Jump to content
WinClub

AccessX

Użytkownik
 • Content Count

  38
 • Posty z Chatbox

  1
 • Joined

 • Last visited

About AccessX

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. No to świetnie!. Dzięki pobieram O to mi własnie chodziło
 2. To jeszcze dopytam póki jesteś online. Czyli jest to Windows poprostu wszystkie wersje w jednym miejscu do wyboru ale nie ucinałeś nic w nich? Usług/Xbox/itp itp? Chodzi mi właśnie o zwykły Windows bez ciachania. Pozdrawiam
 3. Dokładnie. Bo gdzieś w którejś kompilacji było tak powycinane że nawet drukarka nie działała. System obecnie jest ten najbardziej aktualny?
 4. A Drukarka bedzie dzialac? Czy usuniete wszystko ?
 5. Takie pytanie. Czy instalując Windowsa 10 wersje nie okrojoną itp. Po instalacji można wylaczyc te rzeczy które są tutaj w tym modzie zdezaktywowane i wylaczone?
 6. I teraz pytanie. Lepiej odchudzać czysty Windows czy ten od KoNNusa bo on juz czesc roboty zrobił m.in wywalil czesc programów zbędnych.
 7. Pytanie. Najnowszy Insider po instalacji mi pokazuje 139 procesow. Mod od KoNNusa 120. Możliwe że tylko 20 procesow po zabiegach szanownego KoNNusa zniknęło? Pozdrawiam
 8. Aaa okej. Teraz mam jasność WU najlepiej nie ruszać tylko pracować to na czym KoNN przygotował.
 9. Zbigniewie ja odnośnie aktualizacji miałem na myśli instalacje builda sprzed tygodnia (tak jak mam teraz) i aktualizacja Windows do tego moda co został wydany wczoraj ale bez formatowania i instalacji od nowa.
 10. A to tego niestety nie wiedziałem. Myślałem że tylko czysta instalacja wchodzi w grę. Pozdrawiam
 11. Jeżeli jest możliwość (ogółem to zmiana tematu bo za chwilę do bójki tu dojdzie :D). To byłbym wdzięczny KonuSS gdybyś napisał coś więcej. Np czy to co kolegom nie działało wyżej teraz już działa :). Np. Jeśli chodzi o mnie to fajnie by było gdyby mój problem z poprzedniego Twojego builda był rozwiązany. A tak to nie wiem czy pobierać najnowszy build z 4.10.2019 :). Z jednej strony formatować można itp. Ale wiele osób w tym ja ma masę softu który się potem instaluje godzinami :). Więc co parę dni zmiana systemu to trochę zakręcone . A i tak wiem ..nie chcesz nie pobieraj itp... Pozdrawiam
 12. marcin - mam drukarke jak Ty (moja to: Canon MG5750 i działa). Teraz używam innej wersji Windows. Włączyłeś: Bufor Wydruku w Usługach?
 13. Sebio jak masz drukarke to przed instalacja włącz w Usługach - Bufor wydruku... niby błahostka ale jak zapomnisz to potem w połowie instalacji sterowników wyskoczy błąd i od nowa trzeba instalować ( u mnie to 10minut).
×
×
 • Create New...

Important Information