Jump to content
WinClub

daniu7

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

About daniu7

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

592 profile views
 1. Pobieram nowy obraz systemu 1903. Da się zainstalować system aby nie pobrał sterowników z WU?
 2. Nie pamiętam z którego tematu pobierałem. Nazwa W10ORG1803X64... Sterowników z linka którego podałeś nie da się zainstalować. Mam komunikat, żeby pobrać ze strony producenta.
 3. Próbowałem na modowanym Windowsie, ale brakowało kilku sterwoników, mimo że zainstalowałem wszystkie ze strony producenta. Zastanawia mnie ten komunikat "Ten system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania"... I przez to nie da się zainstalować sterowników do integry.
 4. Sprawdzałem na Scum i GTA4. Sterowniki zainstalowały się same po pierwszym uruchomieniu Windows. Tak dodałem plik exe w panelu sterowania Nvidia.
 5. Witajcie. Mam problem z odpaleniem nVidia MX150... W ustawieniach panelu nVidia jest 'procesor nVidia dużej wydajności', a gry uruchamiają się i tak na Intel HD... Próbowałem też wyłączyć w BIOSIE, ale się nie da... Proszę o pomoc. Dodatkowo wyświetla komunikat "Twn system nie spełnia minimalnych wymagań dotyczących instalowania tego oprogramowania". Windows 10 PRO 64bit.
 6. Witajcie. Szukam pliku iso czystego, bez żadnych modyfikacji.
 7. Witajcie. Mam oryginalną wersje box i posiadam kod. Szukam pliku instalacyjnego wersji PL, ponieważ nie mam napędu DVD.
 8. TBW pewnie 20TB i do widzenia x; Co za szajs.
 9. Da się to jakoś naprawić? Oczywiście zainstalować standardowo się nie da.
 10. daniu7

  Jaka przeglądarka

  Jak dla mnie najlepszy jest Firefox, a testowałem naprawdę wiele przeglądarek Z nieco mniej znanych np. Slimjet, Vivaldi, Maxthon, Epic privacy browser i wiele innych. Polecam Liska, bo jest szybki (używam wersji developer) i odtwarza fimy Youtube 1080p60 fps, nawet 4k60fps bez gubienia klatek na moim configu.
 11. Dzięki za odpowiedź Nie miałem zamiaru instalować tej wersji, po prostu byłem ciekawy. Nie będę już nic wyłączał C: System działa bardzo sprawnie. Mimo upływającego czasu działa znacznie szybciej niż normalny świeżo po instalacji. Ja zostaje już na 10.
×
×
 • Create New...

Important Information