Jump to content

Widzior

 • Posts

  2,447
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Fordon-City

Recent Profile Visitors

3,283 profile views
 1. 1. Do integracji sterowników wolę używać NTLite, ale WinToolkit też można 2. Porty USB 2.0 na froncie czy z tyłu i tak by ci nic nie dały, bo to jest zwykła atrapa. One są i tak obsługiwane przez kontroler chipsetu USB 3.0/3.1, więc bez sterowników i tak by nie działały 3. Śledź ci nie działał, bo nie miałeś dodanych sterowników do niego w obrazie 4. Płyta ma gniazdo PS/2, więc samą klawą PS/2 powinieneś dać radę zainstalować Win7 (sam tam robiłem na mojej MSI), a potem pod systemem modowane stery USB 3.0 5. Niech ci kolega @Loloss wyjaśni, w jaki sposób użył modowanych sterów USB, że nie potrzebował ani klawy PS/2, ani dodatkowego śledzia USB, skoro takich modowanych sterów bez certyfikatu nie można dodać do obrazu, i (chyba, bo nie jestem pewien) nie można załadować podczas pracy instalatora Windowsa, bo idzie to zrobić dopiero pod systemem, anulując ostrzeżenie o braku podpisu cyfrowego. Bo do teraz nie otrzymałem pełnej odpowiedzi na moje pytanie: Nikt nie każe kupować 2.0, bo można kupić 3.0, aby tylko miał sterowniki do Win7. Proste.
 2. To sobie spamujcie w jednym miejscu, a nie z forum zrobiliście pomponika i walicie co rusz nowe tematy o nieistniejącej rzeczy i tylko syf robicie. Tutaj sobie możecie do Windowsika 11
 3. Ile jeszcze śmieciowych tematów będziecie zakładali o tym badziewiu? Może zróbcie sobie jeden i tam się podniecajcie.
 4. A to moja wina, że ty jedyne co w życiu potrafisz, to obsługiwać smartfona, ale nauczyć się czytać to już nie miałeś czasu? Żenada, nieporadność życiowa poziom "MASTER"
 5. Hahaha no nie wytrzymam - z kosmosu zapewne.
 6. No bez jaj......Skoro tego nie potrafisz, to lepiej nie bierz się za instalowanie windowsa
 7. Jakikolwiek, jaki potrzebujesz, i do jakiego są sterowniki.
 8. Wyrzucić tego paździerza na QLC przez okno i używać dysków SATA z Win7. Prosta i niezawodna zasada.
 9. Lepiej pomyśl, czy nie zaczęło się to dziać po aktualizacji sterowników do grafiki, bo ja już też myślałem, że mi grafa zdycha, ale poczytałem na forum NV o ich aktualnych sterownikach, i mi szczęka opadła, ile ludzi ma problemy z resetowaniem się sterownika ekranu, czarnymi ekranami albo innymi cudami na kiju. Wróciłem do starszych sterów i zero probolemów do dziś. Druga opcja - problemy winzgrozy 10 po aktualizacji, co jest już codziennością. Trzecia opcja najmniej prawdopodobna - zdychająca płyta główna lub problemy po aktualizacji BIOSu.
 10. Ja bym wyzerował ten dysk i wtedy odpalił instalkę, bo już tu ze 2 posty pamiętam z podobnym problemem na najnowszym Win10, że dysku nie widział jak były na nim stare "śmieci".
 11. jasne, wymienią mu bateryjkę za kilka PLN i skasują 100zł
 12. Żalisz się czy chwalisz? Bo takie posty bez podania jakichkolwiek konkretów są g... warte.
 13. Moja najlepsza pasta ever. Jak ktoś taką gdzieś znajdzie, może na Ali, to proszę o info.
 14. Pytam po raz kolejny, jakie sterowniki modowane zainstalowałeś do tych USB, bo to się przyda wielu ludziom na forum, a niestety ci co sobie poradzili to już cholernie ciężko takie informacje od nich wyciągnąć. Tych sterów canonkonga było już kilka wersji, i każde miały jakieś większe lub mniejsze mankamenty. W 2018 były stery 2.0.0.0049, w 2019 - 1.0.0.12, w 2020 - 1.0.0.13. Jak chodzą ci stabilnie i będziesz łaskaw zajrzeć do menedżera urządzeń, to podaj ich numer albo wklej screena z zakładki "Sterownik".
×
×
 • Create New...

Important Information