Jump to content
WinClub

TomoS

Mega użytkownik
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

About TomoS

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

763 profile views
 1. To jest stara wersja. Jest coś nowszego? Oficjalnie nie ma juz do pobrania od 2019 roku. Widziałem obrazy po 800 MB
 2. Poszukuje pliku .iso bitdefendera do wypalenia na pedrive. Ma ktoś gdzieś na mega lub na dysku google? Jeśli tak to bardzo bym prosił. Pozdrawiam
 3. Udało mi się tym DMDE dostać do utraconej partycji z obrazem raspberry pi ale nie znalazłem obrazu w formacie .img więc nie mam jak tego przywrócić a tylko jeden plik na raz można w wersji darmowej. Co w takim wypadku mam zrobić? Widze wszystkie pliki z utraconego obrazu.
 4. To to było tak od razu mówić że nie odzyskuje z zewnętrznych. Na systemowym nie mam kopii a tego dysku nie mam jak podłączyc bo jest solidnie zamknięty w obudowie i nie da się go wyjąć.
 5. Nie wiem czy ma opcje działania w tle ale ja używam do synchronizacji między dyskami programu FreeFileSync i polecam.
 6. Bez rezultatu. Oba programy znalazły te same pliki i nie to co szukam.
 7. Format .img który był tworzony na partycji linuxowej i automatycznie kopiowany na dysk zewnętrzny jako backup. Po prostu kopia całej karty która służyła jako system w raspberrypi
 8. Posiadam tylko Defendera. Widocznie ten duży plik został usunięty trwale bo czasami jak cos dużego usuwam to mam komunikat że plik jest za duży i nie trafi do kosza i zostanie od razu usunięty i może w tym tkwi problem. Może też akurat zmieniłem nazwę folderu gdzie była kopia i przeniosłem w inne miejsce, potem usunąłem i wgrałem w ten folder jakiś inny plik a kopie usunąłem. Już nie pamiętam co i jak bo to było któryś miesiac do tyłu. Ta ostatnia kopia obrazu raspberry pi, którą posiadam mam prawdopodobnie wadliwą bo nie nagrywa się na kartę (po wypaleniu karta jest pusta) ale to już nie istotne. Nie ma co już gdybać bo to nic nie zmieni. Dzięki wszystkim za pomoc
 9. To już nic nie wiem. Dzięki za sugestie ale dalsza próba odzyskiwania nie ma w takim razie sensu. Musze na przyszłość pomyśleć dwa razy zanim usune kopie które mogły się przydać. Temat można zamknąć PS. Nigdy nie odpinam dysku jeśli trwa jakiś zapis/odczyt na nim. Nigdy.
 10. Z dysku zewnętrznego nic nie trafia do kosza systemowego. Widocznie z dysków zewnętrznych nie da się odzyskać tak łatwo.
 11. Dysk z którego próbuje odzyskać cały czas leży pod biurkiem i służy tylko jako kopia. Nic na nim nie robie.
 12. To nie wiem dlaczego u mnie nie znajduje świeżo usuniętego pliku...
 13. Jakim cudem u Ciebie pełny skan trwał 28h a u mnie zaledwie 1h40 przy dysku 1Tb? Mialem ustawione wolne skanowanie.
 14. R-Studio nie pomógł. Znalazł mi tylko ostatnią kopię której... nie usuwałem. No nic. Mówi się trudno. Dodam też że dla testu usunąłem plik i chciałem sprawdzić czy R-Studio mi go znajdzie po skanowaniu. Jak się okazało, po pliku nie ma śladu...Także fajny ten program. Straciłem przez niego kilka godzin.
×
×
 • Create New...

Important Information