Jump to content

krzyhu392

Mega użytkownik
 • Content Count

  354
 • Joined

About krzyhu392

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,540 profile views
 1. Znam ten program, ale nie używam i nie chcę. Zależy mi tylko na tym, co opisałem w temacie - wyłączenie aktualizacji systemu i jednocześnie możliwość pobierania aktualizacji dla Defendera.
 2. Sposób, który podałem wyżej działa jak należy i dotyczy tylko sterowników (o to mi chodziło), a Twój dotyczy wszystkich aktualizacji. Niemniej dzięki, na pewno komuś się przyda.
 3. Interesują mnie tylko odpowiednie edycje rejestru lub ustawienia gpedit, żadnych zewnętrznych programów. Da się to jakoś skutecznie zablokować? Chciałbym zablokować nie tylko aktualizacje obecnych sterowników, ale i pobieranie sterowników dla urządzeń, które w ogóle nie są zainstalowane. E: OK, znalazłem, sprawdziłem, działa.
 4. Co i jak zmodyfikować, aby "tryb gry" był domyślnie wyłączony już przed instalacją Windows 10? Tuż po instalacji tryb ten jest w ustawieniach domyślnie włączony. Jest taka opcja w NTLite? Zapewne kwestia rejestru.
 5. To oczywiście wiem. A chcąc zostać na konkretnej kopii ewaluacyjnej? Jakiś myk z cmd, narzędzie?
 6. Czy jest jakiś sposób na przedłużenie/zlikwidowanie daty wygaśnięcia kopii ewaluacyjnej?
 7. Wiadomo co z tą ostateczną wersją 1809 czy temat umarł?
 8. No właśnie wszystko jest dokładnie jak w przypadku pendrive'a, czyli partycja podstawowa, aktywna i system plików FAT32, a mimo to nie działa.
 9. No właśnie, da się to jakoś zrobić? Chciałbym móc instalować system z mojego zewnętrznego dysku tak samo, jak instaluje się go z pendrive'a, ale niestety to nie działa.
 10. Skoro tak, to warto przypiąć do pierwszego postu któregoś z tych tematów narzędzie od wiktorynka.
 11. Bardzo proszę o wymienienie tutaj wszystkich sposobów jakie znacie, coś sobie z tego wybiorę. Da się dezaktywować WU tak, aby móc pobierać tylko definicje Defendera i nic więcej?
×
×
 • Create New...

Important Information