Jump to content
WinClub

MadDragory

Mega użytkownik
 • Content Count

  1115
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by MadDragory

 1. Za 500zł to tylko konsola . Dopłaci 200zł i ma PS4 lub Xbox'a One. PS3, Xbox 360 nie opłaca się brać moim zdaniem .
 2. Cześć. Honor 9 Lite. Brak polskich znaków po wysłaniu SMS'a do kogoś. Klawiatura Microsoft SwiftKey keyboard . Powie mi ktoś jak ustawić aby były : ą,ę,ś,ć,ó,ł itd? Kodowania 7-bitowego w ustawieniach nie mam .
 3. @marcelgg Kurcze. Udało się . Pobrałem z linku jaki zapodałeś i powtórzyłem wszystko i uruchomił się .
 4. Cześć, No nie wiem co robię źle. Pamiętam że kiedyś na ubuntu jakoś udało. Jak zainstalować xPSXe? Obecnie próbowałem : sudo apt-get install libSDL-ttf2.0-0 sudo apt-get install libcurl4 (jak dam 3 to nie idzie dalej ) Później clear i następnie piszę cd "folder z xpsxe" ----> Enter i na sam koniec ./epsxe_x64
 5. Mam takie coś Modem Giga Connect Box
 6. @laryflinta Obecnie tego nie sprawdzę bo na laptopie jest Mint 20 Cinnamon i problemu nie ma z wi-fi.
 7. A więc. - Zmiana systemu z Win8.1 do 10 1909 nie pomogło ( na 2004 było trochę lepiej ale problem z wifi i tak był ). - Sterowniki ze strony Lenovo i te najnowsze od producenta karty wifi nie pomogło ( nawet te najstarsze ). Zainstalowałem Linux'a Mint 20 Cinnamon x64 . Od 3 dni nie ma problemu z internetem po wifi . Tylko jedno mnie zastanawia. Czy to wina była po stronie Windows'a czy sterowników czy karty wi-fi?
 8. Zalogowałeś się to nie masz a google i tak zbiera dalej dane bez twojej zgody . OMG co ty brałeś? Po za tym. Jak sam zablokuje denerwujący baner to nie mogę skrolować tzn po wpisaniu odpowiedniego hasła ( tego co szukam) nie mogę niżej "zejść" bo nie ma tego "paska " z prawej strony a jak wejdę np na Winclub.pl jest .
 9. A może inny film, trochę nowszy ?
 10. Nie wiem gdzie jest problem z tym laptopem. Brak internetu, wybieram rozwiąż problem itd coś tam po mieli i w odpowiedzi dostałem że jakaś bramka została naprawiona a Wi-fi zrestartowane . No i tu zastanawiam się czy w ustawieniach karty wi-fi jest opcja przez którą internet jest tak jak by ograniczony? Przypominam że inne urządzenia nie mają takiego problemu : PS4, PC do Netflix, Honor 9 lite .
 11. Chyba nikt nie będzie śmiał się z ciebie. Zapodaj specyfikacje PC/laptopa . Na Win10 1909 i 2004 MC na moim PC nie ma spadków FPS.
 12. Spokojnie wykrywa każdą sieć Wi-fi, nawet sąsiadów (z tym nie mam problemu) . Wygląda tak jak by miał ustalone X GB internetu przez wi-fi i nie zależnie od wersji Windows"a . Obojętnie czy to Windows 7 czy 8.1 lub 10 internet jest do czasu wykorzystania GB. Nie ustawiałem żadnego limitu bo niby po co? Wi-fi nie ma ograniczeń mogę korzystać z internetu do woli PS4 pobiera gierki bez problemu po wi fi a wiadomo że trochę ważą . " ustaw opcję Wireless na Wyłączone lub Włączone. "To co mam wyłączyć internet bezprzewodowy?
 13. @marcelgg Zainstalowałem Win7 ale to nic nie zmienilo. Problem z wi fi nie zniknął . PS4 normalnie pobierze kilka GB po wi fi i jest dobrze ale w/w laptop to jakaś zagadka .
 14. No jakoś laptop jest uparty i nie chce Win7 bo wyskakuje blue screen 0x000000A5 i podczas tego pierwszego ładowania (nie instalacji). Z nudów spróbowałem jeszcze raz i po kilku blue screen w/w i jeszcze czymś udało mi się Win7 Pro zainstalować. Wiem jedno że problem z Wi-Fi to nie wina Windows'a 7Pro , 8.1 Bing i 10 Home (chyba)? Nie próbowałem jeszcze Linux'a instalować bo nie chce mi się bawić z "komendami".
 15. Prościej się nie da. Jak nie zadziało automatycznie to ustaw ręcznie i po problemie :
 16. MadDragory

  W co gramy :)

  Hellblade Senua's Sacrifice PC
 17. MadDragory

  Wycena

  No bez przesady 170zł max 200zł (to i tak za dużo ).
 18. Możliwe że "sygnał" z monitora do głośników po mimo ustawienia głośności na 100 jest za słabe . Jakie głośniki podłączyłeś do monitora? W moim monitorze jak ustawię na 100 to głośniki zewnętrzne siłą rzeczy są głośniejsze od wbudowanych mam 3 W (dwa) jak w twoim monitorze .
 19. 1. Zapodaj zrzut ekranu, napisz jakie są temperatury podczas grania, przeglądania stron www lub pulpit na GPU. 2.Jaką masz obudowę, ile wentylatorów masz (o ile są jakieś i nie wliczając z chłodzenia CPU).
 20. Media Creation Tool 2004 pobiera nową wersje Win10 2004 czy odgrzewany kotlet 1909?
 21. No wiem że są. Pobrałem sterowniki do win7 ze strony producenta ( najnowsze ). Zrobiłem jak pisał : Temat zamknięty ale do niego wróciłem . Tylko dla w/w komentarza . Zastanawiam się gdzie zrobiłem błąd, co jeszcze ustawić w biosie aby Win 7 Pro dało radę zainstalować .
 22. Próba instalacji Windows 7 Pro nie powiodła się . Wyskakuje Blue Screen o błędzie 0x000000A5. Dysk był zerowany za każdym razem kiedy próbowałem z innym obrazem Win7 ( w tym "wypalanie" pendraka GPT i MBR ), w biosie ustawiłem co tylko mogłem ( nie było tylko USB 2.0 w opcjach więc nic nie zmieniłem), zaktualizowałem bios do najnowszego ( oczywiście po zastosowaniu zaleceń producenta przywróciłem ustawienia domyślne ) i ustawiłem ponownie bios aby dało radę zainstalować Win7 Pro ale i tak błąd powtarzał się i nie ważne do którego USB dam pendraka z 7 to i tak jest ten sam blue screen. Zainstalowałem Windows 10 Home . Zostało mi sprawdzenie czy po wyzerowaniu i wgraniu 10 rozwiąże problem z ograniczeniami .
 23. MadDragory

  W co gramy :)

  Dziś dostałem na urodziny Horizon Zero Dawn i The Last of Us Remastered więc mam co grać.
×
×
 • Create New...

Important Information