Jump to content

TediPower

 • Content Count

  250
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TediPower

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1,330 profile views
 1. Które sterowniki go karty graficznej wybrać? Jak wiadomo win 10 pobiera sam wszystko co potrzebne do działania. Tak samo sterowniki od grafiki na których da się grać. I czy jest sens pobierać ten kombajn od producenta grafiki co instaluje nam sterowniki + dodatków masę nam nie przydatnych a przynajmniej większości osób. w sumie też zasoby komputera zużywa: pamięć / procesor itp. Jestem niedzielnym graczem mam 3 gry w które nie gram czasem raz w miesiącu jakąś szczelinkę zaliczę w rozmiarze D3.
 2. Zrób poradnik jak w LibreOffice Powerpoint coś zrobię i zapiszę i potem odpalę to na Microsoft Office to żebym miał to idealnie tak samo a nie jakieś dziwactwa.
 3. Ja kupiłem key jakiś czas temu na Ali.... aktywacja przez telefon od tamtej pory 3-4x na nowo instalowałem win i za każdym razem Worda nie podając klucza i działa jeszcze działa. Koszt jakieś 1E
 4. Bo zapomniałem ja korzystam z adwcleaner_8.2 raz na jakiś czas jak sobie przypomnę że mam. Codziennie niedozwolone strony oglądam i klikam to że chcę tam przejść mimo zagrożeń. Sporo pobieram Portable i nie tylko i wirusa miałem takiego co mi kompa nie pozwolił uruchomić bo coś skasował z dyski C jak miałem win XP w latach jego świetności czyli kilka naście lat temu.
 5. A coś to zmieni? nawet jak wydadzą jeszcze 5 nowych to i tak będzie marudzenie, lamentn i rozpacz. Ja mam Android 8 a sąsiad 12 obaj możemy dzwonić.
 6. A jak oni stwierdzają że ja nie jestem grubą rybą skoro mój komputer nazywa się Władimir Putin?
 7. Mi np. gdzieś 2 x się zapodział podczas aktualizacji i straciłem trochę czasu na szukanie,
 8. Toć dopiero krzyczeli że od za**ba.... danych wyciekło z FB może takie samo hasło miałeś tu i tu. Co chwila komuś coś gdzieś wycieka i nie afiszują się z tym zwalając winę na nas.
 9. Drukarka HP M477 Skanowanie do pliku i do chmury - kiedyś mi to działało. Ale od około roku już nie działa a teraz zaś tego potrzebuję. Skanuję zapisuję plik na dysku ale automatycznie program HP Scan wysyłał mi go do Dropbox albo google. I otrzymuję taki komunikat po skanowaniu. Mam zainstalowany nowy Firefox, jaki i Edge dałem nawet z tego programu by zainstalowało Chrome ale ponowne skanowanie pokazuje ponownie ten sam problem by zainstalować. A to pojawia się na Dropbox co widać jak wybierałem do google pojawiało się inne okienko i po kliknięciu w link tam zawarty
 10. Genshin Impact - działał i działa bez problem. Wczoraj była aktualizacja gry wprowadzili zabezpieczenie logowania przy pomocy puzzla. I jak gra działał tak przestała, gdyż nie można było zalogować się ponieważ nie pojawiał się ten puzzel (wprowadzone zabezpieczenie gry) https://www.youtube.com/watch?v=C5hzhvoDAZw A powinno pojawić się coś takiego. Rozwiązanie problemu na obecną chwilę było zainstalowanie (pewnie też i dodanie w połączenia) https://1.1.1.1/ 1.1.1.1 WARP Coś jest nie tak z moim łączem? mam szpiegów na linii, jakaś organizac
 11. Oby nie bo taki sam sprawny kosztuje 15€
 12. No właśnie nie mam musiał bym kupić nowy drukarkę mam około 13lat, naprawiałem w niej podajnik papieru tą taką gumę na księżycu. Po za tym nic na początku dosypywałem proszek ale był badziewny ścierał się szybko i kupowałem zamienniki gotowe. PS: Toner nie jest nowy ma już ze 2 lata i kilka set kartek. Drukowane było wszystko zdjęcia podglądowe, teksty, wizytówki, kolorowanki, nawet chusteczki papierowe do tego naklejania na świeczki. ale ostatnie +- 100 druków to głownie obrazki i teksty.
 13. 4 strony poszły normalnie kolejne już drukuje tylko boki obrazek zaciemniony by było widać co jest nie tak. Jakieś pomysły toner wyciągany / potrząsany i wkładany bez zmian w druku. Był to toner (cały wkład) zamiennik bo jedynie tylko takie są drukarka bardzo stara Samsung ML2010PR Toner się zepsuł i wystarczy nowy czy raczej coś już w samej drukarce?
 14. Tak wiem ale styki okazuje się jakieś górne i dolne nie wiem co kupić a one droższe od samej klawiatury. Kupił bym ale nie wiem jaki dokładnie. Nie mieszkam w PL i ceny za usługi tu droższe niż kupienie nowego (używanego) sprzętu. Chodzi mi o coś takiego gdzie tego szukać?
 15. Zmywacz do paznokci 3 rodzaje bo tak raz do roku podchodziłem do tego laptopa za bardzo w górę z tej perspektywy? Bądź w za bardzo w kierunku pozostałych tak? ja je wszystkie próbowałem podnieść do góry za pomocą igły ale 4-5 jest nadal sklejonych. Najbardziej dostała dolna część według zdjęcia / prawa strona według styków.
×
×
 • Create New...

Important Information