Skocz do zawartości

Windows 10 Home Pro RS6 v.1909 {x64} by KoNuSS (esd) PL] 2020] - 09.07.2020


konuss

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, kubulwg napisał:

@zbychg

To że u Ciebie to nie działa nie oznacza że u mnie tak samo, także nikogo w błąd nie wprowadziłem. Ba! Patrz wczesniej, inna osoba zrobiła to co napisałem i u niej też nie ma tego problemu. 

Wszystko zależy od tego czy masz klucz w biosie czy nie i do jakiej wersji a jaką chcesz zainstalować -moje rozwiązanie jest uniwersalne - sprawdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zbychg napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udzielając koledze pomocy upewnij się czy nie wprowadzasz Forumowiczów w błąd.

Twoje rozwiązanie z użyciem pliku ei.cfg nie sprawdza się.

Mam laptopa z licencją w biosie do wersji HOME i sprawdziłem.

Aby móc zainstalować Win 10 PRO lub HOME plik ei.cfg powinien wyglądać następująco:

 

[Channel]

Retail

 

Poczytaj [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] z dnia 17.01.2016

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

 

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Aby Twoja wersja systemu instalowała się prawidłowo należy:

1. Odłączyć internet.

2. W katalogu sources umieścić plik ei.cfg

[Channel]

Retail

3. Nie umieszczać w katalogu sources pliku PID.txt (klucz produktu) - umieszczenie tego pliku powoduje nieprawidłowe kończenie instalacji

4. Po instalacji restart.

5. Podłączyć inernet.

6. Aktywować system kluczem takim jaki mamy w biosie.

7. Aktualizować system ? Czekam na odpowiedź.

 


 

1. Dlaczego mam odłączyć internet skoro chce korzystać z konta Online? 

2-6. Nie zamierzam więcej się powtarzać na ten temat - zatem dziękuję 

7. Ja cały czas aktualizuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeżeli chcesz utworzyć konto lokalne to dla wersji HOME  jest to niemożliwe - instalator nie ma opcji utwórz konto lokalne.

Chcąc mieć konto Online możemy to zrobić po pt. 5 a najlepiej po pt. 7 kiedy mamy w pełni zaktualizowany system i zainstalowane sterowniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 13:38, zbychg napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeżeli chcesz utworzyć konto lokalne to dla wersji HOME  jest to niemożliwe - instalator nie ma opcji utwórz konto lokalne.

Chcąc mieć konto Online możemy to zrobić po pt. 5 a najlepiej po pt. 7 kiedy mamy w pełni zaktualizowany system i zainstalowane sterowniki.

Szczerze nigdy nie używałem wersji Home. Przyznam się wprost nie miałem z tym styczności. Ale dzięki za informację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2019 o 13:38, zbychg napisał:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Jeżeli chcesz utworzyć konto lokalne to dla wersji HOME  jest to niemożliwe - instalator nie ma opcji utwórz konto lokalne.

Chcąc mieć konto Online możemy to zrobić po pt. 5 a najlepiej po pt. 7 kiedy mamy w pełni zaktualizowany system i zainstalowane sterowniki.

a głupoty gadasz instalacja przy wylaczonym necie i masz konto lokalne , po zakonczeniu podpinasz neta i tyle . proste? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SilverShai napisał:

Warto dodać dopisek beta - nie będzie wtedy nagonki, że to wina Twojego modu a po prostu nie w pełni stabilnej wersji od M$ póki taka faktycznie nie zostanie wydana.

Ogólnie chyba wszyscy powinni wiedzieć co z czym. To nie jest jakieś tam forum i uważam że zaglądają tutaj osoby mające troszkę pojęcia. Ogólnie przeglądając ponad 20 for developerskich nie zauważyłem aby ktoś wersję 1909 oznaczał typowo beta lub insider dlatego też ja również tego nie zrobię. 

BGT lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, konuss napisał:

Dzisiaj umieszczę linki. Odrazu dodam. Tylko wersja Pro

Wysłane z mojego ZTE BLADE A310 przy użyciu Tapatalka
 

Super i taka wersja mnie interesuje najbardziej. 

Swoją  drogą wyszli juz ze skip ahead czy dopiero kolejna wersja wejdzie juz do kregu fast?

 

Mała prośba jedynie o info czy wprowadziłeś te same zmiany co w ostaniej wersji 19h2  czy jeszcze coś zmieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krzyslaw napisał:

Super i taka wersja mnie interesuje najbardziej. 

Swoją  drogą wyszli juz ze skip ahead czy dopiero kolejna wersja wejdzie juz do kregu fast?

 

Mała prośba jedynie o info czy wprowadziłeś te same zmiany co w ostaniej wersji 19h2  czy jeszcze coś zmieniłeś?

Nie ten temat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - Czy w systemie jest funkcja DirectPlay aktywowana lub do samodzielnej aktywacji? Czy są tu funkcjonalne apki sklepu MS i Xboxa?

Uprzedzam stwierdzenia odsyłania mnie do przeczytania opisu gdyż ten czytałem aczkolwiek nie bardzo rozumiem nomenklaturę w nim zawartą to też wolę zwyczajnie zapytać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, -RKI- napisał:

Mam pytanko - Czy w systemie jest funkcja DirectPlay aktywowana lub do samodzielnej aktywacji? Czy są tu funkcjonalne apki sklepu MS i Xboxa?

Uprzedzam stwierdzenia odsyłania mnie do przeczytania opisu gdyż ten czytałem aczkolwiek nie bardzo rozumiem nomenklaturę w nim zawartą to też wolę zwyczajnie zapytać. :)

Witam. Wystarczy włączyć funkcje w Panelu Sterowania - Programy - Programy i funkcje - Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows - Składniki starszej wersji - DirectPlay

jorgusek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie