Jump to content
WinClub

bunio1

Mega użytkownik
 • Content Count

  153
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About bunio1

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to w win10 aktualizacja jak widać trefna poczekasz na następną która możliwe że naprawi jedne błędy ale spowoduje drugie. Tak to już jest z M$
 2. https://downloadcenter.intel.com/?_ga=2.197175912.692469025.1561547379-722509436.1559281285 strona intela ma automatyczne narzędzie do aktualizacji sterowników
 3. Na początek to ramu stanowczo za mało i pytanie czy dysk talerzowy czy ssd?. Z jakiego powodu chcesz win 10 jeśli nie jest to konieczne to raczej odradzam.
 4. Według mnie tylko win10, chociaż sterowniki pod win7 też są dostępne.
 5. @PWojciechowska i taka mała porada co do inwestowania w laptop dla graczy za 3-4 tys lepiej się zastanów i poczytaj na forum bo wiele o tym było - konkluzja szkoda kasy. W tym przedziale cenowym laptop dla gracza to chwyt marketingowy. Dzieciak nie zostanie z tymi grami co ma teraz i za jakiś czas będzie chciał w inne pograć a do tego lepsza stacjonarka z dużo większymi możliwościami w tym przedziale cenowym. I wszystkiego naj w dniu kobiet Pozdrawiam.
 6. Tak jak koledzy pisali najlepiej mieć kopię zawsze ale programy CAD tworzą plik tymczasowy .bak który jest zawsze wcześniejszą wersją pliku który obrabiasz. Można go przemianować z .bak na .dwg i otworzyć tylko to nie do końca spełnia to coś sobie obmyślił. Pozdrawiam.
 7. Polecam poszukać na forum jest kilka nowszych win7 ze zintegrowanymi aktualizacjami oraz opisami autorów. Cała instalacja potrwa o wiele krócej niż stawianie starej wersji i dociaganie ogromnej ilości poprawek które jak widać zawsze mają jakieś problemy. Pozdrawiam.
 8. Dysk twardy jest wąskim gardłem więc wymiana HDD na SSD plus obudowa zewnętrzna na usb żeby obecny dysk jako magazyn wykorzystać. Sprawdź czy Twój model posiada złącze m.2 wtedy SSD na m.2 i na nim system a dysk 1TB HDD zostanie na swoim miejscu jako magazyn. Pozdrawiam.
 9. @redbull90 a jaki masz obecnie 7 czy 8 bo raczej nie słyszałem żeby 10 była w stanie coś przyśpieszyć. Sądzę że dokumentnie spowolni maszynę. Pozdrawiam.
 10. Zastosowane tam komponenty są archaiczne usb 1.1 więc jak obsługuje tylko takie formaty to tak musi zostać. Co masz na myśli pisząc że przegrywanie plików jest bardzo powolne przy fat32 512kb to znaczy że przy innych jest szybsze?
 11. @ziloth masz normalną temperaturę jak dla dysku SSD NVM M.2, wystarczy poczytać w testy i jakie temperatury pracy osiągają te dyski np. samsungi. Jak sam podałeś GOODRAM podaje zakres ich pracy więc zrób testy i zobacz czy nie przegrzewa się w stresie, jeśli tak to wtedy można się martwić i można pomyśleć o zmianie np. radiatora. Pozdrawiam.
 12. Sprawdź czy masz w biosie taką funkcję EZ Flash wtedy aktualizacja biosu jest łatwa, poczytaj na stronie Asusa. https://www.asus.com/pl/support/FAQ/1008859/
 13. Dorzuć kartę microSD 32gb i instaluj programy na niej a dysk wewnętrzny zostaw tylko na system inaczej to nie będzie działać. Synek coś takiego męczy i jakoś to funkcjonuje w układzie który Ci podałem i to na tyle sprawnie że sam jestem zdziwiony. Pozdrawiam.
 14. Tak jak pisał @MadDragory i @kamiloxf zakładka wydajność i jest 136 u mnie.
×
×
 • Create New...

Important Information