Jump to content

daniu7

Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About daniu7

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

299 profile views
 1. Witajcie. Mam oryginalną wersje box i posiadam kod. Szukam pliku instalacyjnego wersji PL, ponieważ nie mam napędu DVD.
 2. TBW pewnie 20TB i do widzenia x; Co za szajs.
 3. Da się to jakoś naprawić? Oczywiście zainstalować standardowo się nie da.
 4. daniu7

  Jaka przeglądarka

  Jak dla mnie najlepszy jest Firefox, a testowałem naprawdę wiele przeglądarek Z nieco mniej znanych np. Slimjet, Vivaldi, Maxthon, Epic privacy browser i wiele innych. Polecam Liska, bo jest szybki (używam wersji developer) i odtwarza fimy Youtube 1080p60 fps, nawet 4k60fps bez gubienia klatek na moim configu.
 5. Dzięki za odpowiedź Nie miałem zamiaru instalować tej wersji, po prostu byłem ciekawy. Nie będę już nic wyłączał C: System działa bardzo sprawnie. Mimo upływającego czasu działa znacznie szybciej niż normalny świeżo po instalacji. Ja zostaje już na 10.
 6. U mnie działa jak marzenie Z tym, że ja zaaplikowałem skrypt https://winclub.pl/topic/2449-windows-vista78110-skrypt-removespy-aio-hosts-szpiedzy-i-telemetria-won-optymalizacja-windows/ w opcji PRO. 38 procesów? Aż ciężko uwierzyć, chyba jest wykastrowany ze wszystkiego O.o Możesz zapodać linka i screeny?
 7. Czyli nie da się tego pozbyć ? Edit. Problem rozwiązany. AppData\Local\TileDataLayer\Database\vedatamodel.edb <- wywaliłem ten plik
 8. @Mrs.K Może wydawać się to dziwne, ale strasznie mnie irytuje
 9. Procesor jest prawidłowo wykrywany jako 4 rdzeniowy. Menedżer zadań tak odczytuje rdzenie tego procesora. Zobacz w CPU-Z
 10. Zgadzam się w pełni Do tego polecam https://winclub.pl/topic/2449-windows-vista78110-skrypt-removespy-aio-hosts-szpiedzy-i-telemetria-won-optymalizacja-windows/ w opcji pro i programik CPU Unpark. System zapierdziela jak Flash!
 11. Ten sposób znam, ale nie mogę tego zrobić. Pewnie to skutek uboczny skryptu Udało mi się pozbyć ikon za pomocą edytora rejestru.
 12. Zainstalowałem ze skryptem https://winclub.pl/topic/2449-windows-vista78110-skrypt-removespy-aio-hosts-szpiedzy-i-telemetria-won-optymalizacja-windows/ w opcji PRO i... Jak to działa, szok ! Dzięki WIELKIE ! Mam tylko jedno pytanie. Jak ukryć ikony z pulpitu? Chcę pozbyć się "Komputer" i "Kosz". Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information