Skocz do zawartości

kamilo23

Użytkownik
 • Zawartość

  46
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O kamilo23

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik
 1. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  U mnie chodził do wczoraj 4 lata. No i się odmieniło.
 2. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Kiedyś dzieliłem tak jak ty i instalowałem w innym miejscu docelowym ale to fajnie chodzilo przez jakiś czas. U mnie lapek działa 24h.
 3. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Nie wiem co jeszcze mogłem zrobić. Zawsze 30% i koniec.
 4. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Dlatego jak przechodzić na inną wersjewindowsa to nie aktualizacja tylko od razu instalowanie od zera bo potem to są takie jaja.
 5. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Tyle grzebania, kombinowania. Wygląda na to że przejście z win 7 na win 10 też były problemy. Jedynie tylko łatka 1607 przeszła bezboleśnie. No ale przynajmniej się czegoś noweg dowiedziałem bo nie grzebie na czystym systemie. Za to na wirtualce sobie pogrzebie. Co do puenty to poszedł format i wersja 1709 działa. Teraz kto mi zainstaluje programy?
 6. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Tak już wcześniej próbowałem, nawet mimo że nie mam opcji wyłączenia grafiki to zrobiłem że była integra. Ten błąd co powyżej to miałem wcześniej jak dysk był zaszyfrowany. Także teraz dziwne ze to się pojawiło jak nie jest.
 7. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Walcze dlatego bo nie chce mi się potem wgrywać wszystkich programów. Nie podjudzaj mnie.
 8. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Męcze was ale nadal nie jest kolorowo. Na wirtualce to mi fajnie śmiga a na głównym dupa. Jak wcześniej pisałem z pena F9 i aktualizacja żadna wersja nie da rady krzyczy żeby włożyć płytkę i wtedy instalować. Próbowałem z forum 3 wersje i jeszcze 2 inne. Aktualizacja przechodzi do 30% potem reset a potem wali błędem, teraz się mu udało powrócić do porzedniej wersji i taki błąd wyskoczył. Jednak od czasów 7 to windows potrafi spierdzeilić system.
 9. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Rozumiem was. Dziwne że na1703 poszło bez problemu a na 1709 takie kolocki. W sumie to każdą łatkę w wersji 1703 aktualizowałem więc nie powinno nic brakować. No chyba że się mylę.
 10. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Acha czyli jak wróce do wersji 1607 i wtedy jak już będę na tej wersji to normalnie pobrać aktualizację 1709 i zainstalować. Tyle że nie w trybie awaryjnym? e/ Nie wiem dlaczego ale jak dam aktualizuj z pena to nie można tego wykonać.
 11. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Mam kopie zrobioną. Jak @Attendd napisze co dokłądnie zrobić to jeszcze spróbuje. Jeśli na tym też nie pójdzie to wtedy sajonara.
 12. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Bo się trochę pogubiłem bo mam tą wersje na penie ale jest opcja tylko czystej instalacji a nie aktualizacji. Botowanie naprawione.
 13. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Tyle że jak naprawię to co chwile będzie mi wisiała ta wersja updatu do 1709. No znowu będzie bum. Jak sprawdzić co powoduje błąd zę nie przechodzi wersja 1709 w art co są w sieci nic nie pomaga.
 14. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Zostawie sobie na noc do pobrania instalke win7. Pobieram tą bo oryginalną płytkę win 7 mam bez sp1.
 15. przywracanie do poprzedniej wersji win 10 błąd zapętlanie

  Tylko że sam masz win 10. Bo mnie w sumie odpowiada ale to co robią te aktualizacje to nie mam już sił. Kupie sobie dysk na backup i potem robie downgrade do win 7. Żeby nie było to win 10 oryginalny.
×