Jump to content

TediPower

 • Content Count

  217
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TediPower

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

793 profile views
 1. Kupiłem key do Office 2019 pro Windows 10 Wszedłem na stronę https://setup.office.com aktywowałem wpisałem Key postępowałem według instrukcji. Dostałem instalkę z kluczem od MS z podanej strony Zainstalowałem działa Office niby podpięty do mojego konta MS co Windows. Co będzie jak postanowię zrobić nową instalkę Windowsa (zdarza się 2-3 razy do roku) Office pobierze klucz sam jak Windows, czy muszę mieć tą instalkę z tej strony co podałem, czy też muszę za każdym razem wpisywać Key do Office? Jak to teraz będzie wyglądać? Ps. czy gdzieś na str
 2. Tak inne tak może to się jeszcze gdzieś indziej ustawia? AAA do puki jest USB podpięty (np. Live Linux) komputer staruje z niego po włączenia / wyłączeniu z kontaktu czy po restarcie Ale jak go wyjmę i wystartuję już z Windowsa i wyłączeniu i podłączeniu z powrotem ten USB no to lipa bo UEFI przestawia kolejność Chyba że Ważne jest USB gniazdo tył górne lewe a nie dolne prawe czy też z przodu? *Nie znalazłem nigdzie opcji zmiany kolejności dysków poza przewodami SATA Chyba że inne ustawienie to aktywuje.
 3. Mam na przykład tak ustawione https://abload.de/image.php?img=13ojep.jpg Po wyjęciu Pendrive mam tak https://abload.de/image.php?img=2uek74.jpg Po ponownym włożeniu Pendrive mam https://abload.de/image.php?img=3czj9t.jpg I muszę od nowa w UEFI ustawiać jak ma startować Nie pamięta ustawienia komputer nie jest odłączony z sieci tylko restart.
 4. Jakie ustawienia UEFI: ASRock > J5005-ITX W starszych biosach było w ustawieniach z czego ma komputer się uruchamiać i te ustawienia były chyba na stałe. Ok mam UEFI i chcę ustawić tak by była jakaś kolejność ustalona prze zemnie: USB / Dysk Ale jak mam USB podpięte to mogę ustawić USB - nazwa ... / Dysk ale jak tylko wyjmę pendrive z USB to z automatu znika mi ustawienie w Biosie (UEFI) I już tylko uruchamia się z Dysku Jest możliwość ustawienia gdzieś na stałe że pierw USB następnie Dysk (i że jak wyjmę USB i podepnę po kilku uruchomieniach nadal mi wystartuje z t
 5. Kupiłem niedawno dziecku telewizor Mi tv 32 z Android TV. Ktoś wie jak albo czym zrobić kopię programów TV? By można było je poukładać w jakimś programie. W sumie też jako kopie bo nie wiem czy młodszy nie po naciskał czegoś i przez przypadek nie skasował całej listy, i starszy musiał na nowo szukać programy i jakoś je tam układać.
 6. Ok dziś miałem więcej czasu i zacząłem od nowa. Widocznie gdzieś popełniłem błąd. I dziś złapałem sie na tym samym nie to wybrałem ale na czas się pokazałem i zmieniłem na prawidłowe dane. Teraz wszystko działa system się nuruchamia. Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 7. Coś poszło nie tak. Zapewne z mojej winy. Znaczy Dysk jest już widziany przez płytę staruje bootuje. Ale mam niebieski kran śmierci Windows nie startuje po 5-10 sek wywala błąd. Muszę poszukać instalki co mam możliwość naprawy Windowsa może to pomoże jak nie to nowa instalka. Czego nie chcę. Poradnik trafny jasny powinieneś go gdzieś przekopiować do jakiegoś działu.
 8. Nic to nie dało Nadal dysk jest nie do ruszenia
 9. Miałem komputer z Win 10: zwykły bios, dysk MBR teraz mam ASrock j5005 i tu tylko UEFI GPT Jak zrobić by ten dysk z win zadziałał na nowej płycie bez formatu i utraty danych? Bios widzi dysk że jest podpięty ale nie ma możliwości bootwania z niego.
 10. Chciałem skorzystać z mail.com Signup not possible You tried to register from an IP-address that is not allowed. If you are located in Germany, Austria or Switzerland please proceed to the following Signups: Germany: GMX.NET Autria: GMX.AT Switzerland:GMX.CH.
 11. Tak ale mi chodzi o zasilacz PICO czy też układ zasilający. A nie standardowy ATX.
 12. Być może ale mi nie chodzi o wydajność moc przeliczeniową procesora. Obecnie mam Celeron J1900 + 4GB jest 2,5 raza słabszy od tego co chcę kupić a obecnie obserwuję Asrock J3455-ITX + pamięci + zasilacz PICO 150W Pozostał bym na tym j1900 ale nie widzi mi dysku zewnętrznego 8TB (nie wnikam w szczegóły dlaczego) dlatego muszę mieć włączony Synology Chcę się pozbyć Synology bo tylko 2 dyski i tego GB-BXBT-1900 (rev. 1.0) bo tylko 1 dysk. Brix-a wogóle nie słychać czasem coś tam dysk słychać jak się ucho przystawi podczas zapisu danych. Leży sobie koło modemu na przedpokoju i
 13. Za mały? źle liczę. Numer procesora G4560 TDP 54 W Numer procesora J4105 TDP 10 W Do tego wentylator potrzebny + zapewne zwykły zasilacz z wentylatorem, a mi chodzi o to by nie było żadnego.
 14. Nom już próbowałem na stronach ale nie wiem jaki socket bo to zintegrowany procek jest i po stronach szukałem i podają ze dyski to 10-20W wiec 4 x 20 czyli dyski 80W i niby procek 10 daje to 90 i myślałem na 160W zasilaczem. Dla pewności. Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 15. mhyyy Czyli taki nowoczesny pro gracz który zmienia płytę główną i procek co pół roku czy rok, musi kupować nowy Windows. Czyli 1 mój win jest nielegalny bo był na laptopie (był kupiony bez systemu) a jak umarł wpisałem ten klucz na PC czyli jestem znowu piratem.
×
×
 • Create New...

Important Information