Jump to content

janek917

 • Posts

  155
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,707 profile views
 1. Dziękuję za modyfikację jak zwykle dobrze wykonana.System zainstalowany zaktualizowany troszkę poprawiony pod siebie ,Jeszcze raz dziękuję.
 2. Jest ta obcja nadal.Przypisałem sobie otwieranie ,różnych plików za pomocą programów portable .Wszystko działa jak należy.
 3. Doszło do nieporozumienia chodzi o to że w przypadku dysków na SATA nie ma tak dużej różnicy .W przypadku dysków NVMe różnica jest dość spora.Po zastosowaniu rozwiązania Autora tego moda.
 4. Czy robię coś nie tak jak trzeba ?
 5. Już pobieram .Wwin 8.1 sprawuje się swietnie .Instalacja i będzie można porównać .Z góry dziękuję za poprawienie.
 6. Dziękuję za odpowiedź ,napiszę czekamy .Bo z pewnością nie ja jeden czekam na wersję Finalną.Pozdrawiam,zdrowia życzę.
 7. Na pierwszej stronie pojawiła się wersja Ekstreme.A do pobrania link Lite test.Na Ekstreme trzeba jeszcze poczekać ?
 8. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził i z pewnością nigdy się nie urodzi.Dzięki za pracę nad modami.A z tym koszem to naprawdę ważna funkcja,mnie także już wiele razy pomogła ocalić coś co ( przypdkowo) znalazło się w koszu.
 9. Windows Registry Editor Version 5.00 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Services\SecurityHealthService] "Start"=dword:00000004 [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender] "DisableAntiSpyware"=dword:00000001 Zapisz to w Notatniku ,daj zapisz jako -Wyłączanie Windows Defender Security Center.reg Dodaj do rejestru ,Klikając na utworzony plik. Może to pomoże.
 10. Może mi ktoś powiedzieć co oznacza symbol SE .Dziękuję za odpowiedź.
 11. Srom-otniku ! Wszystko pięknie śmiga mi na tej modyfikacji jestem bardzo zadowolony .Jestem twoim fanem od początku.Teraz spokojnie poczekam na kolejne twoje mody.Pozdrawiam serdecznie zdrowia i wyrozumiałości dla niektórych z tego forum życzę.
×
×
 • Create New...

Important Information