Jump to content

Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

Mr.T
 Share

Recommended Posts

To nie jest koncert życzeń, zresztą Mr.T już nie bawi się w Win7, a że wydał finala, to tylko jego dobry gest, bo ludzie mu truli.

To przepraszam ale wtedy może niebylo by problemu z tymi aktułalizacjami a poza tym sam napisał że może upiąć pzdr

To przepraszam ale wtedy może niebylo by problemu z tymi aktułalizacjami a poza tym sam napisał że może upiąć pzdr

A z tego, że dziadowskie M$ na siłę chce wymusić, żeby ludzie przechodzili na Win10 i perfidnie zablokowało aktualizacje dla nowych maszyn na Win7. Na szczęście zrobili to tak prostacko, że zaraz koleś o nicku Zeffy to złamał i stworzył programik WUFUC.

Gdzie znajdę ten programik posił bym o linka

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Nawet forum przeszukać się nie chce, nie mówiąc już o Google:

[Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Nie pooprostu na telefonie zje***i* się szuka Dzięki

Nawet forum przeszukać się nie chce, nie mówiąc już o Google:

d113f4231ac77249913816288b3c2ba0.jpg

Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę tu jeszcze raz, bo nie wiem czy tylko ja taki kosmos miałem z WUFUC na Ryzenie, czy po prostu tak nie wolno robić. Otóż jak ktoś wpadnie na pomysł, żeby po zainstalowaniu poprawek wyłączyć WUFUC, to oczywiście jest taka możliwość, tylko wtedy koniecznie przed pierwszym resetem kompa trzeba też wyłączyć usługę Windows Update, bo w przeciwnym przypadku BSOD po resecie i trudno to cofnąć/naprawić!!! U mnie tak właśnie jest. Nie wiem dlaczego, ale pewnie WUFUC chce coś jeszcze wycofywać, a WU mu to blokuje i jest krytyczny konflikt. Natomiast później, po pierwszym resecie, można już WU sobie włączyć, tylko po co, bez WUFUC sam WU nie ma sensu.

świetny release, wszystko cacy; mam jeden problem, KMSpico nie chce aktywowac wersji ultimate, proffesionala owszem;

byłem zmuszony instalowac na gpt, bo ni hu hu nie udaje mi sie zainstalowc na mbr;

jest jakis sposob na aktywacje ultimate na gpt?

Loader Diaza nie działa na GPT, 

@poopil - jak KMS Pico nie działa, jest kilka innych: Re-Loader, KMSAuto Net, AACt Portable - może jeden z nich da radę, tylko po co instalowałeś wersję Ultimate? Dla dodatków, które w domowym zaciszu nigdy nie wykorzystasz?

Loader Diaza nie działa na GPT, 

@poopil - jak KMS Pico nie działa, jest kilka innych: Re-Loader, KMSAuto Net, AACt Portable - może jeden z nich da radę, tylko po co instalowałeś wersję Ultimate? Dla dodatków, które w domowym zaciszu nigdy nie wykorzystasz?

wykorzystam, I już sobie poradziłem, dzięki wszystkim za pomoc

Od trzech dni eksperymentuję z instalacją windowsa 7.

I co ciekawego zauważyłem.?

Otóż gdy kładę go ze zmodyfikowanych obrazów, w których są zintegrowane microsoftowe poprawki

to po ostatecznym windows update zawsze muszę odinstalowywać większość tych szpiegujących( nie wszystkie pamiętam bo jest ich chyba ze 30)

świetnie tu sie sprawdza skrypt [Zawartość widoczna tylko dla zalogowanych użytkowników]

Co jednak ciekawe, gdy położyłem windowsa 7  sp1 z czystego oryginalnego obrazu,

a potem ręcznie zainstalowałem poprawki : KB3020369, oraz  kb3125574-v4 (tzw Rollup, czyli mniemany sp2)

i wykonałem windowsupdate (Co ciekawe rozmiar tego windowsupdatre nie przekraczał 350 MB???),

to szpiegujących poprawek skrypt UUAWA znalazł jedynie 6 szt.?!

Ciekawe prawda?

No bo czy w takim razie jest sens tworzenia takich obrazów??

Skoro z oryginalnego windowsa, + Rollupa, można otrzymać coś co daje się przeżyć wykonując windowsupdate(ma mniej niż 400 MB).

A może jedynie wystarczy zintegrować sterowniki np do USB 3.0 , a naprawiacz dla Ryzenów itp wgrać ręcznie potem???

Acha,  po oczyszczeniu katalogu windows\softweredistributions\download obrazy windowsa zmodyfikowanego i takiego zbudowanego na czyściochu  są podobnych rozmiarów.

.

NO ale jakbyś zauważył to finał i wiele razy bylo pisane że nowych nie będzię więc nie masz sie juz o co martwić :22

Nie o to  mi chodzi.

Zauważ bowiem, że sposób instalacji windowsa 7 jest niemal tak samo szybki, no i nie ma ryzyka że coś jest skopane podczas tworzenie nowego obrazu. A że jest to jest oczywiste. na dowód wystarczy puścić skrypt  naszego kolegi UUAWA, by zobaczyć że z ostatniej kompilacji nie daje się wszystko odinstalować.

Przy procedurze jaką ja zastosowałem do instalacji W7 takich problemów nie ma.

Opisałem ten sposób tylko po to, by poważni ludzie z tego forum sprawdzili ten mój pomysł.

Bo to że ja będę tak instalował windowsa w podległych mi firmach , to co do tego nie mam najmniejszych złudzeń.

z wyrazami szacunku dla autora tej kompilacji

Guest madamax

Witam.Potrzebuje Windows 7 32 i 64 bit w jednej instalce.Można gdzieś to pobrać?

Dzięki za namiar:)

Mam jeszcze pytanie.Czy z biosu odpalą się dwie wersję do wybrania?Już kiedyś miałem podobną wersję i z biosu nie mogłem wybrać którą wersję chce.