Jump to content
WinClub

ampa

Mega użytkownik
 • Content Count

  266
 • Joined

 • Last visited

About ampa

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

826 profile views
 1. Ja też mam konto lokalne i nie mam takich komunikatów,może trzeba poustawiać coś w zarządzaniu powiadomieniami.
 2. Czyli jednak abonament nam się szykuje,jakoś to mnie nie dziwi po tak nieudanym produkcie jakim jest win 10.Teraz nie będzie narzekania że coś nie działa i nareszcie MS będzie miał całkowitą kontrolę nad tym co trzymamy na komputerach i wystarczy pstryczek elektryczek aby nas pozbawić dostępu.
 3. Właśnie się zainstalowała,jak na razie nie widzę problemów tak na szybkości.
 4. Cały win 10,mi się tapeta logowania zmieniała sama pomimo odpowiednich ustawień i nie zawsze ale od którejś aktualizacji jest już ok.Ale nie mam jeszcze 2004
 5. Normalnie ręce by mi opadły ale już dawno leżą plackiem na ziemi
 6. Gadacie głupoty...źródło problemu może siedzi przed monitorem ale w MS o czym świadczą ostatnie aktualizacje i nie tylko ostatnie
 7. Spora liczba osób po instalacji odwiedza fora aby usunąć usterki tego pseudo systemu
 8. Wykopię ten temat i zapytam czy jest rozwiązanie,u mnie zmieniło się tak po którejś z ostatnich aktualizacji i od razu rzuciło mi się w oczy.Problem jest taki że odległości pomiędzy ikonami są ok ale nie pomiędzy miniaturami.
 9. Może nie można zrobić aktualizacji z poziomu pena,ostatnio tak się dzieje.Można postawić na czysto ale aktualizacja tylko z poziomu działającego systemu,czyli skopiować z pena na inny dysk niż c do jakiegoś folderu i normalnie uruchomić instalkę.
 10. Bo teraźniejsze gry są robione dla kasy i przestała się liczyć fabuła bo ludzie przestali myśleć więc dla takich w większości gry powstają i najlepiej multi,nie wspominając o łowcach klatek i wodotrysków...tak ogólnie to licznik klatek powinien być wyświetlany na stałe aby się na forach niosło ile kto ich ma,dużo zdjęć na insta lub fejsa jaka to grafika ładna najlepiej w powiększeniu a historia,wczuwanie się w klimat gry? to przeszłość.
 11. ampa

  Czyszczenie Menu.

  W CCleaner jest zakładka (autostart) z menu kontekstowym ale nie wiem do końca jak działa,co prawda usunąłem parę niepotrzebnych powiązanych z programami rzeczy ale nie wiem czy da się z systemowymi.
 12. Jaki to problem z tymi sterami jest?...problem jaki może być to panel sterowania który trzeba ze sklepu dociągać a nie zainstaluje się jak masz zmienioną lokalizację zapisywania z c na inny dysk.
 13. To dziwne,ostatnio jak zmieniałem w lapku dysk na którym był win 8 to wgrałem od razu win 10 i się aktywował bez problemów...ba nawet z piratów się podobno aktywuje ale trzeba nie wgrywać na czysto tylko zrobić nakładkę z zachowaniem danych,konto MS i postawić na czysto...chyba że się coś zmieniło i nie ważne czy MBR,GPT.
 14. Tak jak czytam to.... potem a na koniec.Bóg zmartwychwstał ale jeszcze nie grzmi.Spokojnych świąt.
×
×
 • Create New...

Important Information