Jump to content
WinClub

razor1995

Mega użytkownik
 • Content Count

  5615
 • Joined

 • Last visited

About razor1995

 • Rank
  BETON
 • Birthday 09/28/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Będzin

Sposób kontaktu

 • Jabber
  razor1995@jabster.pl

Recent Profile Visitors

6264 profile views
 1. Fakt, nie ma Small Business. Workaround na ten moment: Wypakuj plik PROHYBRIDR.WW.zip do głównego katalogu w obrazie ISO z pierwszego posta - pojawi się Small Business: https://megaup.net/SYao/PROHYBRIDR.WW.zip ISO poprawię w wolnej chwili.
 2. Zainstalowałaś system na tablicy partycji GPT. Loader wspiera tylko MBR. Pozostaje wyzerować dysk, lub zrobić to w CMD (spod instalatora Windows - wchodzisz Shift+F10): diskpart list disk sel disk X (za X twój dysk) - najczęściej sel disk 0 clean convert mbr exit Piszę z pamięci, ale raczej podałem poprawnie. Btw - wszystko jest na forum: https://winclub.pl/topic/12961-aktywacja-windows-vista7-windows-loader/ https://winclub.pl/topic/6140-faq-najczęściej-zadawane-pytania-i-odpowiedzi-na-nie/?do=findComment&comment=82313
 3. Mirror z Yandex'u działa: https://yadi.sk/d/acHpD0WaCpzJFw
 4. Tworzenie bootowalnego instalatora: sudo /Applications/Install\ macOS\ Big\ Sur\ Beta.app/Contents/Resources/createinstallmedia --volume /Volumes/Untitled -- /Applications/Install\ macOS\ Big\ Sur\ Beta.app Na USB zgrywamy pliki bootloadera pobrane stąd: https://drive.google.com/file/d/1kOGgQmu9AXJuuvZeri5pcQKkLEa2ZwMZ/view?usp=sharing Zawartość: - skonfigurowany pod E7240 OpenCore 0.6.1 (najnowszy), - zaktualizowane niezbędne kexty (pod kartę sieciową AzureWave AW CB-160H), - zaktualizowane niezbędne drivery, - w paczce OpenCore Configurator pod obecną wersję OC, Poprawki: - poprawiono patch USB, który powodował zwisy systemu przy korzystaniu z USB 3.0, - nowy patch ACPI dla USB zadeklarowany w OC, Kexty: Drivery: Wypakowany ZIP wystarczy wrzucić na bootowalny USB i gotowe.
 5. Wystarczy że przy aktywacji zalogujesz się swoim kontem M$ - aktywuje się automatycznie i nie będziesz musiał przepisywać klucza.
 6. Nie. To lewizna, nie dostajesz nawet certyfikatu autentyczności. Sprzedają pewnie niewykorzystane naklejki - klucze zapewne poleciały na innej aukcji. Licencję, to tylko stąd: https://www.cyber-sklep.pl/windows-10-c-7_34.html
 7. Tylko Windows 7 i nowsze umożliwiają aktualizację do Windows 10 na kluczu ze starego systemu.
 8. Standardowe problemy z MTP w Windows: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4016754/mpt-driver-update-causes-usb-connected-phone-portable-device-issue Spróbuj zainstalować drivery od producenta telefonu.
 9. Sysprep nie kasuje Ci plików mui z: C:\Program Files\Microsoft Security Client\pl-pl ?
 10. C:\Users\Public\Desktop - pulpit publiczny. Wszystko wrzucone tam, jest widoczne u każdego z użytkowników na pulpicie. Jeśli nie maja praw admina - mogą tworzyć pliki, ale usuwać mogą tylko swoje. Oczywiście logują się na swoich kontach i widzą pliki na swoich pulpitach.
 11. Będą, ale bezproblemowa instalacja aktualizacji do .NET Framework będzie wymagała skorzystania z nowszego BypassESU v.7 - https://gitlab.com/stdout12/adns/uploads/f387b9f529493f795c7bd5fb75ebf14e/BypassESU-v7-AIO.7z (hasło: 2020).
 12. Kupić klucz, lub zainstalować normalną wersję, wspieraną przez aktywatory - https://winclub.pl/topic/12961-aktywacja-windows-vista7-windows-loader/
 13. Co do RAM - to mobo obsłuży max 4GB RAM w modułach jednostronnych - cztery kości, lub w dwustronnych - dwie kości. Na więcej pamięci nie ma szans, chipset nie puści. Zapewne masz dwie kości dwustronne, dlatego pozostałe nie są wykrywane.
 14. @WinXFan Każdy XP - tylko jedna/dwie przeglądarki, wiele programów już nie działa. Nie mówiąc już o XP x64, do którego zapewne nie znajdzie sterowników. Na Viście trochę lepiej, bo chociaż ma aktualizacje, ale z przeglądarkami to samo. Instaluj tam Windows 7 x86, jeśli zostawiasz 2GB RAM i jakoś będziesz pracować
×
×
 • Create New...

Important Information