Jump to content

ampa

 • Posts

  343
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

1,853 profile views
 1. Sprawdź baterię bios,może ona już nie jest pierwszej świeżości.
 2. Oj tam...po prostu żyj przyszłością systemu,sprawdzaj wiadomosci...może 6 w totka lub przewidywania giełdiwe
 3. Te aktualizacje ratują niejednokrotnie życie,waiadomo co się dzieje z systemem i jego WU...jak się trafi na oporną aktualizację to pozostaje tylko z zachowaniem danych zrobić a do tego taki obraz z ową aktualizacją wręcz niezbędny.Prezes robi te obrazy i od niego zależy jakie wstawia,gdyby nie było zapotrzebowania na "bety i devy" to pewnie by ich nie robił więc po co ta dyskusja i sugestie?
 4. A dziś aktualizacja do 19043.1110...prezes nie nadąży obrazów robić
 5. ampa

  konto

  z czasem się pojawi spokojnie jego brak to tylko chwilowy objaw...brak za to obrazka konta to objaw chyba nienaprawialny
 6. Dobra ogarnąłem trochę ten temat i edytowałem swoją wypowiedź...instalacja z cab kończy się tak samo więc nie pozostaje nic innego aby się tego pozbyć jak aktualizacja z zachowaniem danych bo szef wstawił już obraz...no chyba że to nie pomoże ale to by było pierwszy raz...odezwę się czy dałem radę Dzięki za sugestie,niestety skończyło się na instalacji z zachowaniem danych,chyba tylko to pomaga na oporne aktualizacje.
 7. 21H1 żaden pirat 19043.1081 chyba że szefu djrys robi jakieś obrzyny ale raczej nie.Co jakiś czas po prostu się trafia taka jedna wredna i oporna aktualizacja,odkąd mam win 10 chyba drugi raz się takie coś trafia
 8. Witam.Jak w tytule,aktualizacja z wczoraj i brak możliwości jej zainstalowania na win 10 21H1.Próbowałem 4 razy,wynik czarny ekran i kręcące się kółeczko po czym tylko reset i ewentualnie naprawa systemu z menu problem przy uruchamianiu.Ściąga się,instaluje i wycofuje po naprawie.Instalacja z pliku bez neta też nie działa,sfc scannow zrobiony,sprawdzanie plików przez DISM zrobiony,błędów brak w jednym i drugim przypadku.Rozwiązywanie problemów zrobione,WU zresetowane...wydaje mi się że chyba wyczerpałem możliwości choć mogę się mylić.Pewnie trzeba będzie poczekać na obraz od szefa i zrobić nakładkę z zachowaniem danych.Jakieś rady,może coś pominąłem?
 9. No cóż niektórzy uważają że jego i tylko jego metoda jest tą właściwą i najprostszą,a jak ty twierdzisz inaczej to się obruszają...a metodę wybierze i tak ten co ją zastosuje i jaka mu będzie odpowiadać.Do wyboru-do koloru.
 10. Oj Zbychu po prostu się czepiasz...nie wiem czy ci żal że nie popełniłeś czegoś takiego jak ten opis? a to przecież już jakiś wysiłek jest...podałeś link do ruskiej strony (po co?),ktoś będzie się męczył z tłumaczeniem i rozumieniem jak ma na tacy w pl podane...czepiasz się słówek? naprawdę?...mam nadzieję że napisałeś to tylko dlatego aby coś napisać dla statystyk bo pożytku żadnego z niego raczej nie ma
 11. Ms ostatnio gdzieś pisał że takie dodatkowe moduły nie będą wspierane.
 12. @Geno na co się plujesz...wklej swój,zawsze to cóś niż nic
 13. To jak się wszyscy chwalą to ja tyż...."Microsoft wycofuje się z TPM 2.0 w Windows 11!"...ilu nakupowało już na zapas moduły TPM?
 14. Do sklepu po nowego kompa marsz...jeśli nie to nie będziesz mógł używać...spokojnie zadbamy o to żebyś kupił nowy sprzęt zakańczając wsparcie dla wszystkich starych systemów najpierw jednak zepsujemy je co nie co aktualizacjami abyś musiał odczuć potrzebę zmiany na lepsze.Co z tego że ty tej zmiany nie potrzebujesz,my wiemy najlepiej czego potrzebujesz i cię do tego zmusimy.
×
×
 • Create New...

Important Information