Jump to content

ampa

Mega użytkownik
 • Content Count

  212
 • Posty z Chatbox

  1
 • Joined

 • Last visited

About ampa

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

488 profile views
 1. A czytałeś opis czy to za trudne.
 2. Jeśli 51 sekund to dla ciebie dużo to mi startuje 63 i nie narzekam a to dlatego że każdy liczy swoje...jeden do pulpitu,drugi do pełnej funkcjonalności itp...tak myślę że mógłbym u siebie w celu poprawienia startu wyłączyć...start 10,admunchera,program do myszki,malwarebytes,keyscrambler i nexusa ale właśnie...co mi to da? zobaczę pulpit o 20 sekund szybciej a ile czasu stracę na wyszukanie i uruchomienie tych programów...pogoń za czasem uruchamiania nie ma większego sensu.Może jak byś podał specyfikację kompa to ktoś by coś więcej napisał bo pewnie ona też w tym pomaga.
 3. Pod warunkiem że wszystkie są sprawne,jeśli któryś z dysków HDD sprawia problemy to może wydłużać start choć tego w twym przypadku nie widzę...sprawdź te dyski np,HDTune.U mnie po przesiadce z win 7 paroletniego na win 10 z ośmioma programami w uruchamianiu startuje według tego programu boot w 34 sekundy ale on tam pomija przedrozruch i hasło więc lepiej użyć stopera i wyjdzie jak to jest.
 4. Za pomocą skryptu Restart-Time.
 5. Zobacz co się uruchamia z systemem np. w CCleaner...ja robiłem taką aktualizację i tylko stery od grafiki i dźwięku instalowałem,reszty nie musiałem ruszać.
 6. Musisz sprawdzić na stronie creativa bo wypuścili nowe stery do kart.Jeśli masz włączoną integrę to tylko się prosisz o kłopoty...dla pewności odinstaluj stery od creativa przez DDU.
 7. Panel sterowania,sprzęt,ustawienia instalacji urządzeń...jeśli to jest w home...DDU opcje.
 8. Dzisiaj jak by co pojawiły się na stronie creativa stery do X-FI gamera,może i do innych,warto sprawdzić jak macie problemy z dźwiękiem.
 9. Próbowałeś tej metody od Alexa? bo piszą że działa "Wyodrębnij plik [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe do folderu. Przejdź do Menedżera urządzeń, kliknij prawym przyciskiem myszy kartę dźwiękową Creative, wybierz sterownik aktualizacji, Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu oprogramowania sterownika, wskaż folder, w którym wyodrębniono plik [20K1] SBXF_PCDRV_L11_2_30_0012.exe, sprawdź, czy zaznaczone są podfoldery"...wcześniej zalecam DDU do usunięcia pozostałości po sterownikach creative.Ewentualnie próbowałeś tego?Stery
 10. No nie mówcie że stery creativa CSL_PCAPPBETA_LB_2_61_49 wam nie działają...kart z serii X-FI jest kilka i dlatego,konkretnie do waszego modelu musicie szukać.
 11. Wgraj,sprawdź,jak nie spasi wywalasz.
 12. Chodzi mu chyba o to ze podczas instalacji jest monit o nazwę kompa i hasło (które można zmienić później),jakieś dodatkowe info do hasła i chce oddać to w ręce użytkownika który sam sobie to wszystko wpisze,coś jak w pierwszym uruchomieniu laptopa ale nie wiem czy takie coś jest możliwe...jak jak stawiam komuś system to albo jest przy mnie aby sobie to powpisywać albo wcześniej ustalam co ma być wpisane,ewentualnie później zmienia sobie hasło.Też bym chętnie poznał odpowiedź na to pytanie.
 13. Trwa eutanazja starszego sprzętu?
 14. Ja tam piaskownice mam ale nie działa
 15. A system nie modowany bo oprócz piaskownicy to nie widzę paru innych ustawień?,chyba że włączenie czegoś czego ja nie mam włączonego wyłącza owe funkcje.
×
×
 • Create New...

Important Information