Jump to content

Windows 11 - ogólna dyskusja

MarcinGX
 Share

Recommended Posts

2 minuty temu, egoiszt napisał:

Ale czemu niedowiarek - sam te aktualke na niewspieranym mam od godz13 , myślałem że kogoś MS zbanował czy coś ten teges - skoro śmiga to ideolo a MS niech se zwali stalagmita :P a straszaka schowa w elDOOPe

Nigdy nie wiadomo co te "mądrale " z MS wymyślą .

egoiszt likes this

rozumiem u mnie normalnie wykryło także tylko procesor nie spełnia ale no dziwne niby to mieli nie dostawać aktualizacji ci co nie spełniają wymagań a tu wszystko git oczywiście bardzo dobrze aby tak zostało mi chyba normalnie system się wgrał jako oryginał bo jak wejde w system mam napisane aktywne więc oryginał normalnie wgrany ;_

Hej,

Nie mogę zainstalować Windowsa 11 na Vmware Player. Pojawia się komunikat, że komputer nie spełnia minimalnych wymagań. ISO pobrałem ze strony tb.rg-adguard.net. Dajcie proszę jakąś podpowiedź.

Ok, znalazłem rozwiązanie:

powiem tyle, na tym nowym update wydajnosc l3 w ryzenie kompletnie lezy, zauwazylem problem w necie i teraz sam sprawdzilem na swoim 2700 

WIN 7:

1.PNG.388e3b6689e1430f7b15eb711aae8e77.PNG

win11 po nowym update:

2.jpg.76442d184723a27d782642af09ef1914.jpg

Porażka, polecam zwrocic glownie uwage na l3 cache całe, sam system też jakis taki przymulony teraz jest

Zaraz po 5 pażdziernika  w windows update dostałem info Dobra wiadomość Twój komputer spełnia wymagania itd....  minął tydzień i aktualizacji brak . Jako że ciekowość u mnie wygrała pobrałem  asystenta 11 i do dzieła . Mieliło wszystko ok 70 min. potem restart a po restarcie nadal win 10  a nie 11 . W tym czasie kręciłem się po chałupie więc może czegoś nie potwierdziłem ? i taki jest efekt ? Może ktoś mi to wyjaśnić ?

4 godziny temu, Adiwin&& napisał:

powiem tyle, na tym nowym update wydajnosc l3 w ryzenie kompletnie lezy, zauwazylem problem w necie i teraz sam sprawdzilem na swoim 2700

Co ty tam wiesz, nie ściemniaj, większość ludzi z forum, co mają ryzeny, jest zachwycona Win11, że śmiga sporo szybciej niż Win10, tylko że wszelkie benchmarki mówią co innego :22 Efekt WOW im się załączył chyba :E

Adiwin&&, nudzija and tadziu123 like this

1 hour ago, Widzior said:

Co ty tam wiesz, nie ściemniaj, większość ludzi z forum, co mają ryzeny, jest zachwycona Win11, że śmiga sporo szybciej niż Win10, tylko że wszelkie benchmarki mówią co innego :22 Efekt WOW im się załączył chyba :E

noo tak super działa, że system z 2009 roku co ludzie gadają, że jak mozesz miec ryzena i uzywac win7 wykorzystuje proca duzo lepiej i nie muli, win11 po tej super aktualizacji co miała niby to poprawić przymulać nawet w codziennej pracy zaczął(benchmarki tylko potwierdzają, że jest tragedia)

Jak mocno zwiększyło się zużycie pamięci RAM i procesora względem Windowsa 10? Bo myślę nad przesiadką, ale nie wiem jak to wpłynie na wydajność w grach(Intel i5 4gen(Planuje za niedługo przesiadkę na i7, ale na ten moment to i5) i GTX 970) ktoś sprawdzał jak odbija się to na wydajności?

18 godzin temu, Radzior2010 napisał:

Korzystał ktoś z O&O ShutUp10++ na Win 11?

W10Privacy niby działa - według ich niemieckiego Changeloga, ale nie sprawdziłem jeszcze tego osobiście.

11 minut temu, wiher123 napisał:

Jak mocno zwiększyło się zużycie pamięci RAM i procesora względem Windowsa 10? Bo myślę nad przesiadką, ale nie wiem jak to wpłynie na wydajność w grach(Intel i5 4gen(Planuje za niedługo przesiadkę na i7, ale na ten moment to i5) i GTX 970) ktoś sprawdzał jak odbija się to na wydajności?

W10Privacy niby działa - według ich niemieckiego Changeloga, ale nie sprawdziłem jeszcze tego osobiście.

Tragedia  przy większych operacjach zapycha wszystko do 100%  przy  najnowszej aktualizacji  ,walczę z tym G........em  trzy dni   jak  22000.1 84  szło ogarnąć  to to badziewie to już bagno.

Zostań na WIN 10 a jedenastkę na innym dysku lub wirtualkę  i testuj.

wiher123 likes this

1 minutę temu, woj_ani217 napisał:

Tragedia  przy większych operacjach zapycha wszystko do 100%  przy  najnowszej aktualizacji  ,walczę z tym G........em  trzy dni   jak  22000.1 84  szło ogarnąć  to to badziewie to już bagno.

Zostań na WIN 10 a jedenastkę na innym dysku lub wirtualkę  i testuj.

Okej, dzięki - czyli po prostu powtórka z rozrywki, za rok może wyjdzie stabilny i dobry build jak w przypadku Win 10 i jego 1607, a być może zawsze będzie g**nem xD

3 minuty temu, wiher123 napisał:

Okej, dzięki - czyli po prostu powtórka z rozrywki

Mało  powiedziane  już mnie krew zalewa  z tym " grzebaniem "  w tym badziewiu  , narzekałem  na  dziesiątkę  jak ją modyfikowałem  ale to co  z jedenastką  wyprawili  to !!! pomijając  dziury jak w

serze Szwajcarskim.

Odpuściłem na razie  sobie  to g..........no  muszę  odsapnąć od tego nabrać nowych sił do boju  " nie będzie MS pluł nam w twarz "  :tooth: