Skocz do zawartości

srom-otnik

Mega użytkownik
 • Zawartość

  156
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  35

Ostatnia wygrana srom-otnik w dniu 7 Październik

Użytkownicy przyznają srom-otnik punkty reputacji!

O srom-otnik

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Ostatnie wizyty

1829 wyświetleń profilu
 1. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  System ma zainstalowane wszystkie biblioteki .NET Framework - czytaj pierwsza strona, "dodano" -> 3.0 SP2, 3.5 SP1, 4.7.1
 2. Hey,

  mam pytanie czy myślałeś nad stworzeniem czegoś na ww bazie? Wiem, że thin pc jest jednym z mega okrojnych systemów, ale posiada pewne wady nie do zaakceptowania, myślę, że Win 7 starter bardzo by się sprawdził.

  Pozdrawiam

  Wielki fan Twoich modów

 3. Cześć! W tym twoim Systemie Win JG7 jest jedna nieproszona aktualizacja (info z UUAWU_Win7_8.1_v27.0.0.0), ale nie można jej wykasować, tak jak wszystkich innych aktualizacji. Gadżetów tez nie można usunąć. Tak jest? czy tylko u mnie nie mogę tego odinstalować? i Czy jest jakaś możliwość to zrobić?

 4. srom-otnik

  Win JG8.1 Pro x64 Lite

  A spróbuj jeszcze dać ustawienia domyślne usług i zrestartuj system. Próbowałeś? Jeśli to nie pomoże, to nie mam pomysłu
 5. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Hej! Przez chyba 2 lata używałem 360 Total Security, ale od któregoś tam buildu tego programu, zauważyłem, że moje modyfikacje mają kilku sekundowe ścinki explorera, więc poszukiwania zawiodły mnie do Kaspersky Free - i jestem zadowolony, ma najwyższe notowania w rankingach darmowych antywirusów. PZDR!
 6. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Witaj! Na razie nie mam na to czasu - za dużo pracy, pewnie kolejny mój produkt będzie opierał się na jesiennej bazie 10. PZDR!
 7. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Klik na pulpit, ppm i wybierz Narzędzia, a potem Optymalizator Usług - ustaw usługi domyślne, zaktualizuj sterowniki, a później ustaw zestaw usług najlepszy dla siebie. Po wszystkim wybierz jeszcze z Narzędzia -> Czyszczenie PZDR!
 8. srom-otnik

  Win JG10 LTSB x64

  Usługę VSS (i nie tylko) wyrzucam równocześnie, gdy kasuję komponenty kopii zapasowych i przywracania systemu - jest ona niezbędna do działania tych funkcji
 9. srom-otnik

  Win JG10 LTSB x64

  Cieszę się, że jeszcze potrafię zrobić coś, co komuś sprawia dobry nastrój. Przyjrzę się podczas urlopu wszystkim swoim modyfikacjom i spróbuję je jeszcze udoskonalić. PZDR!
 10. srom-otnik

  Win JG7 HP&Pro x64 Lite

  Witam! Nie ma możliwości integracji żadnych poprawek, z uwagi na wypatroszony magazyn WinSxS. PZDR!
 11. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  Nic nie jest wycięte, a nawet gdyby było to bym przywrócił aero. Na screenach jest tylko wyłączone celem odciążenia systemu.
 12. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  A ja dziękuję za piękny wierszyk! Brawo Nie wiem, czy to to kondycja dysku jest powodem niezainstalowania się iTunes, ale dysk jak sam widzisz - diagnostyka aż krzyczy, dysk do kosza... Próbować naprawiać można, też kilka dysków w życiu poprawiłem różnymi programami, ale tylko poprawiłem, a nie naprawiłem. Jak miał badsectrory to i tak mimo "reanimacji" skończył żywot niedługo Czy ten legendarny to nie wiem, ale na pewno śmiertelnie trujący PZDR!
 13. srom-otnik

  Win JG7 ThinPC

  Mam nadzieję, że podczas letniego urlopu znajdę na to czas - mówię tu o odświeżonym ThinPC, w którego obrazie instalacyjnym można by stworzyć wersję z USB 3.0 A w klasycznym Seven - tak jak Franc przypomina - zarówno HP jak i Pro mają USB 3.0 + NVMe PZDR!
 14. srom-otnik

  Win JG10 Pro x64

  Optymalizator Usług - włącz na czas operacji dyskowych zestaw domyślnych usług, później ustaw usługi wedle własnych potrzeb
 15. srom-otnik

  Win JG10 LTSB x64

  Franc, aby uruchomić "Włącz lub wyłącz składniki systemu Windows" należy w optymalizatorze usług dać -> domyślne. Wtedy możliwe będzie to, co nie działa i zgłasza błąd. PZDR!
×

Powiadomienie o plikach cookie