Jump to content

Widzior

 • Content Count

  2,068
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Widzior

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Fordon-City

Recent Profile Visitors

2,293 profile views
 1. Jak ten nie pójdzie, to wyrzuć tego laptopa, bo ja go instaluje na wszelakich staruszkach i nigdy problemu nie miałem -
 2. A jaki mod instalowałeś? Tylko nie mów, że znów Nikka, bo miałeś sprawdzić wiktorynka. Nie wiem jakim cudem może samoistnie zmieniać plan zasilania. Ja używam zrównoważony i by mnie chyba coś trafiło, jakby mi się na wysoką wydajność sam zmieniał.
 3. No i już masz odpowiedź, na takim złomie użyj mniejszego, 8-16GB. Poza tym nawet specki lapa nie podałeś ani jaki system próbujesz instalować, 32 czy 64bit. Kolejna sprawa - pendrive przed nagraniem obrazu zawsze czyszczę w HDD LLFT (quick wipe), bo często są właśnie takie problemy. Najpewniejsza jest nieśmiertelna płyta DVD.
 4. Jaka rozdzielczość, to zależy od wielkości monitora. Do 24" wystarczy 1080p, od 27" zalecam 1440p. Odświeżanie to inna sprawa. Ja osobiście jestem oszczędny, dlatego kupiłem monitor 60Hz i w grach zawsze włączam Vsync i mam wtedy max 60 FPS i nie rwie mi grafiki, jak ma to miejsce bez Vsync. Teraz coraz częściej jest też w grach fajna opcja FPS Lock, którą ustawiasz sobie na sztywno wartość FPS (oczywiście taką, na jaką pozwoli grafika i nie większą niż odświeżanie monitora, bo inaczej nie ma to sensu). Z drugiej strony jak chcesz kupić RTX 2070/2080, to trochę bez sensu kupować monitor 6
 5. Ogólna zasada MultiBoot'a: najpierw instalujemy starszy system, potem nowszy. Nie masz pojęcia nawet o podstawach, więc odpuść sobie. Pomijam już fakt irracjonalności takiego majstrowania na 4gen intela i dysku SSD.
 6. A od kiedy klucz z Visty działa na Win7 ?
 7. No to gratulacje, bo jest już kilka nowszych, zaktualizowanych i lepiej dopracowanych od MrT
 8. Nie wiem co tu może pójść nie tak. Ja używam moda A-Team Finał 2017 na starych złomach i nigdy problemu nie miałem. Dysk MBR, a nie GPT, i wtedy Loader Daz i wszystko śmiga.
 9. Zainstalować normalny system i zoptymalizować, a nie jakieś pocięte gunwo nieznanego pochodzenia.
 10. Skończ już wypisywać te swoje brednie z d...y, jak nie masz nic sensownego do powiedzenia. Laptop jest na Ryzenie 2gen i wszystkie sterowniki są w windowsie, nie ma ich nawet do ręcznego pobrania pod Win10. Jak on windowsa nie może zainstalować, no ja pierdzielę co za gnom
 11. Nie ma nic co na 100% działa, ja na WP nie wchodzę, ale teraz zrobiłem testa i rzeczywiście klatki filmów na WP lecą jak przewijam rolką
 12. Mam nadzieję, że te ustawienie w Firefox znalazłeś, bo domyślnie jest tylko blokowanie dźwięku. Samo to ustawienie sporo daje.
 13. Tak, w ustawieniach uBlocka Origin, Blokuj elementy multimedialne większe niż ......... KiB
 14. No i wszystko w piach Jeśli masz NVMe, to ta zmiana sterownika AMD SATA na MS nijak się ma do tego dysku. Wracamy do punktu wyjścia. Ja bym jednak szukał przyczyny w systemie.
 15. Czyli jednak miałeś zainstalowane AMD SATA? A swoją drogą, to najważniejszego nie wiemy - jaki to dysk m.2? SATA czy PCI-E NVMe? Tak, ale tu chodzi tylko o dyski m.2 NVMe, bo do nich nie ma sterów MS pod Win7, i jak producent ich nie wyda, to jest klops. Z m.2 SATA teoretycznie nie ma problemu, bo chodzi na standardowym MS SATA AHCI.
×
×
 • Create New...

Important Information