Jump to content

srom-otnik

 • Content Count

  717
 • Joined

 • Last visited

About srom-otnik

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

13,957 profile views
 1. Grupa domowa - włącz w optymalizatorze usług zestaw "usługi domyślne", chociaż ja ustawiam grupę domową przy ustawieniach zoptymalizowanych, z wlaczonym udostepnianiem plików i drukarek. Zawsze mi się to udaje
 2. TAK! Ale obecnie nie przewiduje w ciągu najbliższych kilku tygodni jakiejkolwiek działalności w tym kierunku. Pracuję równolegle na dwa różne etaty i w obecnej rzeczywistości jest to cholernie uciążliwe. Jak los pozwoli - to na pewno odświeżę JG7, 8.1, 10 LTSC oraz wydam nowy mod H2. Bardzo tęsknię za tą dłubanką, ale siła wyższa... PZDR!
 3. Ja edytuję filmy w PowerDirector 18 i wszystko co chcę - działa. Bawiłem się w Vegas Pro - również bez problemu. Nie mogę się doczekać wolnego czasu, żeby coś nowego wydać, ale niestety kończę codziennie w tygodniu po 1 lub 2 w nocy i żywcem mam wstręt do kompa. Właśnie skończyłem i otwieram butelkę z % Dobrej nocy!
 4. Nie będę robił nic w pośpiechu, na kolanie, kosztem czasu którego i tak mi brakuje na pracę zawodową i życie rodzinne. Sam chciałbym pobawić się nową zdychą, ale zrobię to jak się ogarnę z pracą. PZDR!
 5. Pomyliłem się, chodzi mi oczywiście o najnowszy oficjalny build, czyli 20H2. PZDR!
 6. Ad 1 - nie wiem; Ad 2 - nie wiem, pewnie na wiosnę, jak dożyję. Najpierw W10 2004 H2, ale obecnie jest bardzo przygnieciony pracą zawodową - kończę codziennie koło 1 w nocy pracę z dokumentacją Ad 3 - jak nie zapomnę... PZDR!
 7. Hehe, JG7 jest najlepszy, tuż po nim lub ex aequo - JG8.1, a później długo, długo, długo nic i gdzieś tam na końcu peletonu są te moje upośledzone pokraki JG10. Tak to widzę
 8. Dzięki! Ten system - nieskromnie mówiąc to jeden z moich najbardziej udanych. Cieszę się, że Wam przypadł do gustu PZDR!
 9. Pobierz nowszą wersję z 03 lipca, jest na pierwszej stronie tego wątku
 10. Zakochałbym się w W8.1, ale mnie wk***ia w tym OSie ekran logowani, którego nijak nie wyedytujesz i nie zmodyfikujesz. Jest po prostu szkaradny... Taki drobiazg, ale wg mnie nie do przyjęcia.
 11. Nieskromnie mój 8.1 rozwala SYSTEM. Ale piszę tak, bo jestem pod silnym wpływem C2H5OH Dziś pojechałem ostro - stosuję się sumiennie zaleceń DDM
 12. Będzie wszystko w najbliższych kilku miesiącach - W7, W8, W10 - jak co rok, cała seria. O ile mnie szlag nie trafi przez Covid...
 13. A dlaczego nieśmiało? Działa na wersji pełnej
 14. Instaluj z płyty, nie zapyta o klucz
×
×
 • Create New...

Important Information