Skocz do zawartości

srom-otnik

Mega użytkownik
 • Zawartość

  154
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  34

Ostatnia wygrana srom-otnik w dniu 15 Maj

Użytkownicy przyznają srom-otnik punkty reputacji!

O srom-otnik

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

1383 wyświetleń profilu
 1. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Hej! Przez chyba 2 lata używałem 360 Total Security, ale od któregoś tam buildu tego programu, zauważyłem, że moje modyfikacje mają kilku sekundowe ścinki explorera, więc poszukiwania zawiodły mnie do Kaspersky Free - i jestem zadowolony, ma najwyższe notowania w rankingach darmowych antywirusów. PZDR!
 2. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Witaj! Na razie nie mam na to czasu - za dużo pracy, pewnie kolejny mój produkt będzie opierał się na jesiennej bazie 10. PZDR!
 3. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Klik na pulpit, ppm i wybierz Narzędzia, a potem Optymalizator Usług - ustaw usługi domyślne, zaktualizuj sterowniki, a później ustaw zestaw usług najlepszy dla siebie. Po wszystkim wybierz jeszcze z Narzędzia -> Czyszczenie PZDR!
 4. srom-otnik

  Win JG10 LTSB x64

  Usługę VSS (i nie tylko) wyrzucam równocześnie, gdy kasuję komponenty kopii zapasowych i przywracania systemu - jest ona niezbędna do działania tych funkcji
 5. srom-otnik

  Win JG10 LTSB x64

  Cieszę się, że jeszcze potrafię zrobić coś, co komuś sprawia dobry nastrój. Przyjrzę się podczas urlopu wszystkim swoim modyfikacjom i spróbuję je jeszcze udoskonalić. PZDR!
 6. srom-otnik

  Win JG7 HP&Pro x64 Lite

  Witam! Nie ma możliwości integracji żadnych poprawek, z uwagi na wypatroszony magazyn WinSxS. PZDR!
 7. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  Nic nie jest wycięte, a nawet gdyby było to bym przywrócił aero. Na screenach jest tylko wyłączone celem odciążenia systemu.
 8. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  A ja dziękuję za piękny wierszyk! Brawo Nie wiem, czy to to kondycja dysku jest powodem niezainstalowania się iTunes, ale dysk jak sam widzisz - diagnostyka aż krzyczy, dysk do kosza... Próbować naprawiać można, też kilka dysków w życiu poprawiłem różnymi programami, ale tylko poprawiłem, a nie naprawiłem. Jak miał badsectrory to i tak mimo "reanimacji" skończył żywot niedługo Czy ten legendarny to nie wiem, ale na pewno śmiertelnie trujący PZDR!
 9. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  Mam nadzieję, że podczas letniego urlopu znajdę na to czas - mówię tu o odświeżonym ThinPC, w którego obrazie instalacyjnym można by stworzyć wersję z USB 3.0 A w klasycznym Seven - tak jak Franc przypomina - zarówno HP jak i Pro mają USB 3.0 + NVMe PZDR!
 10. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Optymalizator Usług - włącz na czas operacji dyskowych zestaw domyślnych usług, później ustaw usługi wedle własnych potrzeb
 11. srom-otnik

  Win JG10 LTSB x64

  Franc, aby uruchomić "Włącz lub wyłącz składniki systemu Windows" należy w optymalizatorze usług dać -> domyślne. Wtedy możliwe będzie to, co nie działa i zgłasza błąd. PZDR!
 12. srom-otnik

  Win JG8.1 Pro x64 Lite

  Nie można dodać ani wyłączyć funkcji za pomocą panelu sterowania w zakładce włącz lub wyłącz funkcję systemu Windows bo ta czynność odwołuję się opróżnionego magazynu poprawek WinSxS, tam właśnie kryją się uśpione funkcje systemu. Nie ma magazynu - to i nie ma DirectPlay. Wiem, to trzeba będzie wcześniej włączyć w systemie, przed opróżnieniem WinSxS. Ale to dopiero latem, jak zrobię nową wersję. PZDR!
 13. srom-otnik

  Win JG8.1 Pro x64 Lite

  DiskPart powinien zadziałać jeśli w optymalizatorze usług ustawisz domyślne ustawienia. PZDR!
 14. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Witajcie! Nowa wersja oparta na najnowszym buildzie będzie dopiero najwcześniej w lecie - jak będę miał w trakcie urlopu trochę czasu na dłubanie przy systemach. Wtedy też może odświeżę Win JG 8.1 Jak na razie, nie mam kompletnie czasu na siedzenie przy kompie - inne niż zawodowe. PZDR!
 15. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  Witaj. Ja mam podobnie jaki i Wy po raz pierwszy do czynienia z głęboko zmodyfikowanym systemem klienckim. Tu konto administratora niby działa na normalnych zasadach, ale np administrator nie ma prawa dostępu do funkcji: Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows - bo zablokowane jest przez uwaga: administratora. Dziwne. Można założyć nowe konto administratora i skasować stare w panelu wywoływanym w okienku Uruchom i wpis: control userpasswords2 Stworzenie nowego i skasowanie domyślnego konta administratora najprawdopodobniej nie zlikwiduje szeregu dziwności jakich doświadczamy na ThinPC. Kolejna dziwność tego systemu ujawnia się jego kapryśnością - Office nie udaje się zainstalować na jednym kompie na na innym jak najbardziej tak. Cóż, taki urok tego OS-a PZDR!
×

Powiadomienie o plikach cookie