Jump to content
WinClub

OmniModo

Nowicjusz
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

About OmniModo

 • Rank
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Windows 7
 1. Miałem ostatnimi czasy okazję zainstalować tę wersję na różnych kompach, stacjonarnych i laptopie. W sumie 3 x wersję Prof i raz Home, wszystkie działają idealnie, nie ma problemów z doinstalowaniem sterowników czy innego oprogramowania. Można śmiało użytkować , jeszcze raz wielkie dzięki za tę wstawkę.
 2. Oj, często bywają problemy przy zastosowaniu takich nazw katalogów/podkatalogów (folderów jak to mówią) , ale występują one w większości przy użytkowaniu nietypowych programów, szczególnie narzędziowych, no i oczywiście tych starszych. Zresztą niewygodnie jest operować takimi w wierszu poleceń. Osobiście, wychowany na muzealnych systemach operacyjnych, jakoś odruchowo unikam przydługich nazw i znaków specjalnych. Takie tam skrzywienie MS DOSowe Tak czy siak, dzięki wielkie P10 za wstawienie kolejnej zaktualizowanej wersji windy.
 3. Póki czekamy na nową wersję Lite to zapytam czy do gier (70%) i oprogramowania użytkowego (obróbka filmów, 20%) + przeglądanie inetu (10%) na kompie z i3 i 16 GB to najlepiej instalować tę siódemkę czy bardziej celować w Win JG8.1 Pro x64 Lite ? (który kusi ulepszonym wyglądem, no i są do niego od srom-otnika czarne ikony folderów :) ) Ewentualnie to bez znaczenia i wybór zależy tylko od posiadanych sterowników ... ?
 4. Odwlekałem reinstalację mojego systemu , a tu jak w pysk strzelił świeże wydanie niczym ciepłe bułeczki prosto z piekarni . W sumie moja wersja windy jeszcze się nie krzaczyła, ale mam taki zwyczaj przynajmniej raz w roku odświeżyć dziada od zera zamiast na bieżąco stosować jakieś cleanery i inne managery czyli tracić czas na dbanie o system i w kółko go pielęgnować aby dobrze działał ... W końcu to maszyna ma służyć człowiekowi, a nie odwrotnie. Tak więc wielkie, wielkie podziękowania !
×
×
 • Create New...

Important Information