Jump to content

ampa

 • Content Count

  283
 • Joined

 • Last visited

About ampa

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

944 profile views
 1. Ja miałem wyłączone pobieranie ale jak zaktualizowałem do 20H2 to się okazało że pomimo tego i tak pobiera,choć nie instaluje (ale kto go tam wie).mam nadzieję że edycja zasad grupy to powstrzyma na dobre.
 2. Ważne że nareszcie na Fidżi będą mieli dobry czas,u mnie zmiana czasu nie następuje samoczynnie od zainstalowania win 10 lata temu
 3. Masz włączony ciemny motyw?Ja od długiego czasu już się borykam z takim problemem tylko w oknie mój komputer i folderach ale nie lubię ciemnego motywu to i mało mi to przeszkadza,raczej denerwuje że coś nie działa jak trzeba.
 4. Albo 1909 albo najnowsza 20H2,jak stawiasz na czysto to sobie wypróbujesz.Zdania co do działania są podzielone więc jak się na własnej skórze nie przekonasz to będziesz się dalej zastanawiał.Ogólnie win 10 sam z siebie to jedna wielka to kupa.
 5. No panie ...czysty to tylko z MS a co zintegrowane i do jakiego obrazu to opisane.Tak swoją drogą to zależy czy stawia się na czysto czy aktualizuje bo wiadomo że taka aktualizacja (czy nakładka z zachowaniem danych) to tylko z poziomu działającego systemu się da zrobić a jakoś nikt chyba nie zgłaszał zastrzeżeń więc obraz dobry.
 6. Po jej instalacji znów od strzała działa bezpieczne usuwanie urządzeń z tego co widzę
 7. Pobierz tę którą szef wstawił jako finalną,będziesz musiał pobrać 3 aktualizacje do niej.A reszta opisana przecież "wersja org MSN wstawiona natomiast moja dopiero po pierwszych poprawkach"czyli wstawi swoją jak będą poprawki...choć aktualizacja była to może o te poprawki chodzi więc będzie na dniach.
 8. Więc czekam na "oficjalną" od Ciebie jeszcze pachnącą nowością najnowszą na obecny czas wersję win 10
 9. Tak naprawdę to już się pogubiłem z tymi aktualizacjami windy,oficjalne,nieoficjalne...mam 1909,nie miałem aktualizacji do 2004,teraz znów jakaś nowa.Czyli co...nie będę miał aktualizacji jak ręcznie nie wymuszę lub nie zrobię np.nakładki z zachowaniem danych?
 10. Najnowsza nowość w 1909 jaką odkryłem to w ustawieniach pokazuje na jakim koncie działam i kiedy aktualizacje były robione.Oczywiście to ostatnie nie pokazuje prawidłowo bo brak synchronizacji ale jak się wejdzie w WU to już wyskakuje poprawnie,oczywiście zajmuje to 1/3? 1/4? okna ustawień przez co reszta się zmniejszyła ale muszę przyznać że tego mi brakowało.Brawo MS,brawo ten pan co to wymyślił...czym jeszcze nas MS zaskoczy?
 11. Ja jadę na systemie już ponad 8 lat bez formatu (z aktualizacją z 7) i nie mam zamiaru na razie stawiać na czysto a problemy jak się pojawią rozwiązywać...no chyba że sytuacja mnie zmusi...jak do tej pory-odpukać nie zmusiła.
 12. To dokładnie tak samo jak ja,a gdzie 2004?...mój komp chyba uważa ją za wadliwą i czeka na najnowszą
 13. Widzę że wszystko zmierza w odpowiednim kierunku,tylko pan i władca wie co dla ciebie dobre i co masz mieć zainstalowane,całkowita kontrola nad tym co masz w komputerze już na wyciągnięcie dłoni....brawo MS i jego piewcy.
 14. Ja też mam konto lokalne i nie mam takich komunikatów,może trzeba poustawiać coś w zarządzaniu powiadomieniami.
 15. Czyli jednak abonament nam się szykuje,jakoś to mnie nie dziwi po tak nieudanym produkcie jakim jest win 10.Teraz nie będzie narzekania że coś nie działa i nareszcie MS będzie miał całkowitą kontrolę nad tym co trzymamy na komputerach i wystarczy pstryczek elektryczek aby nas pozbawić dostępu.
×
×
 • Create New...

Important Information