Jump to content

razor1995

 • Content Count

  5,645
 • Joined

 • Last visited

About razor1995

 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday 09/28/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Będzin

Sposób kontaktu

 • Jabber
  razor1995@jabster.pl

Recent Profile Visitors

6,589 profile views
 1. Tak, osobiście szczepiłem Serio, bawią mnie takie pytania. Pobierz, wrzuć na virustotal i sprawdź. Proste. Korzystałem, nie wyciekły mi dane bankowe ani nie kopie bitcoinów.
 2. Wszystko jest na forum: Dodatki dla systemu Windows - dla różnych wydań Windowsów - Niezbędnik - WinClub W paczce jest 2012 PL.
 3. Wiem. Jednak "Win 10 Listopad 2009 by Jakub" brzmi co najmniej groteskowo.
 4. Można, jak najbardziej. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 5. Czepiam się. "Win 10 Listopad 2009 by Jakub" Windows 10 z listopada 2009 roku. Szanuję Lepiej brzmi: Windows 10 20H2 (nie używa się już 2009) - listopad 2020.
 6. To nie XP, a kolejne, milionowe distro Linuxa, ze skinem nieudolnie udającym wygląd Windows XP. Spróbuj odpalić bardziej wymagające windowsowe oprogramowanie na tym - nie ruszy. Wciąż masz tam tylko Wine.
 7. Nie. Przeglądarka, która działa, to bodajże Palemoon i tyle. To samo na XP. Poprawki bezpieczeństwa dostaniesz, ale nie oznacza to, że oprogramowanie firm trzecich będzie wspierać ten system.
 8. Szukaj w: HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall Spróbuj też ununstallerem od M$: https://aka.ms/SaRA-officeUninstallFromPC
 9. VirtualBox. Windows XP ma serowniki i wspiera jako-tako max. 4tą generację CPU Intela. Na nowszych - nie ma żadnych szans na instalację, pozostaje tylko wirtualizacja.
 10. Pewnie wada fabryczna - płyta zaczęła się grzać i poszło zwarcie. Oby tylko gwarant nie próbował "zwalić" winy na ciebie, czasem to się zdarza.
 11. Zainstaluj najnowszy BypassESU: https://forums.mydigitallife.net/threads/bypass-windows-7-extended-security-updates-eligibility.80606/ Co miesiąc trzeba instalować nowy, inaczej aktualizacje się nie zainstalują. Obraz z tego tematu ma BypassESU z lipca, więc już byt stary, by poprawnie zainstalować najnowsze poprawki.
 12. "Dlatego wrzucam na forum nieprzetestowany shit, który jest zlepkiem KMS i zapewne Windows Loadera." Kurtyna.
 13. @woj_ani217 pokaż wynik komendy: slmgr /xpr w cmd. Również dla potomnych zamieszczę: https://dellwindowsreinstallationguide.com/oem-activation-mechanisms-and-oem-downgrade-rights/ Windows Loader obsługuje SLIC 2.1, zatem nie ma technicznej możliwości, by aktywował Windows 8 i nowsze. @woj_ani217 ten twój aktywator to pewnie kombinacja Loadera i jakiegoś KMS, z dodanym pewnie jakimś shitem. Ja bym unikał.
×
×
 • Create New...

Important Information