Jump to content
WinClub

srom-otnik

Mega użytkownik
 • Content Count

  255
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About srom-otnik

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nieustawiona

Recent Profile Visitors

6946 profile views
 1. I jak z tymi kartami? A dlaczego nie instalujesz wersji Full systemu? Lite jest dla kamikadze.... Na pewno Lite nie ma usuniętych ŻADNYCH sterowników, mi działają drukarki i skanery, różne... PZDR!
 2. Direct Play jest aktywowany w Lite, więc nie ma się o co martwic PZDR!
 3. Hmmm, nie pamiętam - nie instalowałem tego dziadostwa od 2 lat PZDR!
 4. System został pozbawiony tego kaflopodobnego badziewia, żeby wyglądem i funkcjonalnością przypominał Win7. Skoro nie ma funkcjonalnych modułów do obsługi kafli, to apki jak Twoja nie będą działały. Pozostaje zainstalować w 100% czysty system od M$ - jeśli chcesz mieć działające kafle lub poszukać innej aplikacji do BT. Tak, są - mniej procesów na starcie (lepszy Optymalizator Usług), Dism++ wcielony do procesu oczyszczania systemu, dzięki czemu jest teraz jeszcze lepiej odbarczany i takie tam drobiazgi, ale myślę, że warto wrzucić na twardziela. Wcześniej jednak zrób obraz systemu, bo jak Ci nie będzie pasował ten nowy, to w kilka minut masz to co jest sprawdzone. PZDR!
 5. Dziękuję.Za piękny prezent .:clap3::clap3::clap3:

   

  Święty mikołaj..jpg

 6. Stwórz plik wymiany - domyślnie (oryginalne iso od M$) ThinPC go nie ma, dlatego lubi wyłożyć się jakiś proces bardziej ramożerny.
 7. Nie ma i nie będzie takowej wersji. System w tej postaci po zainstalowaniu zajmuje bardzo mało miejsca na dysku. Jest przy tym w pełni funkcjonalny, baaaa, dzięki dodanym modułom ma znacznie większą funkcjonalność niż oryginalny OS od M$! Pierwsza moja wersja tego moda miała wersje lite w iso. Nie chciał instalować się Office 2010. Nie ma sensu i tyle w tym temacie. Drodzy beta testerzy. Dzięki za wstępne opinie, ale chcę wiedzieć więcej: 1. Czy po ustawieniu systemu, wgraniu sterów, użyciu Optymalizatora Usług oraz Czyszczenia i kolejnych restartach - ZAWSZE widać ikonę WiFi? Czy po ustawieniu w Optymalizatorze wszystkich funkcji na NIE, a ostatniej na TAK, nadal ją widać PO RESTARCIE w ciągu kolejnych dni użytkowania? 2. Czy działa tworzenie GRUPY DOMOWEJ, w której można udostępniać i pobierać pliki między komputerami? Proszę tylko o precyzyjne odpowiedzi. Zależy mi na tym, by ostatnia wersja WinJG7 w każdej odmianie była perfekcyjnie przygotowana i nie miała ŻADNYCH bugów. Pomóżcie mi w tym, bo mam tylko blaszaka i nie jestem w stanie sprawdzić tego o co proszę. PZDR!
 8. Ktoś zainstalował już na jakimś laptopie? Jeśli tak, czy są problemy z wyświetlaniem ikony WiFi? Tzn po restarcie nie ma jej na pasku zadań?
 9. Dzięki, link do iso testowego jest na pierwszej stronie tego wątku, na samym dole opisu systemu. Instaluj na starszym sprzęcie używając pendriva USB2 (nie USB3!) lub płyty DVD, tak by system w ogóle mógł się zainstalować. Iso nie zawiera dodatkowych sterowników do NVMe oraz nowych procesorów...
 10. Witam! Potrzebuję testerów do nowej wersji. Pozbyłem się laptopa i nie mogę sprawdzić działania nowego Optymalizatora Usług - został uproszczony i mam nadzieję, że przy okazji pozbyłem się buga w postaci znikającej ikony sieci WiFi koło zegara systemowego. Są chętni?
 11. A nie prościej:? https://www.dobreprogramy.pl/TweakSSD,Program,Windows,87362.html https://www.dobreprogramy.pl/SSD-Tweaker,Program,Windows,20891.html PZDR!
×
×
 • Create New...

Important Information