Jump to content

Franz Maurer

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About Franz Maurer

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Ja lecę testować PS , a waszym zdaniem PS czy PP ?
 2. @jorgusek Aj no widzisz byłem w złym dziale, dzięki wielkie Jorgusek.
 3. @M4T Windows 8.1 od Mr.T jakoś nie ma w dziale modyfikacje 8.1, lecz jest Twój M4T tylko , że jest to 32 bitowy system zapomniałem dopisać , że potrzebuje 64 bitowy system.
 4. @M4T Procesor : AMD FX 6300 kręcony do 4.2 GHz Pamięć : Goodram 16GB 1886MHz Płyta Główna : Gigabyte 970A-DS3P Karta Graficzna: Gigabyte GeForce 750 2GB kręcona Zasilacz : CoolerMaster 600W
 5. Chodzi mi o ogólne działanie systemu prędkość działania interfejsu, przetwarzanie różnych danych akcji , który najsprawniej to robi i , który jest najszybszy.
 6. Witam serdecznie, mam pytanie do Was, który system od Sromotnika od 7, 8.1 do 10 jest najszybszy ?, testowałem wszystkie systemy i najszybszy jest chyba 8.1 lub 7. A waszym zdaniem jak to wszystko wygląda , który system jest najszybszy ?.
 7. @e2545 Miałem ten system i miałem dokładnie tak samo, moim zdaniem po zakończonym czyszczeniu system się resetuje aby dokończyć czyszczenie w pełni. Dodam , że na JG7 jest tak samo więc chyba jest wszystko dobrze
 8. Dlaczego usunięto linki do pobrania systemu ?. Można jakoś poprosić autora o przywrócenie ich ?. Wiem , że jest nowa wersja z 2019 roku ale zależy mi na wersji core tej oto wersji.
 9. Zainstalowałeś Visual C ++ ?. Potrzebne znajdują się w folderze instalacyjnym MSI Afterburner
 10. Zainstalowałeś VISUAL C++ ?. Potrzebne do uruchomienia programu powinny być w folderze instalacyjnym MSI Afterbuner
 11. @Franc Dzięki Szefie, czytałem właśnie opisy i zastanawiał mnie brak wersji Core. Teraz już wiem , że jej nie ma. Dzięki za poinformowanie :).
 12. Też tak mam po kilkunastu sekundach obciążenie znika i jest dobrze.
 13. Nie zgadzam się ja miałem użycie ramu na poziomie 600-700 MB na początku startu systemu. Po wyłączeniu przeglądarki różnych programów stan wracał do tej samej ilości co przy starcie systemu. Zauważyłem jednak ze Windows 7 JG pobiera znacznie więcej ramu niz Windows 8.1 JG.
×
×
 • Create New...

Important Information