Jump to content
WinClub

ampa

Mega użytkownik
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

About ampa

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

766 profile views
 1. Może nie można zrobić aktualizacji z poziomu pena,ostatnio tak się dzieje.Można postawić na czysto ale aktualizacja tylko z poziomu działającego systemu,czyli skopiować z pena na inny dysk niż c do jakiegoś folderu i normalnie uruchomić instalkę.
 2. Bo teraźniejsze gry są robione dla kasy i przestała się liczyć fabuła bo ludzie przestali myśleć więc dla takich w większości gry powstają i najlepiej multi,nie wspominając o łowcach klatek i wodotrysków...tak ogólnie to licznik klatek powinien być wyświetlany na stałe aby się na forach niosło ile kto ich ma,dużo zdjęć na insta lub fejsa jaka to grafika ładna najlepiej w powiększeniu a historia,wczuwanie się w klimat gry? to przeszłość.
 3. ampa

  Czyszczenie Menu.

  W CCleaner jest zakładka (autostart) z menu kontekstowym ale nie wiem do końca jak działa,co prawda usunąłem parę niepotrzebnych powiązanych z programami rzeczy ale nie wiem czy da się z systemowymi.
 4. Jaki to problem z tymi sterami jest?...problem jaki może być to panel sterowania który trzeba ze sklepu dociągać a nie zainstaluje się jak masz zmienioną lokalizację zapisywania z c na inny dysk.
 5. To dziwne,ostatnio jak zmieniałem w lapku dysk na którym był win 8 to wgrałem od razu win 10 i się aktywował bez problemów...ba nawet z piratów się podobno aktywuje ale trzeba nie wgrywać na czysto tylko zrobić nakładkę z zachowaniem danych,konto MS i postawić na czysto...chyba że się coś zmieniło i nie ważne czy MBR,GPT.
 6. Tak jak czytam to.... potem a na koniec.Bóg zmartwychwstał ale jeszcze nie grzmi.Spokojnych świąt.
 7. Jaki sprzęt,jaki system,jak instalowany...płyta,pen,jeśli ten drugi to czy dobrze przygotowany pod Legacy,Uefi...itp.
 8. Normalnie miliony użytkowników na to czekają bo każdy odtwarzacz chyba to ma (może oprócz tego wbudowanego od MS ale kto go używa?)
 9. Przeszedłeś czyli zaktualizowałeś czy wgrałeś na czysto?...Użyj DDU do odinstalowania sterów i zainstaluj z opcją na czysto,wyłącz instalację sterowników przez WU w panel sterowania/system/zaawansowane ustawienia.../sprzęt/ustawienia instalacji urządzeń.Zobacz jakie stery ściągasz,standard czy DCH.
 10. Pobiera się bo masz zapisywanie domyślną lokalizację zapisywania aplikacji na dysku c ustawioną.Ja pobieram na inny dysk a panel wymaga dysk c.
 11. No to niezłe jajca...w takim razie jak ominąć to że musi być lokalizacja ustawiona na c aby ze sklepu dało się panel zainstalować,czy takie zmiany wpłyną na gry które są zainstalowane na innym dysku (tzn.zmiana lokalizacji zapisywania na c,instalacja panelu a później ustawienie z powrotem na ten dysk co był).Ja nie chcę przeprowadzać takich prób bo tyle GB ewentualnie miałbym do ściągnięcia że z moim słabym necie nie wchodzi to już w grę.
 12. Sam się spotkałem ostatnio że pobiera stery DCH ze stronki a jak chce się pobrać standard to tylko z archiwum,nawet najnowsze...to jest śmiech na sali.Niektórzy uważają to jednak za przyszłościowe i nieskomplikowane a idąc tym torem to proponuję stery do dźwięku bez panelu sterowania głośnikami a kończąc na samochodach bez kierownic które to można zakupić w innym sklepie.Powiedzcie to tym którzy na dysku systemowym (małym) mają system i programy a gry ze sklepu są zmuszeni instalować na innym,czego nie dokonają bez zmiany lokalizacji zapisywania plików bo przecież normalna instalka z wyborem zapisu gdzie się chce to same komplikacje.
 13. A ja miałem tyle problemów z poprzednią aktualizacją,nie mogła się zainstalować,musiałem robić nakładkę z zachowaniem danych i dopiero się zainstalowała,FH 4 przez to straciłam i muszę ponownie ściągnąć
 14. System kontrolowany...system kontrolowany
×
×
 • Create New...

Important Information