Jump to content

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Mr.T
 Share

Recommended Posts

Po pobraniu i wypakowaniu będziesz miał podobny widok
2sakv13.jpg
Plik iso należy wypalić na pendrive lub nagrać na płytę DVD

Do nagrania na usb  polecam rufus w wersji 1.4.7 [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Poradnik jak wrzucić na pendrive tu:
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]
Poradnik jak nagrać na DVD

Jeżeli nie posiadasz własnego Legalnego klucza do Windows 7 to pobierasz
[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] uruchamiasz program jako Administrator i klikasz Install (Pamiętaj o wyłączeniu oprogramowania antywirusowego)

Mam mały problem po instalacji tego systemu, a mianowicie gdy tworzę nowy folder system nie pozwala mi wpisać nowej nazwy (Kod błędu 0x8007000D). W Totalcmd mogę nadać nazwę. Może ktoś wie co mu dolega. Już uruchomiłem sfc /scannow i nie znalazł błędu.

22 minuty temu, Unfire napisał:

Generalnie files.fm nie działa. Smutek mocno.

Cześć,

W czym widzisz problem?  

Masz jeszcze dwa linki działające więc nie marudź.

Edit.

Prędkość pobierania jest bardzo dobra (porównaj sobie z innym hostingiem gdzie możesz za free pobrać )

Edited by MadDragory

W dniu 27.04.2018 o 22:45, Unfire napisał:

wcd.ohv pobierało mi się 90kbp/s

Głupoty piszesz!   Marudzisz!  

Prędkość scania  7L krwi/s - 6,4L krwi/s we Wtorek (kiedy marudziłeś) i dziś np. 32-bitowa wersja (7 MB/s - 6,4 MB/s):

Przechwytywanie_1.JPG

Pisz kiedy będziesz miał jakiś problem systemem (nie zapomnij jaką wersje zainstalowałeś x64, x86 Pro, HP itd.)

Cytat

Po wypaleniu na płyte pokaż

Jak mam ci pokazać ISO po wypaleniu? (Iso jest do wypalenia)...po ściągnięciu pisałeś że masz jakiś tam format,więc ci odpowiedziałem że po ściągnięciu i wypakowaniu jest ISO...jeszcze się nie zdarzyło aby po ściągnięciu od Mistrza był inny format,chyba że dajesz zapisz jako...mam nadzieję że nie wypalasz pliku rar tylko go wypakowujesz bo to by był fail roku chyba.

W dniu 29.04.2018 o 19:41, ampa napisał:

Jak mam ci pokazać ISO po wypaleniu? (Iso jest do wypalenia)...po ściągnięciu pisałeś że masz jakiś tam format,więc ci odpowiedziałem że po ściągnięciu i wypakowaniu jest ISO...jeszcze się nie zdarzyło aby po ściągnięciu od Mistrza był inny format,chyba że dajesz zapisz jako...mam nadzieję że nie wypalasz pliku rar tylko go wypakowujesz bo to by był fail roku chyba. 

Po wypaleniu pokazać to co ja wcześniej.

PS: Jasne, że nie wypalam rar.

Siemka.

Mam na tym systemie problem z działaniem klawiszy funkcyjnych FN. (Przycisk FN + F1, F2, F3 itd.)
Dodam, że na Windows 10 wszystko działało i po podłączeniu klawiatury do Win 8 na jednym czy Win 10 na drugim laptopie wszystko śmiga.

Klawiatura jest Plug & Play i nie ma do niej żadnych sterowników.

Drugim moim problemem jest to, że Rainmeter nie wykrywa mi Spotify jako odtwarzacza (WMP już wykrywa) i nie mogę przez niego nim sterować.
Ponownie na Win 10 nie miałem tego problemu, ale może to kwestia wersji programu? Możliwe jest, że na Win 10 jest nowsza/lepsza wersja, która to obsługuje?
(Tak samo zniknęła mi opcja pokazywania utworów, jeśli mam coś na fullscreenie, więc może o to tu chodzi)

Może zostało tutaj coś wycięte albo wyłączyłem sobie jakaś usługę odpowiadająca za klawisze FN? (szukałem po Google ale nic nie znalazłem)

19 godzin temu, Dyzson napisał:

Mam na tym systemie problem z działaniem klawiszy funkcyjnych FN. (Przycisk FN + F1, F2, F3 itd.)

Jeśli nic nie pomaga skorzystaj z programu do mapowania klawiszy i przypisz sobie pod konkretne klawisze funkcje jakie chcesz by spełniały.

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

program wymaga .NET Framework 4.0, wprowadza zmiany w rejestrze systemowym, przed zabawą utwórz kopię rejestru, po dokonaniu zmian restart komputera aby zmiany zadziałały

Dyzson likes this