Jump to content
WinClub

bunio1

Mega użytkownik
 • Content Count

  165
 • Posty z Chatbox

  1
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About bunio1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. MX linux https://linuxiarze.pl/download_mx/
 2. linki do pobrania padły ale moderator aktywny to może udostępni
 3. @wiktorynek za sony zapłaciłem około 140 zł a słuchawki krugera@mantza miałem okazję posłuchać wersja przewodowa drewniana okrągła obudowa przetworników i czystym sumieniem mogę polecić. Bezprzewodowych nie miałem okazji posłuchać ale jak nie zmienili dostawcy przetworników to podejrzewam że są git. Staram się przed zakupem jakiegokolwiek sprzętu audio go posłuchać raz nie mogłem i kupiłem po opiniach w internecie głośnik bluetooth i niestety poszedł na zwrot puste pudełkowe brzmienie jakaś manta walec o ile pamiętam. Pozdrawiam.
 4. @MrGohut no i super bo słuchawki jak na budżetowe grają całkiem ładnie. Pozdrawiam.
 5. Potwierdzam mam te słuchawki były sparowane z telefonem syna i nie chciały się sparować z laptopem po usunięciu z telefonu sparowanie z laptopem zadziałało.
 6. Witam Panowie czytam i nie wierze twórca moda musi się szarpać z użyszkodnikiem który dostał go za darmo i może testować do woli i zadawać pytania twórcy. Panie @Demedina proszę kupić oryginał i błędy wytykać MS że się nie znają na robocie. Po pierwsze trochę pokory po drugie udowodnić błędy @User swoją bezbłędną modyfikacją. Pozdrawiam. PS @User rób swoje, udoskonalaj i udostępniaj mody po to jest ten dział na forum a im szersza oferta tym lepsza.
 7. Jak to w win10 aktualizacja jak widać trefna poczekasz na następną która możliwe że naprawi jedne błędy ale spowoduje drugie. Tak to już jest z M$
 8. https://downloadcenter.intel.com/?_ga=2.197175912.692469025.1561547379-722509436.1559281285 strona intela ma automatyczne narzędzie do aktualizacji sterowników
 9. Na początek to ramu stanowczo za mało i pytanie czy dysk talerzowy czy ssd?. Z jakiego powodu chcesz win 10 jeśli nie jest to konieczne to raczej odradzam.
 10. Według mnie tylko win10, chociaż sterowniki pod win7 też są dostępne.
 11. @PWojciechowska i taka mała porada co do inwestowania w laptop dla graczy za 3-4 tys lepiej się zastanów i poczytaj na forum bo wiele o tym było - konkluzja szkoda kasy. W tym przedziale cenowym laptop dla gracza to chwyt marketingowy. Dzieciak nie zostanie z tymi grami co ma teraz i za jakiś czas będzie chciał w inne pograć a do tego lepsza stacjonarka z dużo większymi możliwościami w tym przedziale cenowym. I wszystkiego naj w dniu kobiet Pozdrawiam.
 12. Tak jak koledzy pisali najlepiej mieć kopię zawsze ale programy CAD tworzą plik tymczasowy .bak który jest zawsze wcześniejszą wersją pliku który obrabiasz. Można go przemianować z .bak na .dwg i otworzyć tylko to nie do końca spełnia to coś sobie obmyślił. Pozdrawiam.
 13. Polecam poszukać na forum jest kilka nowszych win7 ze zintegrowanymi aktualizacjami oraz opisami autorów. Cała instalacja potrwa o wiele krócej niż stawianie starej wersji i dociaganie ogromnej ilości poprawek które jak widać zawsze mają jakieś problemy. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information