Skocz do zawartości

moszter

Użytkownik
 • Zawartość

  96
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana moszter w dniu 6 Październik 2017

Użytkownicy przyznają moszter punkty reputacji!

O moszter

 • Tytuł
  Zaawansowany użytkownik
 1. Router do światłowodu 80Mbit

  ja polecam Modemy i dekodery od Orange | Orange Polska, a dlatego bo teraz tego używam Orange FunBox – podłączenie i podstawowe informacje - Funbox | Orange Polska.
 2. Windows XP Mini 2.1 PL

  to jest normalny Windows XP tylko trochę odchudzony.
 3. choć jeden screen by się przydał, chociaż z instalacji lub pulpitu, by fajniej post wyglądał.
 4. Prośba o XP'ka najlżejszego z mozliwych na 512 MB RAM

  Problem i ekrany śmierci to codzienność użytkowników oraz system WinXP, a najczęściej to się zdarza gdy coś ma uszkodzone np. dysk, w zadnym modzie tego nie wyeliminujesz, nawet normalny miał problem. Z najlżejszych to proponuje te co podał xkx. A od siebie dodam Windows MX 8.1.
 5. Win JG7 HP&Pro x64 Lite

  Ja tam wole z strony producenta pobierać Windows 7 Logon Background Changer | Julien Manici zawsze można przypadkowo znaleźć inny dodatek np. Immersive Explorer - A modern file explorer for Windows 10, Windows 8.1, and Windows 7 | Julien Manici.
 6. Windows Xp Disney Edition - poszukiwany

  Windows XP Dinsey Edition 2010 + PL http://www43.zippyshare.com/v/qtUxMwSP/file.html http://www43.zippyshare.com/v/zgDfKrvM/file.html http://www43.zippyshare.com/v/NgZIkAev/file.html http://www43.zippyshare.com/v/Gf6BKFXu/file.html
 7. 51lite 3.3

  To by napisał że porzucił projekt. Może ma inne ważniejsze sprawy, a nie takich użytkowników co niedoceniającą jego pracy i piszą kiedy nowa wersja.
 8. chrome na xp

  Iridium Browser można zainstalować na XP sprawdzałem, tylko tej wersji co podałem wyżej się nie da odpalić. Zasugerowałem się tym co napisali na innej stronie, nie sprawdziłem wtedy bo nie miałem gdzie i czasu. Wersja instalacyjna -> Iridium Browser 48.2.0 / x64 Wersja portable -> iridiumbrowser-48.2.0 / x64
 9. chrome na xp

  Iridium Browser 61.0 IridiumBrowserPortable_61.0_32_64_bit.paf by ThumbApps
 10. Modyfikowane systemy a bezpieczeństwo

  Choć to nie na temat i trochę bez sensu, ale zapomniałeś dopisać by aktywował oryginalnym / zakupionym kluczem, nie żadnym aktywatorem / crackiem.
 11. Modyfikowane systemy a bezpieczeństwo

  Antywirus wykryje Ci wszystkie zagrożenia, jak jakieś będą.
 12. Antivirus - czy potrzebny?

  Jak takie co piszesz, to oznacza że Ty do niczego nie używasz komputera może być Twój skrypt, ale Ty nie wymyśliwszy tego języka programowania / Ty sam go nie używasz, używa go cały świat, i ktoś zgłosił pewien fragment kodu, który Ty używasz i dlatego. I skąd wiesz czy żaden antywirus jest nić nie warty?
 13. Antivirus - czy potrzebny?

  Ja mam takie zdanie jak "nie korzystasz z komputera / korzystasz sporadycznie z komputera" to po co instalować / płacić za antywirusa, systemowa ochrona / antywirus wystarczy. Widać jakie są tutaj użytkownicy, autor tematu napisał głupotę nikt nie czytuje, na chłopski rozum jak coś blokuje antywirus to chyba ma powód, plik/stronę/reklamę/itd. uważa za podejrzaną/zawirusowaną, a co do gier nawet Defender będzie Ci blokował np. Crack'a, a co Ci spowalnia działanie systemu? Żaden nie spowalnia działania systemu, ja używam od tylu lat różnych antywirusów i żaden mi nie spowolniał działania systemu.
 14. Licencja systemu Windows wkrótce wygaśnie...

  Każdy Ci powie że ma oryginalny system, klucz lub płytkę, ale kolesie co dają pirackie systemy np. Pobierz Windows 10 to dają jednego klucza by przeszła instalacja i dopisują by aktywować poprzez zadzwonienie do Microsoft — oficjalna strona główna albo zaktywowanie aktywatorem np. Microsoft Toolkit 2.6.6 Windows and Office Activator – Free Download -, On może nić z tego nie zrobił tylko podał klucz.
 15. Licencja systemu Windows wkrótce wygaśnie...

  Na pewno znaleziony w necie. Zaktywuj Microsoft Toolkit 2.6.6 Windows and Office Activator – Free Download -
×