Jump to content
WinClub
Mr.T

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Recommended Posts

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Windows7_Final13.png

Informacja

Podstawa org. pl obrazy z 12 maja 2011 pobrane z MSDN.

Zmiany względem oryginału:

Usunięte:

oczyszczony folder "backup" w WinSxS" oraz usunięte kopie aktualizacji, dzięki czemu obrazy są mniejsze

komenda sfc /scannow przechodzi bez błędów.

bez oczyszczenia dla przykładu obraz x64 ważyłby 7 giga

jak będą chętni mogę upiąć.

Dodane:

Internet Explorer 11 PL w każdej edycji systemu oraz pełen pakiet Dot NetFramework, 

Zintegrowane wszystkie poprawki (na bazie Rollup) plus inne pozostałe dostępne na dzień wydania systemu [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

oraz definicji "Defendera" które są aktualizowane na bieżąco.

A nazwy plików (archiwów które pobieracie) są tak opisane że np. ciag znaków po myślniku WCx8615012015-d68cf93e.zip to suma CRC pobranego archiwum

która jest generowana razem z sumami kontrolnymi więc łatwo sprawdzić czy dobrze pobraliśmy plik.

Z ISO usuniety plik ei.cfg dzięki czemu mamy dostęp do wszystkich wersji.

Do utworzenia boot pendrive polecam [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników] lub [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Wersja x86 zawiera:

- Starter (x86)

- Home Basic (x86)

- Home Premium (x86)

- Professional (x86)

- Ultimate (x86)

- Enterprise (x86)

Wersja x64 zawiera:

- Home Basic (x64)

- Home Premium (x64)

- Professional (x64)

- Ultimate (x64)

- Enterprise (x64)

Info: Wszystkie obrazy byly pobrane i testowane, wszystkie się bootują i działają poprawnie

Jeżeli po pobraniu sumy się zgadzają, wina leży po waszej stronie i tu najpierw należy szukać przyczyny !!!

Więc sprawdź wszystko zanim napiszesz posta.

==============================================================================================================================================

Zanim pobierzesz lub masz zamiar napisać coś na temat hostingu 

PRZECZYTAJ ! - [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

======================================================================================================================================================

DOWNLOAD

x86 - ISO waży 2.83 GB / x64 - ISO waży  3.81 GB

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Windows Loader v2.2.2

Aktywator w formie recznej aktywacji, również OEM

Hasło do archiwum: winclub.pl

cursor, crysis94, Elliot and 6 others like this

@Mr.T - Podziękować bardzo! :D

Czy jest szansa na AIO

SJ0wS6IkSwiP0OlH6ayFVA.png

Jeśli ktoś pobierze i przetestuje, niech potwierdzi, że wszystko OK i działa.

Czy możesz wrzucić na inny Hosting gdyż z mega są problemy z pobieraniem plików większych niż 5GB 

Czekam na ten, którego wyjście było planowane na połowę listopada a wychodzi ten, który miał już nie wyjść... to dla mnie zbyt skomplikowane  :P

no widzisz życie to loteria :22

Czy możesz wrzucić na inny Hosting gdyż z mega są problemy z pobieraniem plików większych niż 5GB 

Użyj nowego progsa MEGA Link Downloader v2.8.9 ( póki jeszcze działa ) .

wielkie dzięki !!! właśnie zasysam x64 i wrzucę na pendrive instalkę;) Co do upload'u - nie wiem czy to było za zgodą Mr. T ale czerwcowa edycja jest na BASEWIN - mogliby wrzucić tę najnowszą dzisiejszą - pakują na dysk google i jest full transfer ;P Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku;)

Użyj nowego progsa MEGA Link Downloader v2.8.9 ( póki jeszcze działa ) .

Ten program nie omija limitów. Testowałem już go. Umożliwia chyba tylko pobieranie plików tylko tych które wymagają od nas być w tym czasie zalogowanym na koncie. Jeśli dobrze zauważyłem to z tego programu da radę ściągnąć plik bez logowania się mimo, że normalnie trzeba by było się zalogować. Co do omijania limitu GB to nie robi tego na pewno. Może wcześniej działał, może zacznie działać w następnej aktualizacji ale w tym momencie jest bezużyteczny.

