Jump to content
WinClub

razor1995

Mega użytkownik
 • Content Count

  4932
 • Posty z Chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

About razor1995

 • Rank
  BETON
 • Birthday 09/28/1995

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  https://technologicznie.it
 • Jabber
  razor1995@jabster.pl
 • Skype
  lukasz.giera

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja:
  Będzin

Recent Profile Visitors

4304 profile views
 1. Dołożyć RAM do maksimum (jeśli się da) i instalować jakiegoś Linuxa. Próbowałbym nwm... Manjaro LXDE? Sprzęt prehistoryczny który już w momencie premiery nie nadawał się do niczego, mając moc obliczeniową kalkulatora.
 2. Kabel nie wspiera HDCP, tak to wygląda. https://rms.pl/baza-wiedzy/264-standardy-hdmi-i-technologia-hdcp
 3. Na razie doczyściłem to wodą destylowaną, teraz się suszy. Po wysuszeniu testy.
 4. Dobry. Dostałem od kumpla do wyczyszczenia, repastowania itd. PS4. Problem w tym, że jakiś genialny serwis wszędzie (dosłownie) - na pamięci, CPU i okolice nałożył pastę termoprzewodzącą, jakąś metaliczną, połyskującą. Okleiłem okolice pamięci i CPU taśmą, zacząłem to czyścić, wyczyściłem, założyłem nowe termopady, pastę i złożyłem. Rezultat: konsola nie uruchamia się, dioda miga chwilę na niebiesko, rozkręca dysk i gaśnie. Wniosek: opiłek z tej genialnej pasty dostał się do elementów SMD. Jak to wyczyścić? Patyczkiem nie dojadę między kondensatory SMD, polewałem izpropanolem i próbowałem "zamiatać" to z płyty, ale pewnie zostało i robi zwarcie. Pasta (szajs) wygląda tak: https://imgur.com/a/gvxhbpS Co myślicie na temat: https://ithardware.pl/aktualnosci/der8aeur_radzi_uzytkownikom_pc_mycie_komponentow_w_zmywarce-7505.html ?
 5. Tragizujecie. Ja osobiście skrótu nie znałem, poradnik mi się przydał. #polecam
 6. Instalujesz z menadżera urządzeń? Nie wygląda
 7. Wyzeruj ten dysk (MMC) z dowolnego Live linuxa (najlepiej Parted Magic, jest na forum) i będziesz mógł normalnie zainstalować Windows. Linux powinien się z USB bez problemu zbootować. Masz tam wgl. dostęp do jakichkolwiek ustawień BIOS i/lub szybkiego bootwania?
 8. @diagnosta NIE URUCHOMISZ portów USB w tym komputerze - NIE MAJĄ one sterowników do WINDOWS 7. Nie ma szans nawet z modyfikowanymi sterownikami, bo takie nie istnieją. Nie ma szans na poprawne działanie Windows 7 na tym komputerze. Najistotniejsze pogrubiłem.
 9. Nie widzę sensu trzymania tematu bez linków... @moderator, zrób tu porządek: @m4s @M4T @P1O
 10. Sformatować pendrive jako NTFS... Masz w pierwszym poście:
 11. https://proline.pl/unitek-obudowa-na-dysk-usb-3-1-gen2-typ-c-m-2-ssd-pcie-nvme-s1201a-p1343479 - wersja najszybsza na USB 3.1 Nie pytaj o prędkości, masz tam filmik - obejrzyj sobie. Chcesz testu - nie każ mi kupować tej obudowy, żebym wysłał ci screeny. Zakładam, ze potrafisz używać Google, więc skorzystaj z tej umiejętności.
 12. Zależnie od zastosowanego w niej kontrolera czy dysku. To chyba logiczne.
 13. Wyglądam jakbym miał? Ciężko poszukać w Google: https://www.anandtech.com/show/13510/mydigitalssd-m2x-usb-to-nvme-storage-bridge-review/2 Tutaj na USB 3.1: https://www.macwelt.de/a/usb-c-gehaeuse-icybox-fuer-nvme-ssds-im-test,3440522 https://www.tomshardware.com/news/jmicron-usb-to-nvme-ssd,37264.html
 14. Pytasz o dysk NVME. Przyślij mi dysk NVME to ci wrzucę screeny z testów. Screeny od @M4T są z dysku SATA3, na każdym innym rezultaty będą podobne - zależnie od syku i przejściówki.
×
×
 • Create New...

Important Information