Jump to content

kamilo23

Użytkownik
 • Content Count

  49
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About kamilo23

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

246 profile views
 1. W weekend postawie sobie win 7 bo widzę że z każdą nową wersją i akualizacjami będą się działy cyrki.
 2. Sterowniki do nvidi mam najnowsze z lutego. Próbowałem jechać starych i do wersji 1803 jakoś dawało radę i nie było tego problemu. No niestety z każdą nową wersja widać wszystko zaczyna być nie wspierane.
 3. Czujnik wyłączony. Także musi być coś innego.
 4. Nie działa zmiana jasności w win 10 kompilacja 1809 jedynie mogę zmienić w opcjach karty. Najgorsze jest to że ekran zmienia jasnośc samoczynnie bez powodu coś podłacze do usb, coś napiszę, przeglądam. Nie mam pojęcia gdzie szukać problemu. Sterowniki nvidi najnowsze z lutego. Staje się to już wkurzające.
 5. Bo nie wykrywa karty graficznej tylko zwykłą vga.
 6. Po każdym updajcie win 10 musze resetować bios. Wcześniej pod win 7 nic się nie działo. Ile razy trzeba było win 7 restartować w ciagu miesiaca. Chyba że coś się kombinowało etc. Jak był jakiś service pack czy update to raz na jakiś czas. Win 10 to kupa i tyle.
 7. Teraz wyszła do 1803 a do 1809 ani razu sie mnie nie pokazała. Chyba przy zmianie dysku trzeba będzie wrócić do win7.
 8. Wszystko wyłaczone. No i nawetjak walne w biurko to się zmeinia jasność. Teraz pisałem to samo. No i bądz tu mądry.
 9. Jak coś podłącze do usb lub coś piszę na klawiaturze to rozjaśnia mi się ekran. Przeszukałem wujka google i coś tam pisało to sprawdziłem. Sterowniki grafiki wgrane odpowiednie. Podpowie ktoś gdzie jeszcze szukać?
 10. Nie mam zadnej wersji offica. klikajać w setup cmd po tym jak mignie nic sie nie dzieje.
 11. U mnie chodził do wczoraj 4 lata. No i się odmieniło.
 12. Kiedyś dzieliłem tak jak ty i instalowałem w innym miejscu docelowym ale to fajnie chodzilo przez jakiś czas. U mnie lapek działa 24h.
 13. Nie wiem co jeszcze mogłem zrobić. Zawsze 30% i koniec.
 14. Dlatego jak przechodzić na inną wersjewindowsa to nie aktualizacja tylko od razu instalowanie od zera bo potem to są takie jaja.
×
×
 • Create New...

Important Information