Do Mega.nz z dużymi plikami polecam Rapideo.pl ;) Jestem tam od 2011 roku. Mnie obecnie wychodziło by 3.69 zł za transfer by pobrać ten sam AiO. Dla właścicieli nowo założonych kont już trochę więcej, ale czy jednorazowe wydanie np. 7.38 zł  by bez nerwów i z spokojem bardzo szybko pobrać sobie coś na dysk to duży koszt? Dla mnie nie. Oprócz tego jeśli chodzi o 7.38 zł przy okazji zostało by nam już troszkę transferu na coś innego bo było by nadto. Za darmo wszystkiego mieć nie można w dzisiejszych czasach. Coś za coś :) Ja już od dawna tak robię, że mam na Rapideo.pl transfer i większe pliki pobieram tam ... bez limitu, z super prędkością bez czekania wiecznie na inne hostingi, darmowe i bez limitu.. bo co z tego jak za chwilę wszędzie limity się pojawiają oraz wprowadzają i prędkości schodzą do minimum. Zamiast szukać nom stop gdzie się da pobrać szybko, bezpłatnie i bez limitu po "Januszowemu" to biorę i pobieram od razu gdy znajdę 1 lepszy dostępny link i hosting.

Btw. Przepraszam za lekki spam.

Btw2. Miałeś mi adamkon wysłać repacka PotPlayera Portable z FanPackiem i co? Nie masz czy skleroza? :trollface:

to ja powiem co innego dla tych co czesto moje pobieraja

konto premium za rok 5$ czyli grosze

majac premium leci 

gGpK5e8USvaqzffXE4YFKw.png

Ja przetestowałem z mojego ISO AiO wersję 64 bit Professional na VistualBoxie i zainstalowała się poprawnie. Potwierdzam też, że komenda sfc /scannow przechodzi bez błędów. Oprócz tego informuje, że dodałem włączone do obrazu x64 recovery mode ;)

@Mr.T - 100% mistrzowska robota wykonana na idealne 100/100 ... niski rozmiar obrazów, tyle wersji do wyboru i brak błędu w sfc /scannow o które marudziłem :) AiO wejdzie spokojnie na płytkę 8.5 GB. Gratulację.

Jeśli ktoś pobierze i przetestuje, niech potwierdzi, że wszystko OK i działa.

Reupload na Uptobox: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

No i gitara, dzięki Mr.T, właśnie dzisiaj miałem ściągać W7 x86 na starego gracika, no i proszę jaki surprise. A tak w ogóle to nie jęczcie, że kolejny najszybciej za pół roku, Win7 w jego obecnej sytuacji rynkowej w zupełności wystarczy zaktualizowany raz na pół roku, a w miedzy czasie polecam dorzucać Security Only Quality Update jako minimum dla bezpieczeństwa i spokojnego snu...dla tych nadgorliwych.

Zauważyłem coś takiego, że tych aktualizacji nie chcę wgrać:

Hqi0HBKXQDC1mj7UfsOp4g.png

Pytanie czy można je olać bo są nie ważne i nic nie wnoszą czy może wypadało by je wgrać bo są ważne lub do czegoś się przydawają jeśli chodzi o inne późniejsze łatki itd?

Wygląda to tak, że WU znajduje ich 6 sztuk i instaluje. Po instalacji piszę by zrestartować w celu wprowadzenia zmian i po restarcie znowu WU je wyszukuje i tak w kółko.

W info stanach aktualizacji piszę o niepowodzeniu ich wgraniu, a w ogólnym info zainstalowanych łatek brak ich na liście jako zainstalowanych.

Może mi ktoś podpowie co ogarnia mniej więcej łatki, co wnoszą i co jaką zastępuje czy martwić się czy olać temat i je ukryć :)

Ten program nie omija limitów. Testowałem już go. Umożliwia chyba tylko pobieranie plików tylko tych które wymagają od nas być w tym czasie zalogowanym na koncie. Jeśli dobrze zauważyłem to z tego programu da radę ściągnąć plik bez logowania się mimo, że normalnie trzeba by było się zalogować. Co do omijania limitu GB to nie robi tego na pewno. Może wcześniej działał, może zacznie działać w następnej aktualizacji ale w tym momencie jest bezużyteczny.

Nie pisz takich głupot ( wprowadzasz zamęt ) ; wczoraj zassysałem tym progsem + tor obraz prawie 10 GB - poszło bez pudła .

Btw2 : Progs jest u mnie ; w sprawie wysłania musisz trochę zasłużyć - może w przyszłości ...