Skocz do zawartości
Mr.T

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Rekomendowane odpowiedzi

@Mr.T - Podziękować bardzo! :D

Czy jest szansa na AIO

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

SJ0wS6IkSwiP0OlH6ayFVA.png

Jeśli ktoś pobierze i przetestuje, niech potwierdzi, że wszystko OK i działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy możesz wrzucić na inny Hosting gdyż z mega są problemy z pobieraniem plików większych niż 5GB 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wielkie dzięki !!! właśnie zasysam x64 i wrzucę na pendrive instalkę;) Co do upload'u - nie wiem czy to było za zgodą Mr. T ale czerwcowa edycja jest na BASEWIN - mogliby wrzucić tę najnowszą dzisiejszą - pakują na dysk google i jest full transfer ;P Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Użyj nowego progsa MEGA Link Downloader v2.8.9 ( póki jeszcze działa ) .

Ten program nie omija limitów. Testowałem już go. Umożliwia chyba tylko pobieranie plików tylko tych które wymagają od nas być w tym czasie zalogowanym na koncie. Jeśli dobrze zauważyłem to z tego programu da radę ściągnąć plik bez logowania się mimo, że normalnie trzeba by było się zalogować. Co do omijania limitu GB to nie robi tego na pewno. Może wcześniej działał, może zacznie działać w następnej aktualizacji ale w tym momencie jest bezużyteczny.

Do Mega.nz z dużymi plikami polecam Rapideo.pl ;) Jestem tam od 2011 roku. Mnie obecnie wychodziło by 3.69 zł za transfer by pobrać ten sam AiO. Dla właścicieli nowo założonych kont już trochę więcej, ale czy jednorazowe wydanie np. 7.38 zł  by bez nerwów i z spokojem bardzo szybko pobrać sobie coś na dysk to duży koszt? Dla mnie nie. Oprócz tego jeśli chodzi o 7.38 zł przy okazji zostało by nam już troszkę transferu na coś innego bo było by nadto. Za darmo wszystkiego mieć nie można w dzisiejszych czasach. Coś za coś :) Ja już od dawna tak robię, że mam na Rapideo.pl transfer i większe pliki pobieram tam ... bez limitu, z super prędkością bez czekania wiecznie na inne hostingi, darmowe i bez limitu.. bo co z tego jak za chwilę wszędzie limity się pojawiają oraz wprowadzają i prędkości schodzą do minimum. Zamiast szukać nom stop gdzie się da pobrać szybko, bezpłatnie i bez limitu po "Januszowemu" to biorę i pobieram od razu gdy znajdę 1 lepszy dostępny link i hosting.

Btw. Przepraszam za lekki spam.

Btw2. Miałeś mi adamkon wysłać repacka PotPlayera Portable z FanPackiem i co? Nie masz czy skleroza? :trollface:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przetestowałem z mojego ISO AiO wersję 64 bit Professional na VistualBoxie i zainstalowała się poprawnie. Potwierdzam też, że komenda sfc /scannow przechodzi bez błędów. Oprócz tego informuje, że dodałem włączone do obrazu x64 recovery mode ;)

@Mr.T - 100% mistrzowska robota wykonana na idealne 100/100 ... niski rozmiar obrazów, tyle wersji do wyboru i brak błędu w sfc /scannow o które marudziłem :) AiO wejdzie spokojnie na płytkę 8.5 GB. Gratulację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś pobierze i przetestuje, niech potwierdzi, że wszystko OK i działa.

Reupload na Uptobox: [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i gitara, dzięki Mr.T, właśnie dzisiaj miałem ściągać W7 x86 na starego gracika, no i proszę jaki surprise. A tak w ogóle to nie jęczcie, że kolejny najszybciej za pół roku, Win7 w jego obecnej sytuacji rynkowej w zupełności wystarczy zaktualizowany raz na pół roku, a w miedzy czasie polecam dorzucać Security Only Quality Update jako minimum dla bezpieczeństwa i spokojnego snu...dla tych nadgorliwych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauważyłem coś takiego, że tych aktualizacji nie chcę wgrać:

Hqi0HBKXQDC1mj7UfsOp4g.png

Pytanie czy można je olać bo są nie ważne i nic nie wnoszą czy może wypadało by je wgrać bo są ważne lub do czegoś się przydawają jeśli chodzi o inne późniejsze łatki itd?

Wygląda to tak, że WU znajduje ich 6 sztuk i instaluje. Po instalacji piszę by zrestartować w celu wprowadzenia zmian i po restarcie znowu WU je wyszukuje i tak w kółko.

W info stanach aktualizacji piszę o niepowodzeniu ich wgraniu, a w ogólnym info zainstalowanych łatek brak ich na liście jako zainstalowanych.

Może mi ktoś podpowie co ogarnia mniej więcej łatki, co wnoszą i co jaką zastępuje czy martwić się czy olać temat i je ukryć :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten program nie omija limitów. Testowałem już go. Umożliwia chyba tylko pobieranie plików tylko tych które wymagają od nas być w tym czasie zalogowanym na koncie. Jeśli dobrze zauważyłem to z tego programu da radę ściągnąć plik bez logowania się mimo, że normalnie trzeba by było się zalogować. Co do omijania limitu GB to nie robi tego na pewno. Może wcześniej działał, może zacznie działać w następnej aktualizacji ale w tym momencie jest bezużyteczny.

Nie pisz takich głupot ( wprowadzasz zamęt ) ; wczoraj zassysałem tym progsem + tor obraz prawie 10 GB - poszło bez pudła .

Btw2 : Progs jest u mnie ; w sprawie wysłania musisz trochę zasłużyć - może w przyszłości ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi