego ustrojstwa, a nie moje błędy. Jak ktoś próbował oryginału i zestawi sobie z tym, co udało mi się z tego OS-a wycisnąć, to bilans jest raczej na plus po stronie JG7 TPC
 4. Dlatego zastanawiam się, czy warto robić wersje Lite, bo zbyt wielu Userów sobie z nimi nie potrafi poradzić i rozumiem to. Wersja 8.1 Lite zapewnia mi środowisko do KAŻDEJ komputerowej zachcianki - nie oznacza, że na innym sprzęcie komuś też dogodzi. Wersje pełne, jedynie zoptymalizowane usługowo rokują największą ilość potencjalnych zadowolonych Userów. Więc następne iso chyba będzie bardzo monotematyczne...
 5. TAK działa hybridboot czyli szybki rozruch w 8.1 - to wbudowane rozwiązanie przez M$. Jeśli jest włączony, to nie wejdziesz do biosu normalnie, tylko przy restarcie! Możesz wyłączyć hybridboot'a w opcjach zasilania, wtedy problem znika. Niestety rozruch systemu z HDD jest wolniejszy. Na SSD takich różnic wielkich nie ma, choć i tak są.
 6. Kiedy będzie Win JG10 2019?

 7. Pobrałem przed chwilą iso i sumy się zgadzają, wrzuciłem na pena i zbotowałem... W instrukcji na pierwszej stronie wątku napisałem, żeby używać starych penów USB 2.0 - takie są odpowiednie dla ThinPC, inne N I E! Ewentualnie instaluj z DVD. P.S. Jedyne, co się nie zgadza to "waga" ISO - jest stary i nie poprawiony rozmiar 1.82 a ma być 1.83, co nie zmienia faktu, że obraz ma poprawne sumy i startuje! PZDR!
 8. A używałeś downloadera jakiegosik? ... To nie rób tego ponownie
 9. Czekamy na wersję testową LTSC.

  Pozdrawiam.

 10. To nie wiem, na pewno system jest uszkodzony, bo brakuje mu głównego komponentu. Tyle, jasnowidzem niestety jestem. System jest do wyrzucenia. Powtórz instalacje od nowa, jak masz jeszcze cierpliwość PZDR!
 11. Stens, dobrze, że to wyszło - system do wyrzucenia!!! 1 sprawdź sumy kontrolne iso 2 pednriv - chyba masz jeszcze sprawny? Wrzuć obraz na innego pena 3 dysk nie ma badsectorów? 4 sformatowałeś partycję przy instalacji? 5 zastosowałeś mimo ostrzeżeń jakiś obcy skrypcik??????????????????? 6 zainstalowałeś jakiegoś agresywnego antywira, który blokuje moje skrypty vbs i cmd? Problem jest w którymś z wymienionych punktów i powstał po Twojej stronie na miliard procent.
 12. Nie będę na razie aktualizował obrazu, tylko na 1szej stronie wątku, w punkcie nr 4 Użytkowanie dałem stosowną adnotację i link do skryptu. Kiedyś pewnie podmienię plik w obrazie i wrzucę nowe linki. netis7 - wobec tego odinstaluj AeroGlass, bo coś Ci nie służy. Nie wiem z czym problem. Nie powinno go być w ogóle. Na czystym systemie, nawet bez instalacji sterów AeroGlass instaluje się i daje piękny efekt. Jeśli chcesz mieć eksplorator z 8.1 to przecież Explorer 10 załatwia sprawę i przywraca oryginalny wygląd
 13. Pracuję nad Dychą i jest to LTSC. System będzie w dwóch wersjach: Full i Lite. Jeśli dokończę prace nad Optymalizatorem Usług to dostaniecie wersję testową Full'a zanim będzie finalne iso z dwoma obrazami. LTSC oczywiście M$ wzbogaciło o obsługę piecyka gazowego, suszarki do włosów, sokowirówki i betoniarki - raptem 106 procesów na starcie i muł że nie chce się tego człowiek dotykać, ale jak zapowiedziałem, to słowa chcę się trzymać. Na pewno nie będzie to system dla mnie. Za jakiś czas wrócę do LTSB i wydam poprawioną wersję, ale to kiedyś tam, za kilka miesięcy, dla sportu. Po LTSC spróbuję 10 Pro wybadać. Coraz trudniej ten ogrom usług i zależności ogarnąć, wprowadzić jakiś sensowną optymalizację, która pogoniła by te systemy do jakiegoś właściwego tempa. No nic, badam nadal. PZDR!
 14. a internet działa? Ma pobrać komponenty do pełni szczęścia, nie blokować tego. Jeśli jest internet, to jest coś namieszane przez Ciebie, bo to zawsze działa nawet bez sterowników grafiki.
 15. Do działania tego bajeru potrzebny jest pewnie sterownik (nie wiem, czy domyślnie system obsługuje samodzielnie tę funkcję, chyba nie). Jeśli mimo zainstalowania sterownika+restart, nie działa, wówczas należy sprawdzić na ustawieniach domyślnych Optymalizatora. Jeśli tak, to warto później spróbować wyłączyć w Optymalizatorze zbędę funkcje i na bieżąco po zatwierdzaniu kolejnych proponowanych opcji - badać regulację jasności. PZDR!
×
×
 • Create New...

Important Information