Skocz do zawartości

moszter

Użytkownik
 • Zawartość

  136
 • Posty z Chatbox

  91
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana moszter w dniu 5 Czerwiec

Użytkownicy przyznają moszter punkty reputacji!

O moszter

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik

Ostatnie wizyty

149 wyświetleń profilu
 1. moszter

  zbędne usługi Windows 10

  Może Windows 10 Manager 2.2.9 http://www.opdown.com/soft/31659.html#download / https://karanpc.com/windows-10-manager-2/ lub Wise Care 365 Pro 4.86 Build 468 https://karanpc.com/wise-care-4/
 2. moszter

  Intel Pentium 4 + 4GB RAM. Jaki Windows?

  Wynika ze wina jest po Twojej stronie. Spróbuj: PdaNet -- Use your iPhone as a Wireless Router for your PC/Mac (działa też pod Windows XP, mój sposób na instalacje sterowników do Smartpone z systemem Android na Windows MX 8.1 modyfikacji Windows XP by MalcolmX) Albo Ja zawsze instaluje z podłączonym internetem i wszystko dobrze działa, widocznie coś u Ciebie jest nie tak radze zobaczyć kondycję dysku twardego CrystalDiskInfo – Crystal Dew World i wyzerować go HDDScan – Free HDD Test Diagnostics Software with RAID and USB Flash support lub Pobieranie aplikacji i oprogramowania układowego | Pomoc techniczna WD, choć WDDiag bardziej mi się podoba. (tylko niestety stracisz wszystko z dysku komputera) Nic innego nie mogę Ci pomóc, do u mnie nie było takiego błędu.
 3. moszter

  Intel Pentium 4 + 4GB RAM. Jaki Windows?

  Jak tak się czepiasz o ten system to czemu iTunes zrezygnował z XP? Tak samo jak https://www.youtube.com/watch?v=9ewCKcrnYqU.
 4. moszter

  Win JG7 ThinPC

  i wszystko ładnie działa, zainstalowało się wszystko bez błędu. Goły system czysto zainstalowany z tylko doinstalowałem czarne ikonki, nie musiałem doinstalować żadnych biblioteczek Jak wyskoczy okno z jakimś komunikatem to znaczy ze ta biblioteczka jest w systemie. Wszystkie paczki z biblioteczkami zainstalowały się prawidłowo, jak w *.zip *.rar, *.7z to trzeba wypakować najlepiej 7-ZIP - Program do Pakowania 7-Zip
 5. moszter

  Intel Pentium 4 + 4GB RAM. Jaki Windows?

  Właśnie zainstalował Nie masz Visual C++, zapomniałem o tym, bo ja je instaluje je od razu.
 6. moszter

  Win JG7 ThinPC

  Paczki Microsoft Visual B/C++/F#/J#, DLL itd. RuntimePack_x86_x64.exe + RuntimePack_Lite_x86_x64.exe Download + Info co w paku RuntimePack - jameszero.net Download wersji Full i Lite Наборы - RuntimePack x86/x64 версия 17.3.14 ---------------- VBCRedist_AIO_x86_x64.exe + VBCFJRedist_AIO_x86_x64.exe Download + Info co w paku [AIO] Microsoft Visual B/C++/F#/J# Redistributable x86/x64 - Installer Repacks - WinCert.net Forums Download w/w paczek bez logowania VBCRDualx86x64.zip | UptoBox.com / VBCFJRedist_AIO_x86_x64.7z | by ThePagel for Generic Device/Other ---------------- Basic Runtime Libraries [LC] by Wilenty 2018-06-02.exe + Basic Runtime Libraries [HC] by Wilenty 2018-06-02.exe Download + Info co w paku http://wilenty.org/basic-runtime-libraries/
 7. moszter

  Ekrany 4K a jakość filmów

  https://www.youtube.com/watch?v=3bahEDX-COU https://www.youtube.com/watch?v=rkZalKQUL10
 8. moszter

  Ekrany 4K a jakość filmów

  1) Oczywiście ze będzie gorsza jakość obrazu, bo to w końcu upscaling z dużo mniejszej rozdzielczości do większej, tak samo jak w przypadku gier np. DOS - odpowiedziałeś sobie na to pytanie nad nim. 2) Ogólnie TV HD READY nie odpala filmów w 4K tak samo HDR, H10 oraz H265 (HEVC), ale może producent w programował tam technologię / kodeki w soft / tv, choć może łyknąć, ale będzie kratkować w nie których momentach, choć przyjmijmy że odpali się idealnie to podobnie jak 720p będzie dobra jakość, ale tak samo jak granie w 4K na mniejszym telewizorze / monitorze nie ma sensu, tylko większe wykorzystanie procesora / karty graficznej / pamięci. 3) Różnice jak najbardziej oprócz samej rozdzielczości / wielkości postaci, to jeszcze większą głębie kolorów, więcej detali itp. z względu ze są w technologii HDR oraz H265 (HEVC), już różnice można zauważyć pomiędzy filmem / animacją / anime w H10 H264, a H8 H264. Nie znajdziesz telewizorze / monitorze 4K z przekątną 32". Nie znajdziesz telewizorze 4K z przekątną 32' tylko 43", a monitory od 23,5".
 9. moszter

  Jaki najlżejszy system pod bardzo starego laptopa?

  Nie wszystkich programów z których się korzysta są alternatywy na linux'ie.
 10. moszter

  Intel Pentium 4 + 4GB RAM. Jaki Windows?

  Na i nie ma różnicy. Pod słowami kopii bezpieczeństwa można zrozumieć też ze będzie zrzucał zdjęcia z telefonu.
 11. moszter

  Intel Pentium 4 + 4GB RAM. Jaki Windows?

  Kolejny przykład programów, które nie działają na nie wszystkich modyfikacjach WinXP. A skąd wiesz jakich programów on używa i jak pisze o Win 7, to nie wyskakuj jak Filip z konopi z jakimś WinXP, choć zapomniałem wy pod słowem XP kryjecie mocno okrojone wersje windows'ów.
 12. moszter

  Jaki najlżejszy system pod bardzo starego laptopa?

  Z najlżejszych to tylko: A przeglądarki to może: K-Meleon download | SourceForge.net, The SeaMonkey® Project nie wiem jak tam Vivaldi.
 13. moszter

  Intel Pentium 4 + 4GB RAM. Jaki Windows?

  Już takie zacofane ludzie tutaj mnie denerwują! Funkcjonalny?? To zainstaluj mi sterowniki do Smartphone na Androidzie lub Windowsie. Niektóre nawet z doinstalowaniem tych wszystkich Samsung Kies lub innych tego typu oprogramowań od producentów. Ja znalazłem rozwiązanie tego problemu. A z niego nie byłem zadowolony, bo nie działa na wszystkich modyfikacjach i z wszystkimi smartphone np. Lenovo K6 Note Dual SIM Szary - Ceny i opinie na Ceneo.pl.
 14. moszter

  Intel Pentium 4 + 4GB RAM. Jaki Windows?

  Lite, żadne WinXP, bo ten system jest nie funkcjonalny. Do sterowników polecam DriverIdentifier - The most simple & easy driver updating tool.
×

Powiadomienie o plikach cookie