Jump to content
WinClub

manikcs

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About manikcs

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

564 profile views
 1. Szkoda, że tylko w PRO. Wydaje mi się, że większość korzysta z legalnego systemu home w laptopach/pc. Z drugiej strony rozumiem ogrom zależności w tym systemie, a ruszenie jedynego psuje drugie. Trudno instaluje fulla.
 2. Próbowałem wcześniej - niestety to samo. EDIT Post z usługami znalazłem ale: EDIT2 Zmiana uruchamiana przez REG ADD poszła ale dalej nic:
 3. Czy ktoś z korzystających z xbox może sprawdzić możliwość zmiany folderu instalacji gier? Mi otwiera "Ustawienia" i sypie błędem: --------------------------- Ustawienia: SystemSettings.exe - Błąd systemu --------------------------- System wykrył w tej aplikacji przekroczenie buforu opartego na stosie. Przekroczenie może umożliwić złośliwemu użytkownikowi uzyskanie kontroli nad tą aplikacją. --------------------------- OK --------------------------- Wersja Final - Lite.
 4. Jak dla mnie Xbox i sklep zostawić.
 5. Appke zainstalujesz ale nie zalogujesz się bo mimo doinstalowania pakietów brakuje usług xboxa. Niestety mam ten problem.
 6. Korzysta ktoś na tej wersji z Xbox beta? Aplikacja uruchamia się ale nie można sie zalogować bo okno logowania znika mimo doinstalowania czterech komponentów o które woła program.
 7. I doceniamy to, że ktoś poświęca swój czas dla społeczności A malkontenci zawsze się znajdą.
 8. Wystarczy przeczytać 4 posty wyżej
 9. Mam ten router z softem Padavan. Dobrze sieje na piętrowy dom ~100m2. Obsługuje często na raz 2x smart tv, ps4, 2x pc i kilkanaście telefonów: zero problemów. Restarty jedynie do aktualizacji oprogramowania. Po długim research'u wybrałem soft padavan z uwagi na to, że openwrt miał problemy z wifi (szczególnie na 5ghz).
 10. Link do LP http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2017/10/lp_472c622ccfc924fd3fbe268f7ca09e13883c11dc.cab
 11. https://thepiratebay.org/torrent/18173361/Windows_7_SP1_ULTIMATE_X64_OEM_ESD_en-US_JULY_2017__Gen2_ Pewny gość. Taki jak nasz Mr.T.
×
×
 • Create New...

Important Information