Jump to content
WinClub

AccessX

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

About AccessX

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

342 profile views
 1. Największym problemem tutaj jest to że KonuSS nie piszesz kiedy dana wersja wersja wychodzi (nawet w przybliżeniu). Wiele razy jest tak ...że ludzie instalują system, soft po czym na drugi dzień dajesz nowszą wersję. Usystematyzuj się bo na prawdę to jest wprost robota głupiego, ludziom nie chce się pobierać nowej wersji ...bo akurat miałeś widzimisie że dzisiaj sobie wypuszczę Windowsa. Odnośnie wprowadzonych zmian - jak kolega wyżej pisał: jeśli dana kompilacja jest okej i odpowiadająca ludziom to sama się obroni, nie trzeba ukrywać Swoich zmian w Windowsie. Drugim Bill Gates nie jesteś. Szacunek za trud i mega pracę włożoną w to co robisz ale tak samo jak z podatkami.... Jest pewien pułap zmian przy których system robi się bardziej skomplikowany niż oryginał (mówię tutaj o Twoich dodatkach z prawokliku). Co za duzo to nie zdrowo...
 2. Ja bym tu raczej celował w sterowniki od karty graficznej, że one wywołują błąd.
 3. A więc. Powróciłem co prawda do normalnego Windows 10 bez okrojeń lecz używałem po parę dni wersji 20H1 jak i tej poprzedniej. Poprzednia wersja śmigała dobrze - nie narzekam. W tej wersji po wciśnięciu "Windows" na klawiaturze z lagiem menu start sie otwierało (około 2sek na otwarcie listy). Cały Soft zainstalował się dobrze. Problemem okazało się włączenie Autodesk 3ds Max 2020. Przy otworzeniu wyskoczyly (po kazdorazowym otwarciu) problemy z plikami .dll. Brak biblioteki tej a tej ... (nie spisałem nazw niestety). Po doinstalowaniu potrzebnych bibliotek wyskoczył błąd bodajże 0X0000000001 (mniej więcej). Także... robisz świetną robotę ale jednak będę używałem zaszpiegowanej wersji Windows 10 z pełnymi funkcjami, tymbardziej że nie piszesz informacji czy wypuszczasz modyfikacje co tydzien czy co miesiąc.... I wielu ludzi się wnerwia bo instalują wersje 10 listopada .... a 11 listopada wypuszczasz nową wersję(np.)..... Mógłbyś jednak się usystematyzować. Za cały wkład w modyfikacje wielki szacun dla Ciebie. Pozdrawiam!
 4. Tak napisałem :). Ale trzeba ogółem napisać że tak działa ALE nie działa normalnie i tyle :). Ktoś kto będzie czytał wątek niech wie jakie jeszcze ewentualne problemy są
 5. Chodzi mi o pasek na pasku zadań (biały prostokąt z tłem: Wpisz tutaj, aby wyszukać.) Jest jakby zamrożony. Klikam na niego wielokrotnie i jakby był niedostępny. Po instalacji StartIsBack oczywiście Eksplorator plików działa w 100%, ale ten na pasku zadań wciąż nie. Pozdrawiam Konuss!
 6. U mnie jak wlaczam pasek wyszukiwan: To owszem pokazuje się ale klikając w pole wyszukiwania jest nieczynny jakby zamrożony.
 7. A że tak zapytam w tej wersji naprawiono wyszukiwanie plikow w Exploatorze plików?
 8. Mi również pasek zadań się czyści i po chwili pojawiają się ikonki. Poki co taki błąd
 9. KoNNuss - szanuję Cię. Jest możliwość byś napisał kiedy wyjdzie ta wersja ulepszona i calkiem nowa (w poprzednich postach to napisałeś). Bo jednak szkoda instalować wersje z 24.10 jak Ty planujesz np. 28.10 wypuscic nowa lepsza wersje :). Tak orientacyjnie oczywiscie :) Nikt co do godziny nie określi :)
 10. Mi wyskoczył błąd sterownika DVD lub USB przed instalacją i nici z ibstalacji. uSB Rufusem robione
 11. No to świetnie!. Dzięki pobieram O to mi własnie chodziło
×
×
 • Create New...

Important Information