Jump to content

MadDragory

 • Posts

  1,220
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

3,014 profile views
 1. No niby tak ale to nie problem wejść do HKEY_CURRENT_USER ----> Microsoft ---- > usunąć One Drive ( jest w całym rejestrze 1 hmm do wywalenia ) a co do exploatora to wpisaniu OneDrive jest aż 63 ( elementy hehe tak piszę ) i z tego co widzę że to chyba z którąś aktualizacją jest. Głównie jest w package rollup fix czy jakoś tak .
 2. Sprawdzałeś może czy raczej uważasz że program jest do d.... i nie wywali wszystkiego ?
 3. No to piekło zamarzło. A że mam lenia i nie chce mi się robić iso więc co z tego jak nie ma ISO do pobrania ?
 4. Możesz spróbować zintegrować sam sterowniki z instalką Win7 lub poszukać Win7 na forum z sterownikami . Gdzieś na forum był poradnik jak dodać/zintegrować sterowniki USB 3.0 lub Np.
 5. A sterowniki do USB 3.0 zintegrowane z Win7 ( do instalki ) ? Czy na żywca bez sterowników wypaliłeś na pendrive czyściocha Windows 7?
 6. Nie jestem święty ale staram się jak mogę przestrzegać regulaminu forum. Kolor czerwony i zielony jest zarezerwowany i tylko dla moderatora i administratora . A co do tematu @djrys wrzuć może jeszcze screeny żeby ci co chcą pobrać/ściągnąć wiedzieli jaką wersje Windows 11 tzn podobną do W10 lub jak W11 tzn bez kantów itd ( różnica jest ).
 7. MadDragory

  Logowanie

  Zaloguj się i w ustawieniach konta możesz zmienić hasło i adres e-mail. Teraz jest czas aby zmienić to co ma być zmienione !
 8. MadDragory

  Logowanie

  Miałem do ciebie pisać PW ale widzę że nie muszę . Jeśli dobrze zrozumiałem to będzie możliwość zalogować się po staremu i sprawdzeniu jaki e-mail był kiedy zakładało się konto na forum Głównie chciałem pisać w sprawie e-maila na jaki założył konto @mentor74 . edit @mentor74 jest moim znajomym i nie nie jest to moje konto ( tak w razie "w" ) .
 9. Grałem https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&q=sapera Po za tym bzdury piszesz i nie na temat .
 10. Większość gier z tematu kupiłem itd . Dostałem od brata kartę podarunkową steam 40zł ( ogólnie mam 45) i nwm jaką gierkę warto kupić (1 lub 2 gry), szukam i szukam a tam same gnioty . Life is Strange obecnie napisy itd hmm są w trakcie tłumaczenia za pomocą google translator .
 11. Taki który działa poprawnie i nie powoduje problemów. Nawet jeśli nie grasz często to lepiej jest wgrać sterownik "ręcznie" nie przez WU .
×
×
 • Create New...

Important Information