Skocz do zawartości

OmniModo

Nowicjusz
 • Zawartość

  5
 • Posty z Chatbox

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O OmniModo

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Windows 7
 1. OmniModo

  Windows 7 Sp1 PL (x86.x64) Czerwiec 2018 - WinClub

  Miałem ostatnimi czasy okazję zainstalować tę wersję na różnych kompach, stacjonarnych i laptopie. W sumie 3 x wersję Prof i raz Home, wszystkie działają idealnie, nie ma problemów z doinstalowaniem sterowników czy innego oprogramowania. Można śmiało użytkować , jeszcze raz wielkie dzięki za tę wstawkę.
 2. OmniModo

  Windows 7 Sp1 PL (x86.x64) Czerwiec 2018 - WinClub

  Oj, często bywają problemy przy zastosowaniu takich nazw katalogów/podkatalogów (folderów jak to mówią) , ale występują one w większości przy użytkowaniu nietypowych programów, szczególnie narzędziowych, no i oczywiście tych starszych. Zresztą niewygodnie jest operować takimi w wierszu poleceń. Osobiście, wychowany na muzealnych systemach operacyjnych, jakoś odruchowo unikam przydługich nazw i znaków specjalnych. Takie tam skrzywienie MS DOSowe Tak czy siak, dzięki wielkie P10 za wstawienie kolejnej zaktualizowanej wersji windy.
 3. OmniModo

  Win JG7 HP&Pro x64 v2018 - archiwum

  Póki czekamy na nową wersję Lite to zapytam czy do gier (70%) i oprogramowania użytkowego (obróbka filmów, 20%) + przeglądanie inetu (10%) na kompie z i3 i 16 GB to najlepiej instalować tę siódemkę czy bardziej celować w Win JG8.1 Pro x64 Lite ? (który kusi ulepszonym wyglądem, no i są do niego od srom-otnika czarne ikony folderów :) ) Ewentualnie to bez znaczenia i wybór zależy tylko od posiadanych sterowników ... ?
 4. OmniModo

  Windows 7 Sp1 (x86.x64) 2017 winclub PL Finał

  Odwlekałem reinstalację mojego systemu , a tu jak w pysk strzelił świeże wydanie niczym ciepłe bułeczki prosto z piekarni . W sumie moja wersja windy jeszcze się nie krzaczyła, ale mam taki zwyczaj przynajmniej raz w roku odświeżyć dziada od zera zamiast na bieżąco stosować jakieś cleanery i inne managery czyli tracić czas na dbanie o system i w kółko go pielęgnować aby dobrze działał ... W końcu to maszyna ma służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Tak więc wielkie, wielkie podziękowania !
 5. Witaj. Czy już coś widać na horyzoncie ... ? PS: wielkie dzięki za odwalanie dobrej roboty.
×

Powiadomienie o plikach cookie