Jump to content
WinClub

MadDragory

Mega użytkownik
 • Content Count

  1069
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About MadDragory

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik

Recent Profile Visitors

1462 profile views
 1. Spróbuje wgrać Windows 7 Pro (bo tylko do pro mam klucz ) a na aktualizacjach to i tak mi nie zależy .
 2. Spróbowałem i raz udało się wgrać Windows 10 Enterprise ale jak chce Windows IoT (taki Embedded ) to już nie a nawet gdy tylko jest IoT to i tak instaluje się Professional .
 3. @wiktorynek To tylko przykład. Nie o to chodzi. Mam Windows 10 z "wieloma" wersjami (Enterprise, HP, Ultimate itd) ale nie mogę wybrać nic po za Professional . Tak jakby z automatu instaluje się Professional po mimo że na innym PC mogę wybrać Ultimate (ten sam Windows 10 ),
 4. Cześć. Jest jakiś patent aby zainstalować np. Windows 7 HP ? Obojętnie jaką wersje Win 10, 8.1 i 7 wybiorę to i tak instaluje się z automatycznie Professional . Według specyfikacji producenta to od 7 do 8.1 Professional w tym jakiś standard .
 5. Nic nie pomogło. Zrobiłem jak pisał @wiktorynek ale i tak dalej to samo. Nawet po wyzerowaniu dysku itd i zainstalowanie jako pierwszy sterownik w laptopie nie pomogło. Ze strony Lenovo sterowniki kicha. Ze strony producenta karty wifi sterownik kicha.
 6. @wiktorynek Jutro sprawdzę a jak nie pomoże to zerowanie ( nic nie mam ważnego na dysku ) itd i edytuje komentarz "z wynikiem " Edit. Odinstalowałem z poziomu "tryb awaryjny" sterowniki. Restart i instalowanie najnowszych sterowników. No i kicha nie pomogło. Obecnie dysk wyzerowałem, nowa partycja no i instaluje win8.1. Powtórzę jeszcze raz to samo co wyżej z sterownikami.
 7. Szczerze z ręką na sercu. Nic nie grzebałem. Jedynie co robię po instalacji systemu to sterowniki i czyszczę narzędziami systemowymi bo laptop głównie służy do internetu. Edit. Idę spać jak by co to jutro jeszcze powalczę z laptopem
 8. Internet mam w UPC. Problem ma tylko i wyłącznie w/w laptop ( Jak pobierałem na drugim PC " po kablu "GTA V 89 GB nie było problemu ).
 9. Najnowsze sterowniki ze strony lenovo nie pomogły. Pobrałem ze strony producenta najnowsze sterowniki . Edit. Najnowsze sterowniki ze strony producenta nie pomogły . No i kicha . Pobrał 6.71GB i dalej nie chce pobierać a pobrał dopiero 1.5 GB Win10 ( 1x raz pobrał ale za drugim zatrzymał się).
 10. Zaraz sprawdzę. -------------------------------------------------------------------------------------------------------- Edit. Widzę że są nowe na stronie Lenovo. Zaraz zainstaluje nowe .
 11. Cześć. Jeszcze nie miałem takiego problemu. A więc jak wyłączyć ograniczenia internetu "po" wi-fi ? Nie włączyłem żadnego ograniczenia jak by co . Lenovo G50-30
 12. Nie nie da się. Próbujesz sprzedać komuś komputer i go oszukać ! Na głowę upadłeś czy co? Janusz biznesu? OSZUST!
 13. Jak to nie można? A z karty pamięci? Jak miałem Lumie to przypominam sobie że apke z sieci pobierało ( po za sklepu ) i później z karty pamięci instalowałem. Nie wiem jak jest z dostępnością apek po za sklepem M$ ale wiem że były poradniki jak z SD zainstalować apki.
 14. MadDragory

  W co gramy :)

  God of War 2018
×
×
 • Create New...

Important Information