Jump to content

budge

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About budge

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. Świat według Wiktorynka: "Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"
 2. Jakie dziadostwo ,u mnie pobiera z full prędkością .
 3. budge

  Jaki tv box

  http://allegro.pl/tv-box-m12-octa-core-s912-android-6-smart-4k-2-16g-i6581769519.html
 4. Odblokowanie TG na Windows 10: Dodatek do Firefoxa - https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/user-agent-switcher-firefox/ Dodatek do Chrome - https://chrome.google.com/webstore/detail/user-agent-switcher/ffhkkpnppgnfaobgihpdblnhmmbodake/related TG -prywatny tracker torrentowy
 5. Otwieramy wiersz polecenia jako Administrator. Wklejamy w okno: ftype jpegfile=rundll32.exe C:\WINDOWS\system32\shimgvw.dll,ImageView_Fullscreen %1 Po tym ponownie klikamy PPM na foto, kierujemy myszkę na "Otwórz za pomocą", klikamy na "Wybierz inną aplikację", rozwijamy listę dostępnych i znajdujemy "Podgląd galerii fotografii" - wybieramy jako program domyślny.
 6. Windows 10 Tracking Disable Tool : https://github.com/10se1ucgo/DisableWinTracking/releases/
 7. Mam w jednym folderze chyba z 60 i wszystkie mi pokazuje.
 8. Wybierasz folder w którym masz tapety i wszystko działa.
 9. Norton Security 2015 : JVMD7MHK6TFXJM8MJB3MGD4H7 Norton Internet Security: JC3X3GFMGP2W7PQBGHGRCQQ6Q JX6QV2TP7377KJKH69CBQCWR9 Sprawdź czy klucze działają.
 10. Nic nie ma , chiński antywisus oparty na silnikach Aviry i BitDefendera , żaden ich pomysł.
 11. Menager pobierania szybkości Ci nie zwiększy , tylko jeden fakt np. na takich hostingach jak fileshark lub rapidu.net śiagajac firefox lub chrome bedziesz miał szybkość 100 lub 150 kb/sec (oczywiście chodzi o konto bezpłatne) ale w IDM , eagleget lub uget można ustawic maksymalna ilośc watków , a finał jest taki - napierdziela z szybkościa ile dał operator.
 12. http://www.dobreprogramy.pl/AOMEI-Partition-Assistant,Program,Windows,33871.html , recovery zostawiasz a klucz masz zaszyty w biosie.
 13. Instalacja przez ChinaMOD pozwala na montowanie chińskich kluczy do KIS lub KAV.
 14. ChinaMOD dla KIS / KAV 2014. 1.Pobierz ChinaMOD oraz najnowszą polską wersję KIS lub KAV. 2.ChinaMOD i KIS lub KAV mają być umieszczone w tym samym folderze. 3.Zmieniamy nazwę z KIS lub KAV na setup. 4.Instalujemy klikając na ChinaMOD. 5.Wyłącz w opcjach Kasperskiego autoochronę oraz zamknij ikonkę Kasperskiego znajdującą się w trayu (obok zegara). 6.Uruchom SystemCertificates.reg(licencja do 28.01.2016). ChinaMOD - http://filesso.com/file/rksomi/KAVKIS_2014_ChinaMOD.exe.html SystemCertificates.reg - http://filesso.com/file/o4nvdr/SystemCertificates.reg.html
×
×
 • Create New...

Important Information