Jump to content
WinClub

Widzior

Mega użytkownik
 • Content Count

  963
 • Posty z Chatbox

  276
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Widzior

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Bydgoszcz

Recent Profile Visitors

866 profile views
 1. A o czym ja pisałem kilkukrotnie??? Potrafisz czytać ze zrozumieniem? I jeszcze fochy, że nie dostałeś konkretnej odpowiedzi, tylko że ci piszą, że nie ma, że się nie da. A właśnie to była konkretna odpowiedź, bo nie ma i nie będzie. Tragedia...
 2. Nie wierzę, kolejny granatem od pługa oderwany!!!!
 3. Pisałem mu to już 3x, ale widać nie dociera. Nie wiem po co tacy ludzie pytają, jak i tak nie słuchają odpowiedzi. Ja już skończyłem, ten laptop jest TYLKO pod Win10.
 4. NIE MA I NIE BĘDZIE STEROWNIKÓW USB DO WIN7 DLA TEGO LAPTOPA, CZEGO TY NIE ROZUMIESZ? Masz chipset HM370, poczytaj sobie post wiktorynka (dotyczy bardziej stacjonarek, ale w laptopach jest analogicznie) -
 5. Z procesorami nie ma problemów, dysk widać ma sterownik do win7 i działa ok, ale o USB możesz zapomnieć, więc nie wiem co ty tu chcesz jeszcze czarować.
 6. Jakim cudem ty chcesz użytkować Win7 na intelu 9 generacji, jak to jest niemożliwe? Cud w ogóle, że się system zainstalował na dysku NVMe, tu pewnie akurat trafiłeś w sterownik od Snajpera, ale o sterach do USB zapomnij. Na tej konfiguracji jesteś niestety skazany na Winzgrozę 10
 7. Wyrzuć komputer za okno i zajmij się hodowaniem ziemniaków...może to ci w życiu wyjdzie lepiej. No co za ludzie Podziwiam Mr.T, że ma jeszcze cierpliwość do takich pacjentów, ale na szczęście masa ludzi docenia jego pracę.
 8. Nawet, gdyby była wersja LTSC PRO, to swój kluczyk mógłbyś sobie wsadzić. Poczytaj wpierw, co to jest LTSB/LTSC, to nie będziesz wypisywać głupot.
 9. No nie mam już sił, co za bezgraniczna tępota panuje wśród pokolenia smartfoniarzy. I to jest najśmieszniejsze - całe dnie walą w te swoje zaczarowane lustereczka i patrzą w nie 24/7, a nie potrafią wpaść na to, żeby kliknąć w drugi albo trzeci link z obrazem, bo pierwszy jest nieaktywny i dlatego włącza się p2p !!! No szok, bo to już któryś z kolei taki post, i w innych tematach Mr.T też notorycznie się to powtarza Moja rada - jak jesteś zbyt ograniczony, żeby ściągnąć obraz systemu, która to operacja ogranicza się do jednego kliknięcia, to nie zabieraj się za jego instalację, bo na bank sobie nie poradzisz.
 10. razor, ile jeszcze razy powtórzysz te brednie nie mające nic wspólnego z prawdą i wprowadzające ludzi w błąd?
 11. To ja ci dam odpowiedź - bo to najlepsza kompilacja, i ostatnia bez łat na wszelkie dziury w procesorach, które mocno ograniczają ich wydajność, szczególnie Intela. Ja używam właśnie tej modyfikacji i na PC, i na lapku. A ty główkuj sobie dalej.
 12. Na wikipedię to już ciężko zajrzeć? Razor głupoty pisze, jest 5 Gbit/s i to tylko w teorii, bo realnie jest 4 Gbit/s, czyli 500 MB/s (z powodu kodowania 8b/10b) - https://pl.wikipedia.org/wiki/USB
 13. Ludzkość stała się tak otępiała i naiwna, że aż żal się robi. Dla głupiej technologii wszystko oddadzą, nawet zdrowie, żeby tylko mieć więcej cyferek i pikseli. 5G to już mikrofale, i jest pewne, że jest to mega szkodliwe dla organizmów żywych. Oczywiście nikt tego badać nie będzie, bo po co, a jak ludzie zaczną po latach zdychać na raka mózgu, to wtedy się obudzą...albo i nie, w końcu depopulacja jest wskazana.
 14. Popsuła nam się szklana kula, żeby sprawdzić, na jakim to sprzęcie jest problem.
×
×
 • Create New...

Important Information